Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witam Wszytkich po dłuuuuuuuuugiej, dłuuuuuuuuugiej przerwie. Niestety byłam zawalona pracą, ale już trochę mi ię przewaliło i znowu może bede miala więcej czasu na pogaduszki z Wami./ Nie wiem, czy uda mi się przeczytać wszystkie Wasze wypowiedzi do tyłu, ale mam nadzieję, że i bez tego jakoś mi się uda za Wami nadążyć. Pozdrawiam serdecznie od siebie i Amigi :smilecol:

Link to comment
Share on other sites

Bylam w Galeri i widzialam zdjecia Waszych pieskow .

Waszych tzn Ka-Vangi ,Orsini ,Meka i Zabki.Przepiekne .

Olu ,Bangi to sredniak ,przepraszam bardzo?Myslalam ,ze Ty masz miniature z ogonem ?

A Figa Meka jak ma duzo wlosa.I jak sie blyszczy! Wypastowana czy jak :D

Strasznie mi sie podobaja sznaucerki :D Sama nie wiem czemu.

Bardzo bym chciala umiescic zdjecie mojej Zuzi w Galeri ale za nic nie potrafie.Czytalam instrukcje jak sie wstawia zdjecia ale tam sa takie terminy :o ,ze nie wiem czym to sie je.

Wiem ,ze musze umiescic zdjecie w sieci zeby je skopiowac do galerii tylko jak to zrobic jak juz bede miala je na publicznym serwerze.Ktore polecenie z tych roznych okienek wybrac zeby wkleilo mi sie zdjecie a nie tylko adres do niego.

Moze jakas dobra dusza opisze mi to lopatologicznie,jak ...analfabecie :D

m&Z

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! :)

Ka-Vango - Bangi jest prze, prze, prze piękna!!!! :lol: Tak się slicznie błyszczy, bardzo się ciesze, że zobacze ja na żywo na wystawie w Katowicach! :smilecol:

To samo sie tyczy do Meka, Pasavery i orsini - Figusie są piękne, a maluszki orsini cudowne! :wink:

Romas, juz nie moge sie doczekać keidy zobaczę zdjęcia Zuzii! :)

Link to comment
Share on other sites

Olu, my narazie udałyśmy się na zimowy wypoczynek. Najbliższa wystawa, na którą się wybieramy to pewnie Rzszów, albo Jarosław. Nie jestem wprawdzie pewna dnia i godziny, bo jak to u suczek bywa, najwiekszą przeszkodą jest cieczka. Wprawdzie wg obliczeń wypadałaby ona w styczniu, ale Amiga po ostatiej cieczce zafundowała sobie i mnie ciążę urojoną, więc teraz zupełnie nie wiem, na kiedy mam się nastawiać na następną jej cieczkę

Link to comment
Share on other sites

Niestety ,ja nie zdolna jestem :oops:

Weszlam na podany adres, znalazlam zdjecie na swoim komputerze i umiescilam na tej stronie.Tzn automatycznie sie umiescilo jak nacisnelam Host it.

Teraz pokazala sie strona gdzie byl ten sam adres,adres mojego zdjecia kilkakrotnie podany.Z ostatniego paska wycielam i wkleilam do pisanej przeze mnie wiadomosci i co i nic....Bo nie pokazuje sie na podgladzie zdjecie a sam adres :evil:

Co ja zle robie ????

Wybaczcie ale taka mnie juz zlosc bierze ,dlaczego ja tego nie moge przeskoczyc.Moze cos z tym kopiowaniem zle robie .

Ide spac z rozpaczy ,ze taka niezdolna jestem.

m&Z

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:) Szczególnie Ciebie amigo witam bo rzeczywście dość dawno Cię nie było:) Będziesz w Katowicach? heh...bo już tyle osób się wybiera, że nawet pewnie nie zdążę wszystkich zobaczyć a co dopiero słowko zamienić:) super - juznie moge sie doczekać.

Romas nie przejmuj się!! blondynki są very inteligent:) mam kolejny dowód-skonczyłams strone!! sporo zajmuje wgrywanie tych duzych zdjęć wiec koncze wgrywac jutro ale ja swoja robote juz wykonałam!! i musze sie wam pochwalić ze normalnie sama doszłam jak zrobic zeby zdjecia sie w nowych oknach pojawiały;] bo wtedy sie 100 razy szybciej otwierają niz jak w tym samym co strona wtedy godinami trza czekac...

Link to comment
Share on other sites

Madziorko, dzięki za miłe przywitanie. Co do Katowic, to jeszcze nic nie wiem. Nie robiłam takich długoterminowych planów. Ale podejrzewam,że chyba się wybiorę. Ale najpierw musimy koniecznie "zgarnąć" cwc w Rzeszowie, albo Jarosławiu, bo własnie jednego cwc nam brakuje :hand:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Olu!

Pozdrowionka i całuski dla Amisi :buzi:

Przyjeżdżajcie koniecznie do Rzeszowa - zapraszamy serdecznie :D

Tym razem błota napewno nie będzie, hi, hi :roll:

HA:))teraz ja Wam nie powiem co to za white boy:)))))))

tajemnica:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To się wypchaj :chainsaw: :snipersm: :2gunfire: :evilbat:

Twój, że się tak czaisz? :baddevil: Czy Twojej imienniczki? :evilgrin:

Miała brać z USA

Link to comment
Share on other sites

Romas Bangi to miniaturka :) i w dodatku zupełnie w normie ze wzrostem ;) Córcia mojej Livki :)

Jostra czekam na jakowas foteczke Berry !!! Bo chyba nie wytrzymam jeszcze ponad miesiaca zeby ja zobaczyc!

Amiga No super ze wreszcie udało mi sie Cie tutaj sciagnac :) A wczoraj był u mnie brat Amisi . Sredniaczek który wyglada zupełnie jak jego Tatus. A temperament ma taki ze ledwo sie go na stole utrzymuje ;)

Orsini Ty to ciagle te tajemnice i tajemnice :) Ale ja cierpliwa jestem poczekam :)

A my tez bedziemy w Wawie! A w Katowicach to tylko z Dnegisłąwem no i moze z jakas młodziutka laseczka. Ale to przyszłosc pokaze dopiero :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...