Jump to content
Dogomania

Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc


fegelle

Recommended Posts

Rozmawiałam w piątek lub sobotę z Komendantem i na chwile obecną podobno sunia oddaliła się z tamtego miejsca. Troszkę martwi mnie to, że komendant po otrzymaniu mmsa ze zdjęciem suni nie potwierdził, że rozmawiamy o tej samej suni :( jutro zadzwonię przypomnę się.

Powiedział, że na chwilę obecną muszą zlokalizować sunie, ale jakby co to podobno mają oddać ją do schroniska.

Mam nadzieje, że jutro dowiem się coś więcej.

Dzięki za zainteresowanie sunią i za obecność. NIe ukrywam, że Wasza pomoc jest nieoceniona, gdyż tak jak pisałam ja nie mam możliwości zapewnienia suni u siebie dt, ponieważ sunia którą przygarnęłam w lutym okazała się z bagażem i teraz mam małego siuśka dodatkowo :)

Link to comment
Share on other sites

na chwilę obecną niestety suni "nie ma" :( albo oddaliła się i poszła gdzieś z turystami (w co wątpię), albo ktoś ją zabrał i ma sunieczka domek,albo... ktoś coś jej zrobił :(

szkoda, że nie ma nikogo zaufanego w tamtych okolicach, komu zależałoby na pomocy suni.

Link to comment
Share on other sites

na chwilę obecną niestety suni "nie ma" :( albo oddaliła się i poszła gdzieś z turystami (w co wątpię), albo ktoś ją zabrał i ma sunieczka domek,albo... ktoś coś jej zrobił :(

szkoda, że nie ma nikogo zaufanego w tamtych okolicach, komu zależałoby na pomocy suni.

 

Zaglądam, miałam nadzieję na dobre wieści. Oby suni nie stała się krzywda.

 

Aniu, pozdrawiam serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

na chwilę obecną niestety suni "nie ma" :( albo oddaliła się i poszła gdzieś z turystami (w co wątpię), albo ktoś ją zabrał i ma sunieczka domek,albo... ktoś coś jej zrobił :(

szkoda, że nie ma nikogo zaufanego w tamtych okolicach, komu zależałoby na pomocy suni.

 

Zaglądam, miałam nadzieję na dobre wieści. Oby suni nie stała się krzywda.

 

Aniu, pozdrawiam serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja najprawdopodobniej będę w Bieszczadach w drugiej połowie sierpnia, polęzę pewnie i na Tarnicę. Będę rozglądać się za sunią, może gdzieś ją wypatrzę. Chociaż powiem Wam, że już boję się ruszać z domu, a mój TZ wręcz zabrania mi kolejnych podróży, bo naszych bied przybywa.. Cudowne polskie wakacje, co? 

Link to comment
Share on other sites

Jedni sobie bezstresowo wywalają stworzenie, żeby jechać na urlop i wy-po-czy-wać (ciekawe, czy sumienie też jest w stanie wypocząć i się zregenerować), drudzy "wypoczywają" myśląc, jak pomóc tym wyrzuconym biedakom. 

 

Smutna prawda... :(

Link to comment
Share on other sites

Ja najprawdopodobniej będę w Bieszczadach w drugiej połowie sierpnia, polęzę pewnie i na Tarnicę. Będę rozglądać się za sunią, może gdzieś ją wypatrzę. Chociaż powiem Wam, że już boję się ruszać z domu, a mój TZ wręcz zabrania mi kolejnych podróży, bo naszych bied przybywa.. Cudowne polskie wakacje, co? 

byłoby cudownie jakbyś tam była, a jeszcze wspanialej byłoby jakby odnalazła się Wołosatka :) chociaż... to tylko moje pobożne życzenie, ponieważ rozmawiałam dziś z komendantem i niestety suni nie ma :( zniknęła :(

mam tylko nadzieje, że nie stało się jej nic złego.

 

Link to comment
Share on other sites

byłoby cudownie jakbyś tam była, a jeszcze wspanialej byłoby jakby odnalazła się Wołosatka :) chociaż... to tylko moje pobożne życzenie, ponieważ rozmawiałam dziś z komendantem i niestety suni nie ma :( zniknęła :(

mam tylko nadzieje, że nie stało się jej nic złego.

Oby :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja mama mowila ze w tv na Tvn24 mowili ze straznicy znalezli psa wycienczonego na Tarnicy :( pisze z telefonu i nie moge znalezc tego w intetnecie poszukajcie moze to nasza sunia ale mama mowila ze pies byl kudlaty ale trzeba to sprawdzic

Link to comment
Share on other sites

Moja mama mowila ze w tv na Tvn24 mowili ze straznicy znalezli psa wycienczonego na Tarnicy :( pisze z telefonu i nie moge znalezc tego w intetnecie poszukajcie moze to nasza sunia ale mama mowila ze pies byl kudlaty ale trzeba to sprawdzic

Boze, juz nawet w górach wyrzucają psy.. :( co za swołocz..

Fegelle, zerknij,czy to "Twoja" sunia? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...