Jump to content
Dogomania

Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

Przepraszam , że się wtrącam ale może któraś rodzina zainteresowana Jogisiem byłaby zainteresowana Mikusiem z przytuliska"G". Wydaje mi się, ze pieski są podobne.
Nie mam możliwości wkleić zdjęcia na Dogo ale załączam link do FB (mam nadzieję, ze zdjęcie będzie widoczne):

https://www.facebook.com/968693709811744/photos/a.968748239806291.1073741828.968693709811744/1070483059632808/?type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

I co teraz? Czasem od nadmiaru głowa boli.

 Sprawdzimy oba i zobaczymy :)

 

Przepraszam , że się wtrącam ale może któraś rodzina zainteresowana Jogisiem byłaby zainteresowana Mikusiem z przytuliska"G". Wydaje mi się, ze pieski są podobne.
Nie mam możliwości wkleić zdjęcia na Dogo ale załączam link do FB (mam nadzieję, ze zdjęcie będzie widoczne):

https://www.facebook.com/968693709811744/photos/a.968748239806291.1073741828.968693709811744/1070483059632808/?type=1&theater

Umówmy się tak, że po sprawdzeniu domków odezwiemy się, bo nie wiadomo co to za domki.

 

Azalia,masz zapchaną skrzyneczkę.Nic,trzeba jednak poszukać osoby do przeprowadzenia wizyty u P.Danusi aby mieć wewnętrzny spokój.

 

Zaraz porozmawiam z azalią.

 

A jak Joguś po kastracji?

 

WAŻNE!!!!

 

Brzośka zgodziła się przeprowadzić PA ( w przyszły weekend, bo ma popsuty samochód póki co).  Potrzebuje tylko listy pytań, które powinna zadać i rzeczy, na które powinna zwrócić uwagę. Piszcie proszę w postach, ja zbiorę "do kupy" i przekażę. Z góry dziękuję :D

Link to comment
Share on other sites

OGRODZENIE  - szczelność.

Czy dom miał psa i co się z nim stało? Gdzie był leczony.

Czym był karmiony?

W czasie wizyty powinni być wszyscy dorośli członkowie rodziny i wyrazić chęć na psa.

Ile godzin dziennie będzie przebywał sam w domu. Gdzie planowane jest legowisko.

Czy planowane są spacery. Ostrzec przed spuszczaniem Jogisia ze smyczy dopóki 100 razy się nie przekonają ,że na ogrodzonym terenie wraca na każde zawołanie.

Co będzie z psem w czasie urlopu/wakacji.

Dużo spraw wychodzi podczas niewinnej gadki o wszystkim i o niczym.

 

To tyle na razie z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

Jogiś po kastracji jest wycofany, cały czas siedzi albo leży. Nie chciał dzisiaj wychodzić na dwór, jak już go trochę uprosiłam, to co 2 metry siadał. Jak go głaszczę, to merda ogonkiem, ale wzrok ma pełen żalu :( mam nadzieje, że jutro będzie lepiej. Musi się też przyzwyczaić do kołnierza, bo dziwi sie, co mu koło głowy lata.

Link to comment
Share on other sites

A nie da się Jogusiowi założyć ubranka posterylkowego? Mój Miki po kastracji chodził w ubranku i naprawdę wreszcie czuł się komfortowo,zawsze po zabiegu nosił kołnierz i to go stresowało a myśmy mieli urwanie głowy.Jogi dostaje jakieś leki przeciwbólowe?

Snow-white i danka1234 są ze Słupska.W jedną stronę jadąc trasą przy morzu jest 110-115km do Władysławowa.Snow-white jest deklarowiczką Jogusia,może pomoże za zwrot kosztów paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że na razie trzeba zrobić wizytę w Zawoni i jeżeli dom będzie dobra dla Jogusia, to nie ma po co  tracić kasę na paliwo ,a  Snow-white narażać na stratę czasu .

Jeżeli pani z Władysławowa zechce innego piesia poleconego przez kogoś z dogo, to wtedy trzeba szukać osoby do wykonania wizyty.

Jakby nam cosik z okolic intymnych wycięli, to też byśmy nie wiedzieli co ze sobą zrobić. To jest bardzo delikatna okolica, mocno unerwiona i pewnie chłopak czuje ból i ciągnące szwy. Mam nadzieję ,ze dostaje coś przeciwbólowego. Kołnierze są okropne, psy się czują spacyfikowane,

Link to comment
Share on other sites

A nie da się Jogusiowi założyć ubranka posterylkowego? Mój Miki po kastracji chodził w ubranku i naprawdę wreszcie czuł się komfortowo,zawsze po zabiegu nosił kołnierz i to go stresowało a myśmy mieli urwanie głowy.Jogi dostaje jakieś leki przeciwbólowe?

Snow-white i danka1234 są ze Słupska.W jedną stronę jadąc trasą przy morzu jest 110-115km do Władysławowa.Snow-white jest deklarowiczką Jogusia,może pomoże za zwrot kosztów paliwa.

Chodzi o wizytę przedadopcyjną? Podczytuję was, ale nie ze wszystkim jestem na bieżąco. Jak będziecie kogoś potrzebować, to mogłabym tam podjechać, jeśli nie będzie wam przeszkadzać mój brak doświadczenia w tych sprawach. 

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o wizytę przedadopcyjną? Podczytuję was, ale nie ze wszystkim jestem na bieżąco. Jak będziecie kogoś potrzebować, to mogłabym tam podjechać, jeśli nie będzie wam przeszkadzać mój brak doświadczenia w tych sprawach. 

Tak chodzi o wizytę p/a u Pani z Władysławowa (chyba k/Władysławowa).Nie wiem czy azalia ma Pani adres.Poker poinstruowała wyżej o co się należy pytać.W zasadzie są dwa pieski do adopcji,jak nie Jogi to może ten drugi załapie się na domek od Sara2011 z Przytuliska "G".Koło Trzebnicy będzie sprawdzony dom ale dopiero  pod koniec przyszłego tygodnia.Dobrze mieć dwa domy sprawdzone i opinię o nich.Pojedziesz?

Link to comment
Share on other sites

Pojawiła się jeszcze jedna rodzina chętna adoptować Jogisia i deklarująca przyjazd po niego,w dniach środa lub czwartek po niedzieli.

Dom z ogrodem i ogrodzeniem we Wroclawiu.Państwo mieszkają z rodzicami(zawsze jest ktoś w domu) i 17-letnim synem.

 

Państwo zapraszają na wizytę p/a.Szukamy chętnej osoby,która ją przeprowadzi.

 

Oby Jogiś jak najszybciej wrócił do formy,bo być może to będzie jego dom.

Link to comment
Share on other sites

Pojawiła się jeszcze jedna rodzina chętna adoptować Jogisia i deklarująca przyjazd po niego,w dniach środa lub czwartek po niedzieli.

Dom z ogrodem i ogrodzeniem we Wroclawiu.Państwo mieszkają z rodzicami(zawsze jest ktoś w domu) i 17-letnim synem.

 

Państwo zapraszają na wizytę p/a.Szukamy chętnej osoby,która ją przeprowadzi.

 

Oby Jogiś jak najszybciej wrócił do formy,bo być może to będzie jego dom.

To może Poker przeprowadzi wizytę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...