Jump to content
Dogomania

Ares - czyli nie unikniesz przeznaczenia


Recommended Posts

Ja na razie przetwory i susze przygotowuję.

Pracuje równolegle nad: pomidorami, papryką, mirabelkami, jabłkami, gruszkami i krwawnikiem. Uff !!

W kolejce czekają: gruszki w musie śliwkowym, dżem z dyni i śliwki w czekoladzie. Może jeszcze ketchup z dyni ?

Z braku czasu o piklach mogę tylko pomarzyć :(

Dlatego bazarek dopiero po powrocie do Warszawy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zabierz ze sobą na parapetówę ;) I fanty i głowę :D

 

Może to jakieś rozwiązanie ;)?

Pozdrowienia dla Aresa :)

 Dzięki i wzajemnie dla Froda :)

 

Ja na razie przetwory i susze przygotowuję.

Pracuje równolegle nad: pomidorami, papryką, mirabelkami, jabłkami, gruszkami i krwawnikiem. Uff !!

W kolejce czekają: gruszki w musie śliwkowym, dżem z dyni i śliwki w czekoladzie. Może jeszcze ketchup z dyni ?

Z braku czasu o piklach mogę tylko pomarzyć :(

Dlatego bazarek dopiero po powrocie do Warszawy.

Niesamowita jesteś :). Ćwierczakiewiczowa, to przy Tobie malizna :)

Link to comment
Share on other sites

Poszła wpłata za hotelowanie Aresa w sierpniu - dopisałam do postu rozliczeniowego. Coraz bardziej chcę, żeby Ares znalazł dom ;)  - ale wyłącznie bardzo dobry :) .

 

Mam teraz ten komfort, że nie słyszę przy spacerach z moimi psami(2x4=8 spacerów dziennie :)) , jego rozpaczliwego szczekania i wycia, nie biegnę zobaczyć, czy ma wodę i jedzenie, nie muszę dyskutować o jego podstawowych  potrzebach  z właścicielami. Te dyskusje były na tyle owocne, że Ares nie ma następcy  :) - Pan zrozumiał, że psu należy się właściwa  opieka, a nie tylko łańcuch pod ścianką i czasem coś w misce, i jak ktoś nie może tej opieki zapewnić, to nie powinien mieć psa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaglądanie :) . Pieniążki z bazarku MarysiO. dotarły - dziękuję :). Potwierdziłam na wątku bazarkowym i dokonałam wpisu na pierwszej stronie w dochodach/wydatkach. Niestety, wydatki w czołówce :(

 Dzięki za zdjęcia Aresa z hoteliku i proszę o kolejne - do ogłoszeń. Chłopaka ogłaszam z miesięcznym wyróżnieniem na Włochy, Bemowo i dodatkowo - Grodzisk Maz. Zdjęcia - chętnie podmienię, bo te które są, pewnie się opatrzyły......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...