Jump to content
Dogomania

Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...


Ferox

Recommended Posts

Dziękuję Wszystkim za tak liczne przybycie :) Dziękuję Wam za dobre słowo, które jest dla mnie bardzo ważne. :) Cieszę się, że nie tylko ja widzę sens w pomaganiu tym biedakom. :) I już proszę trzymajcie kciuki za kotka, bo właśnie wieczorem miał robioną operację nóżki. Wreszcie będzie żył bez bólu, a na razie z tego co wiem z rozmowy telefonicznej z Panią doktor, kotek miał przez te kilka dni nieziemski apetyt. :D

 

P.S.

Mar.gajko, zapomniałem dopytać o te robale, (moja pamięć to jak u Kubusia Puchatka ;) ) ale już mam zapisaną karteczkę i obiecuję zapytać ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Krzysiaczku 

serce cudne 

pisz mnie prosze na 25 zl 

narazie jednorazowo 

Izuni musze jeszcze deklaracje doslac dla parki cudnej 

 prosze o num konta 

sciskam ogromnie za wszystko love%281%29.gif

 

 

Ewuniu, ślicznie Ci dziękuję :) Jutro się z Tobą skontaktuję ;)

Link to comment
Share on other sites

ja też przybiegam i zapisuję wątek. W przyszłym tygodniu postaram się przelać parę grosików.

Krzysiu jeżeli od marca nie zmieniłeś nr. konta to mam. ;)

 Pięknie dziękuję :), skontaktuję się w tej sprawie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczorajsza operacja kotka przebiegła pomyślnie :) Miał zrobioną resekcję główki kości udowej z nastawieniem, oprócz tego został wykastrowany. Kolejna morfologia wyszła lepiej :) Kotek ma w dalszym ciągu ogromny apetyt, niestety ciągle trwa walka z tymi okropnymi robalami.

Kotek jeszcze musi trochę zostać w klinice. Jest bardzo grzeczny i cierpliwie znosi wszystkie zabiegi.

 

Mar.gajko, ;) te obrzydliwe robale to tęgoryjce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...