Jump to content
Dogomania

Na cito potrzebne wsparcie na ratowanie owczareczki Sary.Każda pomoc na wagę złota.


Recommended Posts

Faktycznie świetnie sobie radzi. Biedna tyle przeżyła, straciła dom (byle jaki, ale ona pewnie kochała tych ludzi), straciła łapkę :( Ale teraz będzie już coraz lepiej. Dzielna z niej sunia. Jeszcze tylko ta histopatologia. Trzymam kciuki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Faktycznie świetnie sobie radzi. Biedna tyle przeżyła, straciła dom (byle jaki, ale ona pewnie kochała tych ludzi), straciła łapkę :( Ale teraz będzie już coraz lepiej. Dzielna z niej sunia. Jeszcze tylko ta histopatologia. Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Wiem,że szybko minie ból po stracie,ale wiemy ,że psie serce kocha mimo wszystko.

Tak bym to opisała:

 

2cxu4bs.jpg

 

W domu w którym mieszkała Sara ,na podwórku mieszkał jeszcze nieduży psiak ,a w domu sunia,z którą Sara się dogadywała.

Myślę ,że pod tym względem nie będzie problemu. 

 

Biedna pewno tęskni.....

 

Aneta z hoteliku postanowiła dać jej ochłonąć i zostawiła ją w pokoju ,żeby wypoczywała. Sara chyba się lepiej czuje,bo wzięła łobuziara i poszatkowała w drobny mak pudełko ,które zostało w pomieszczeniu razem z nią ;)

Młoda owczareczka..... 1,5 roczna....marzenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do sunieczki. Z mojego bazarku koniczynkowego http://www.dogomania.com/forum/topic/146604-koniec-rozliczam-zielone-koniczynki-cegiełki-dla-faziego-do-26042015-nie-zdążyliśmy-fazi-za-tm-pomagamy-saruni/ uzbieraliśmy 384 zł. Robię dzisiaj przelew na konto Skarpety i bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak pieniążki wpłyną.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj będzie filmik,wrzucę jak tylko Aneta prześle ........................................

 

Mam wieści od Anety : Wczoraj miałam wyjątkowo ciężki dzień, zaganiany i pełen pecha. I pewnie zagryzłabym kogoś, gdyby nie Sara. Bo Sara wczoraj sprawiła, że wszystko miało sens i chciało się żyć. Wczoraj Sara zwariowała 

Emotikon smile, była chodzącą radością. Ogonek majtał z pełnym rozmachem, w końcu podniesiony, a nie między łapkami, z oczu zniknął ten przejmujący wyraz bólu i strachu, uszy postawione, witała radośnie każdego, wpychała pycho w ręce do drapania. W którymś momencie w słoneczku na trawie kucnęłam, a ona przykicała i domagała się czochrania, a końcu położyła się na trawie, miziałam ją dalej, a ona wywaliła się do góry kołami i zaczęła podgryzać mi rękę. Potem byłam w stanie znieść wszystko co się działo. Pomyślałam sobie "ale jutro nakręcimy fantastyczny filmik!!!" i pognałam do pozostałych spraw. Jeszcze wieczorem poprzeżywałam doKatarzyna Janaszek i obiecałam filmik na dziś. Ale dziś Sarę boli. Emotikon frown

 Nie może sobie znaleźć miejsca, chodzi, dyszy, mnóstwo pije i popiskuje. Żal patrzeć. Oczy znowu cierpiące. Ale ma już na tyle zaufania, że wtula się we mnie szukając pocieszenia. 
Zrezygnowałam rano z kręcenia filmiku, bo przecież marzyłam o pokazaniu Wam radosnej Sary. Ale jednak nakręcę, wieczorem wkleję na wydarzeniu, mimo, że nie będzie taki jaki miał być.

Link to comment
Share on other sites

To byla ogromna ingerencja nie oczekujmy ze bedzie w tam krotkim czasie poruszac sie bez bolu :( ktos kto mial chocby drobny zabieg to wie ile czasu potrzeba na dojscie do siebie i nie zawsze srodki przeciwbolowe dzialaja ...tylko pomyslec jak ogromnie sunia musiala cierpiec przed operacja skoro po takim zabiegu po ktorym bol na pewno jest ogromny sunia czuje sie o niebo jest lepiej :'(

Link to comment
Share on other sites

Być może Sara za dużo chodziła i nadwyrężyła sobie ranę.Leki przeciwbólowe raczej powinna jeszcze dostawać.Też nie wiadomo jak pod opatrunkiem goi się rana.Będę zaglądać do księżniczki,pięknej Sary.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...