Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehehe ... nie przesadzaj ... na grudzień może już będzie :lol: .

Zastanawia mnie tylko kto przeniósł ten wątek do działu Agility zawody ... :-o Był wątek założony w dziale spotkań ... człowiek wprowadzi drobną zabawę i już wywalą w inne miejsce. A ja nazłość lecę zmienić nazwę wątku :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2e8b57]Robi się coraz cieplej, a lada dzień majówka ! Chciałam wszystkich zaprosić na majówke z agility w Goleniowie !
Odbędzie się ona 2 maja (sobota), godzina 10.00 .[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#2e8b57]Tak jak rok temu wszystkich zainteresowanych proszę o informacje w wątku ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik']Jeżeli chcecie to ja mogę jeszcze wziąść slalom :cool3:

To tak ja biorę : 2 tunele z Royala, rękaw, slalom jeżeli rodzice się zgodzą to jeszcze hopki (4) a i od Was zależy czy też wziąść skok w dal :diabloti:[/quote]

weź wszystko co dasz radę. im więcej tym lepiej :)


[quote name='Dynamique']Skoro odbędzie się to spotkanie na stadninie to mam rozumieć, że będziemy skakac na "patykach" ? :oops:[/quote]

rok temu patyki nie przeszkadzały :p . jeśli dostaniemy przeszkody w terminie (tj. na wtorek) to przewieziemy je samochodem na stadninę (bez stref oczywiście) .

elapieczus1 może następnym razem ;)

Lucky. nie przejmuj się agresją. z tym sobie radziliśmy i rok temu, więc spokojnie :)

Paula&Goofi okey :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...