Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To się cieszę :) .

No i teraz mam taką propozycje, czy bylibyście zainteresowani abym na tym spotkaniu 17 sierpnia zebrać trochę kasy (od każdego po kilka złoty [wy zadecydujcie ile] ) i na to spotkanie wakacyjne (25 sierpnia) zakupiłabym wtedy porządne puchary albo jakieś zabawki (też wy zadecydujcie). Bo ja mogę trochę wydać kasy na to, ale bez przesady ;) . To już od Was zależy. Myślę, że najlepiej będzie jak odpowiecie na pv co o tym sądzicie :) .

Link to comment
Share on other sites

A co się stało?? Bo ja tak nie za bardzo kojażę.
No byłyśmy sobie na agility... ze slalomem pastuchowym... ale co więcej to ja nie wiem :eviltong:

EDIT:
Chodzi otego ruska?? No więc jak sobie byłyśmy wczoraj na tym agility to skaczemy sobie i slalomjemy, czyli robimy to, co na każdym treningu robić się powinno. No i przyjerzdża taki rusek no i gada nam, że mamy sobie stąd iść, że to jest łąka, a nie plac zabaw dla psów i że zawsze po nas zbiera patyki (??) i że tu konie chodzą. I odjechał. A my niepokorne dzieci zostałyśmy i skakałyśmy dalej ;p

Link to comment
Share on other sites

No właśnie :diabloti:

,,Dobrze, już idziemy'' .... [trening dalej trwa] :diabloti:.

Ale ja się boje co będzie jak by na spotkaniu zrobił nam awanturę :evil_lol: :lol: :diabloti:. Poszczujemy go jakimś psem :D :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

Fisiek się pojawi :eviltong:

No i jeszcze możliwe, że Waluś ale tylko 25... Ale nic nie mogę powiedzieć na pewno bo Edyta wraca dopiero z hiszpanii 14...

EDIT: Niestety Gosia i Kiką nie będą mogły przyjechać 13 :(. O 25 nie pytałam.

EDIT 2: Ada z Dilaylą (bearded collie) prawdopodobnie będą 25 sierpnia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...