Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

Też jest to dla mnie dziwne ... mój border po półgodzinnym odpoczynku przynosi mi piłkę i woła o jeszcze ... no a na treningu jak powiedziała poprzedniczka biegają jeszcze inne psy. No nie wiem, każdy pies jest inny :) .

EDIT: A Ty Gosia będziesz ?


Mam prośbę, aby każdy kto może wiął ze sobą przeszkody. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewa - napisałam "prawie wszystkie", bo widziałam psy, które biegały normalnie (prawdę mówiąc Kika dopiero wtedy tak na dobre się rozkręciła), ale widziałam też psy, które miały dość i potrzebowały trochę wyluzować. ;)

[quote name='palma']Też jest to dla mnie dziwne ... mój border po półgodzinnym odpoczynku przynosi mi piłkę i woła o jeszcze ... no a na treningu jak powiedziała poprzedniczka biegają jeszcze inne psy. No nie wiem, każdy pies jest inny :) .

EDIT: A Ty Gosia będziesz ?


Mam prośbę, aby każdy kto może wiął ze sobą przeszkody. :)[/quote]

No dobra, może i zdążyłby odpocząć, ale on był dopiero co kontuzjowany. Z resztą, zgadzam się, ze każdy pies jest inny. A każdy właściciel wie (no, powinien wiedzieć, choć znam takich, co nie bardo wiedzą...) najlepiej co dla jego psa jest najlepsze i ile dziennie na energii na zabawę, a ile odpoczywa.

Mnie nie będzie. Mam trochę inne plany. ;)

Wiecie, u nas na treningach jest średnio 5 psów (w tym 2 szczeniaki), czasem mniej, lub więcej. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakoś tak się złożyło że kontuzjowanego Luckiego i Dominike na siłę z toru ściągałam :) .

________________________________________________________

Było bardzo fajnie ... ja już film ładuję, a foty trochę później [ jak to zawsze u mnie jest ... z miesiąc poczekać trzeba :eviltong:] ;).

Gratulacje dla wszystkich, każdy piesio świetnie radził sobie z torem i dzięki czemu nie musiałam się głowić jak komu pomóc :lol:. Wy również świetnie pokonywaliście tor :lol:.
Konkurencje w zawodach były tak dobrane, że piesio który nigdy nie widział toru i tak mógł powalczyć o pierwsze miejsce, a t przypadły następująco [wszystkie psiaki z grupy starszej - zaawansowanej, grupie młodszej zabrakło kilku punkcików /głównie dlatego że nie brali udziału we wszystkich konkurencjach ;-) ] :

I MIEJSCE : AGA & FIGO
II MIEJSCE : KASIA, GRZEGORZ & DIUNIA
III MIEJSCE : SONYA & VIGO

Wielkie brawa !!! :multi: :) :multi: .

Link to comment
Share on other sites

Na filmiku widać, że mieliście super zabawę! No i wszystko dopisało: pogoda, ludzie. :)

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom mini zawodów, oraz organizatorom - widać, że imprezka przednia. :)

A zdjęcia jakieś są? :cool3:

[SIZE=1]I ja nie pisałam, ze Lucky jest kontuzjowany, ale że był. ;) Z resztą i tak była tu rozważna sytuacja abstrakcyjna bo i Lucky jest już zdrowy i trening był dzisiaj, więc on i tak nie mógł być zmęczony po treningu. Ale myślę, że tą kwestię możemy już ZAMKNĄĆ. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[SIZE=1]Jakoś tak się złożyło że kontuzjowanego Luckiego i Dominike na siłę z toru ściągałam :smile: .[/SIZE]
[/QUOTE]
[SIZE=1]Ej sorry,ale mój pies nie był kontuzjowany pozatym niewiesz jak było naprawde,a wiesz tylko kłamstwo ,wiec raczej ciebie to nie powinno interesować. I jeśłi to ma tak wyglądać,ze mnie obgadujesz za moimi plecami na spotkaniu i forum to nie za bardzo mam ochote zjawić sie na kolejnym spotkaniu. I przestań mi wmawiać takie głupoty,bo niedługo sobie uroiz,ze mój pies ma dysplazje :roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wiecie co ... nie wiem co jest z tą dogomanią ... nie chce przyjmować fotek ode mnie :roll: .

Więc dam w linku ... do galerii :)

[CENTER][url=http://www.fastdogs.prv.pl/galeria1f/index.html][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Red]>>FOTY<<[/COLOR][/SIZE][/FONT][/url]

Myślę, że nie sprawi to problemu :)


[LEFT]Pozdrawiam
Karolina
Fast Dogs
[/LEFT]
[/CENTER]

[IMG]http://www.fastdogs.prv.pl/galeria1f/duze/4.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.fastdogs.prv.pl/galeria1f/duze/5.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fastdogs.prv.pl/galeria1f/duze/5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...