Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakiej 10:30 ?!

Proszę być punkt [COLOR=Red]10:00[/COLOR], ja nie będę na nikogo czekać. przepraszam, ale z zeszłego roku pamiętam jakie były problemy. ktoś się spóźni to bardzo mi przykro.

Ja teraz mykam na spotkanie w sprawie zawodów, jak wróce wyśle numer tel wszystkim i info .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Wyjedziemy koło 9:00 może wczeniej.
Już nie moge się doczekać, jeszcze jakies ciasteczka muszę kupić :)[/quote]

My (Marysia,Kinga i ja) tez wyjezdzamy jakos ok 9:00 z dworca, busem. moze sie przypadkiem spotkamy :eviltong: po drodze jakos. chyba ze jedziesz autem... no to jeszcze tylko kilkanascie godzin :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszy mnie fakt iż Wy tak oczekujecie na majówkę z agility w Goleniowie :loveu: . Mam nadzieję, że zajęcia, które przygotowałam będą Was satysfakcjonowały i każdy będzie zadowolony. W razie problemów wysłałam na pv numer do siebie, możecie śmiało dzwonić.
Ja z tej majówki napisze artykuł, może gdzieś w jakiejś gazecie czy portalu opublikują :) .

Do dziewczyn ze Szczecina, które jadą busem.Wysiądźcie sobie przy cmentarzu, to jest przystanek koło samej szkoły. I za takim blaszanym kontenerem gdzie sprzedają kwiaty i znicze nie ma kawałka płotu, wejdźcie sobie tamtędy, ja dzisiaj nie złoże kładki i możecie sobie poćwiczyć. Stacjonaty są zamknięte w łączniku na klucz, ale zawsze macie 3 strefy i koło :) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...