Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale niedziela to taki wolniejszy dzień przecież ... :( Pewnie wystawa jakaś ? A zapytaj co ona na sobotę by powiedziała (23.08.08).

Co do Gosi niech weźmie dwa psiaki, przecież Elwira nie ma z kim skakać to pewnie bardzo chętnie przygarnie :lol: ;) :lol:

No to kto będzie bo to już w tą środę !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z nad jeziora. :cool3:

Jak już napisała Aga - 13 nie mogę. Cyryl (mój podopieczny) to już 8 letni, jamnikowaty gentleman. Przybywa do mnie jutro i odbywa w piątek. Prawdę mówiąc nie widzę go zbytnio skaczącego i śmigającego po torze. ;)

Jeżeli chodzi o 24 - musiałabym pogadać z rodzicami, więc na razie nic zadeklarować nie mogę. ;) Jak już pogadam (pewnie dziś wieczorem/jutro) to dam znać. Na razie mam na głowie jutrzejszy przyjazd Cyryla i piątkowe pokazy, a jeszcze nie odetchnęłam po jakże ciężkiej 150 km podróży. :eviltong:

Pozdrawiam Gosia & Kika, która odreagowuje podróż na gnaciorku. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie no! Nie wywierajcie na mnie takiej presji! :lol: 13 nas nie będzie i tyle. :eviltong:
Kice się niestety ostatnio lekko "przygrzało" i stała się zaczepna. Widzi psa i z góry ostrzegawczo nań szczeka. Wolałabym mieć pewność, że nad tym zapanuję do następnego spotkania i nie jechać ze szczekaczem i jeszcze jednym psem. Muszę z nią trochę popracować nad innymi psami, ale to inna para kaloszy. ;)

Jedynie mogę się postarać o przybycie 24. :cool3: Zdążę jeszcze mamie "powiercić" dziurę w brzuchu o zgodę. :evil_lol:

Dominika - jasne, że będziemy! Nigdy nie przepuszczę takiej okazji, zwłaszcza, że to wakacje. :evil_lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Red]Z ostatniej chwili !!!

[COLOR=Black][SIZE=2]Jak wiecie są pokazy w Szczecinie i nasze przeszkody we wtorek jadą do Szczecina, i zostają tam przez tydzień.
Dlatego z wielką przykrością informuję, iż spotkanie V zostaje odwołane.
Jednak zapraszam na VI [które w takim przypadku zrobi się V].
Jeszcze raz przepraszam, ale nadrobimy to sobie na spotkaniu
''NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI''.
Oczywiście zapraszam również na pokaz, który odbędzie się już w ten piątek na rondzie w dobrej szczecińskiej (boisko sportowe) - kierunek na dobieszczyn.

A więc zapraszam serdecznie i na pokaz i na następne spotkanie !



[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Albo ja jestem niezorientowana, albo coś mi się pomieszało... Ale czy to znaczy, że w piątek są 2 pokazy? Z tego co było napisane w smsie pokazy odbywają się na terenie Psiego Rancza... Chociaż może ja nie wiem, bo przez ostatni tydzień nie miałam możliwości na bieżąco się dowiedzieć wszystkiego.:roll: To jak to jest z tymi pokazami?

Skoro tak wyszło, mogę wstępnie zgłosić iż na VI spotkaniu nie będę, ale będę na V. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No tak wyszło, że [nie wiem dlaczego] Aneta dała pokaz w ten sam dzień ... trochę głupio, ale na naszym pokazie będzie agility, frisbee i pt :) .

Aga jeśli Fisiek się skupi to wpadaj do nas z Fiśkiem i bierz udział w pokazach !
A te Anety spotkanie jest na Psim Ranczu, Diany tak jak pisałam wyżej.

I głupio wyszło że są w ten sam dzień, ale cóż :shake: .

Link to comment
Share on other sites

Fiśiek... eh Fisiek inteligentnie zorgrzebał w lesie jakieś gniazdo os, no i rezultaty tegoż heroicznego czynu są łatwe do przewidzenia (czyt. wtorkowy poranek spędzony u weterynarza :shake:).

Ale jeśli mama zechce ze mną pojeździć trochę po Szczecinie to może załapałabym się na dwa pokazy... a rekonwalescent Figo odpoczął by sobie od pańci trochę w domku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...