Jump to content
Dogomania

Jess

Members
 • Content Count

  523
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Jess

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  8685631

Converted

 • Location
  Goleniów.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 11032012902.jpg zapraszam książkowo
 2. Zapraszam na bazarek na operację stawów biodrowych Benia

  banerekbeniu.jpg

 3. a ja nie naleze do kwadratowego kółeczka wzajemnej adoracji. a ok . FOCH.:-(
 4. Hey Domi :loveu: Troszkę mnie nie było. Filmik fajny :loveu: A ten Voodo Drumer podoba mi się jak na psa wystawowego ... taki showek :eviltong: To moze jakies fotki wstaw. ; D
 5. [quote name='Dynamique']Wogóle ty jesteś sexi... w moim typie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)[/quote] Hyhyhy. to co zgadamy sie na gg ... no wiesz ... :lol: Ale moment ! Jak ja jestem w twoim typie i jakis chłoptaś też ... to kogo wolisz?! mnie czy jego. :diabloti:
 6. O! :multi: O! :multi: Ja też chcę! :multi:
 7. [quote name='Dynamique']No tak zapomniałam... ten twój seksapil ;):diabloti:[/quote] :lol: :lol: :lol: jak mogłas zapomniec . nie wybacze ci tego :mad:
 8. [quote name='Dynamique']Ty na pewno masz szanse :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Na pewno większe niż ty :lol: :diabloti: :loveu:
 9. [quote name='Dynamique']Njeeeee !!! Ja tu umieram i wzdycham od lutego-marca 2009 :diabloti:[/quote] Ale tak poważnie ? :eviltong: :lol: "Nje" :eviltong: Ale to jak juz tak długo wzdychasz do niego to już nie masz szans jak do tej pory nic nie wynikło z tego. :lol: :evil_lol:
 10. :lol: a to ja pierwsza zaczęłam oglądać te stare foty:eviltong: :lol: . Tam ktoś coś pytał ale chyba Dominika już napisała :eviltong:
 11. [quote name='Dynamique']No to chodź... zobaczysz mojego... ekhem hahaha :evil_lol:[/quote] odbije ci go :eviltong: . a co tam!
 12. Dominika - a no jestem . :eviltong: Jak nie wiesz to juz wiesz. :) A ja ide z wami ... moge ? :razz: Na pewno moge ... :eviltong: madziulik - fotka za boska :lol: Marysia ładnie wyszła <3
 13. Dzięki :D Fotka rewelacyjna :cool3: Wygryziesz mnie z mojej fuchy :eviltong:
 14. [quote name='Dynamique']Mam to po tatusiu :oops:[/quote] Nie zwalaj na mnie :eviltong:. A marianna przede wszystkim ciachnęła włosy :-( ale nie jest źle. ;)
×
×
 • Create New...