Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sonia123']Dynamique- w piątek ma tak lać ze :crazyeye: :-o takze, nie wiem co bedzie z tego pokazu,a le miejmy nadzieje, ze nie bedzie tak jak na takim innym, ze juz sie zaczynało, a tu deszcz na maksa![/quote]
Nas nie bedzie :C Mamy kontuzje i jesteśmy do poniedziałku na emeryturze :C

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Karolina - to może wpadniesz do nas na trening w czwartek? Specjalnie dla Ciebie nakręcę Kikę. :evil_lol:

Dominika - szkoda, że Was nie będzie! Mam nadzieję, że kontuzja nie jest bardzo poważna i szybko się zaleczy! :)[/quote]
Kiczka jest świetna !
Ech u nas wcale z tą łapką nie lepiej :C No zobaczymy do tego poniedziałku ... jak nie to sobie już w szczecinie pójde do weta. Widać ten z wawy za mało kompetentny,bo niby do poniedziałku ma mu przejść :roll: Jakos sie na to nie zapowiada....:roll::roll::roll:
Tfu,tfu odpukać w niemalowane :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Kiczka jest świetna !
Ech u nas wcale z tą łapką nie lepiej :C No zobaczymy do tego poniedziałku ... jak nie to sobie już w szczecinie pójde do weta. Widać ten z wawy za mało kompetentny,bo niby do poniedziałku ma mu przejść :roll: Jakos sie na to nie zapowiada....:roll::roll::roll:
Tfu,tfu odpukać w niemalowane :-([/quote]

Kiksia może tak, ale ja nie. :eviltong: Ona jest gotowa biegać szybko, a ja się jednak dłużej przestawiam. Ale wszystko da się wypracować. :cool3:

A co się w zasadzie Luckiemu stało? Dostaje jakieś leki? Mam nadzieję, że trafiliście na dobrego weta i żaden szczeciński nie będzie potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Nakręć Kiką w aparacie :) .
[/quote]
Może jutro na pokazach będzie okazja. ;) :cool3:

A wracając do tematu tego Topicu - 24 mnie nie będzie. :-( Dlaczego? 1. Remont. 2. 27 prawdopodobnie znów będą pokazy. I jeśli mam wybierać między pokazami, na które zgodę mieć będę i spotkaniem, na które moja mama kręci nosem, w zasadzie wybór jest jasny. Strasznie mi przykro. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Może jutro na pokazach będzie okazja. ;) :cool3:
[/QUOTE]

Oj chyba będzie :cool3::eviltong:;)
Melduję, że jutro około godziny 13 pojawię się na Osowie uzbrojona w mój beznadziejny aparat (chociaż zawsze lepiej jest mieć beznadziejny film [tudzież fotkę] niż w ogóle nie mieć. :eviltong: )

Gooosia... nie załamuj mnie. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']i jak pokaz??
[/quote]
Pokaz? Super! :multi: :loveu: Pogoda dopisała - lunęło po pokazach, w trakcie tylko troszkę kropiło. Ludzi przyszło sporo. A dla mnie ważne jest to, że Kika pobiegła wg. rewelacyjnie. :cool3: Tylko wiem, że mogła biec szybciej (co robiła dzień wcześniej), ale to akurat da się wypracować. ;) Tylko 1 mankament - spadanie z huśtawki. :roll: Nad tym musimy popracować. :) Myślę, że wszyscy się dobrze bawili, ale nie chcę się wypowiadać głosem ogółu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Było extra!! :loveu: pogoda jakby wiedziała, ze ma teraz sie nie rozpędzić! :roll: :evil_lol: mam filmiki i beda na [url]www.wrzuta.pl[/url] Zu sie wogole nie rozpraszała publicznością a bylo jej sporo, i biegala pieknie i prawie czysto, bo raz za duzo chciala n araz i z tego wszystkiego, na początku kładki zleciała, ale zaraz to poprawiła, a Vigo....Vigo, jak Vigo zawsze profesjonalnie :roll: ;) Wogole jak mnie Kika zaskoczyła!!! :-o Małgosia bedziesz jeszcze za nią godzić! zobaczysz ;) mam jej filmik, to bedzie mozna zobaczyc :cool3: wystarczy podziwiać! :loveu: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']czekam na filmy[/quote]
Mam jeden filmik z pokazów by mój tata. [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=s4CX_l4zrvo[/URL] Ogólnie mam więcej, ale na razie "znetowałam" tylko swój. ;)

Sonia - mnie Kika zaskoczyła na treningu w czwartek, kiedy tak "wyparowała" z tunelu, że hej! :evil_lol: :cool3: Mam nadzieję, że się za nią jeszcze "nagonię" :cool3: - im większe tempo tym większy odjazd. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nam też się pokaz udał ... :)

Na agility dała czadu Pysia ... moja rozśmieszyła publiczność :lol: :diabloti: .
Na frisbee mini pokazał się Guru ... szaleniec jeden :D . Muss też ekstra rollerki i nawet rzucik świetnie złapany :D .
Bono też super.
Pokaz pt wogóle miód wszyscy.
Moja pokazała freestyle, ludzie gadali ,,ten piesek robi inaczej bo jest malutki'' :evil_lol: :lol: :evil_lol: .
Później było rzucanie frisbee i skakanie na agility przez publiczność. Mojego łobuza nawet chcieli :lol: .
Ogólnie impreza duża i kupa ludzi ... szkoda że to pole nasze było odgrodzone przez domki z piwem ;) .

A teraz co w związku ze spotkaniem na zakończenie wakacji ??? .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bursztynka13']A to z tym cockerem co ostatnio widziałam to byłaś ty:) Ale miałam szzęście, podziwać na żywo Kikę w akcji:):)[/quote]
Dzięki za bardzo miłe słowa. :) Cieszę się, że się podobamy. :)

Karolina - jeśli chodzi o spotkanie, to nas nie będzie. :-( :shake: Gratuluję udanego pokazu! :)

Link to comment
Share on other sites

KIKA PIERWSZA KLASA ! Aż zazdroszcze :diabloti: U lucusia już z łapeczką w porządku,ale treningi narazie sobie odpuszczamy (wole dmuchać na zimne). Super by było pokazać sie na tych pokazach (dwa dni przed moimi urodzinami ! :diabloti:). Sonia jutro do mnie przyjedzie to wrzucimy te filmiki i będa do wgladu :) A teraz my czekamy na filmiki od was !:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...