Jump to content
Dogomania

MIMI - nasza miłość w cudownym DS.


Poker

Recommended Posts

dzięki Wam za pomoc. Oczekuję jeszcze propozycji.Podesłałam pierwszemu domkowi Florka i sarę.

2 i 3 domrk muszą mieć psy sprawdzone na dzieci.

Do rodzinnego domu dziecka powinien trafić pies/sunia przyjazna dla dzieci i dobrze dająca sobie radę w większej grupie ludzi. Pan zapewniał mnie ,że dzieci są nauczone szacunku dla zwierząt ,ale mimo wszystko przy 9 osobach w domu zawsze jest ruch.

Do 3. domku też piesek musi być przyjazny dzieciom.

Rozglądajcie się nadal.

Link to comment
Share on other sites

A może Bleki (przesympatyczny kundelek) do pierwszego domku? Banerek w moim podpisie.Na wątku w pierwszym poście jest jego galeria zdjęć a także dalsze zdjęcia po obcięciu.Bleki jest mały,ma około 3 lat.Jest pieskiem żywiołowym,bardzo radosnym.

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie skopiować Twoje opisy Pokerku, polatam i powklejam gdzie się uda ;)

 

Pianka jest średnia - tzn. dość wysoka (prawie do kolna), za to bardzo drobnej budowy. Charakter ma rewelacyjny - chodzący, a właściwie biegający optymizm i otwartość w najczystszej postaci! Dzieciom sprawiłaby wiele frajdy i na odwrót. W hoteliku mam kontakt z małym chłopcem i tak to właśnie działa - bardzo się lubią :)

Link to comment
Share on other sites

Maciu ,a dlaczego do 3.domku by nie pasowała? Jaka ona jest duża? Ile może ważyć i mieć w kłębie? Ile ma lat ?

Zajrzałam na jej ogłoszenie i szczerze powiem ,że jak się nie zna suni w realu, to zdjęcia ,a szczególnie wiodące nie są zachęcające. Piszę to ,żeby pomóc suni. Na tym zdjęciu jest ona ponura i wygląda na starszą panią. Podeślę jej kandydaturę 2. domkowi tylko poproszę o odpowiedź na moje pytania.  Czy są jeszcze gdzieś jej zdjęcia? Jak z zachowaniem czystości i pewnie nie wiadomo czy umie zostawać w domu bez ludzi.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam do adopcji Łezkę.  Pasowałaby do domku nr 1, bo Łezka, choć pozostawiona sama grzecznie czeka na powrót opiekuna,  to ponad wszystko ceni sobie obecnosć opiekuna w domu. Lubi leżeć i patrzeć jak toczy sie życie domowe, taka z niej spokojna obserwatorka. W żadnej sytuacji nie jest nachalna, opanowana i grzeczna. Z początku nieufna, ale jak pokocha to na zabój. Zabrałam ją ze schroniska,  z Emira dodomu tymczasowego.   I szukam jej domku.

 

To jej wątek.

http://www.dogomania.com/forum/topic/115337-%C5%82ezka-szanse-na-%C5%BCycie-podarowa%C5%82a-jej-fundacja-emir/

 

5rbvzoy9rwn5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Maciu ,a dlaczego do 3.domku by nie pasowała? Jaka ona jest duża? Ile może ważyć i mieć w kłębie? Ile ma lat ?

Zajrzałam na jej ogłoszenie i szczerze powiem ,że jak się nie zna suni w realu, to zdjęcia ,a szczególnie wiodące nie są zachęcające. Piszę to ,żeby pomóc suni. Na tym zdjęciu jest ona ponura i wygląda na starszą panią. Podeślę jej kandydaturę 2. domkowi tylko poproszę o odpowiedź na moje pytania.  Czy są jeszcze gdzieś jej zdjęcia? Jak z zachowaniem czystości i pewnie nie wiadomo czy umie zostawać w domu bez ludzi.

 

Miła waży 12 kg, ma około 5 lat. Wysokości nie znam, muszę poprosić o zmierzenie. Miła po prostu tak wygląda. Tego zmienić się nie da. Jest czarna, nie rzuca się w oczy. To i tak są najlepsze zdjęcia z kilkudziesięciu zrobionych. Były już próby zrobienia zdjęć w różnych okolicznościach, z innymi psami itp. ale to niewiele daje. Ona na żywo też nie jest psem, który wpada w oko. Ma cudowny charakter i jest kochana, ale to tyle. Zachowuje czystość w domu, nie jest psem który się awanturuje, szczeka. Jednak nie zostawała sama bez innych psów.

Mam jeszcze zdjęcia z innymi psami, ale na zdjęciu z dobermanem też wygląda na większą. Na żywo jest po prostu dość grubiutką (w trakcie odchudzania), ale niezbyt dużą sunią.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry! :)
Nasza słodka Tosia szuka pilnie domku! Sprawdzona do dzieci, ponieważ mamy wielu młodych wolo. Mala kocha się przytulać :)
http://olx.pl/oferta/tosia-slodka-przytulasna-sunia-idealna-na-kanape-CID103-ID9FeEF.html
W ofercie podany jest numer do wolontariuszki ktora zajmuje sie adopcjami naszych psiaków pozdrawiam:)

 

243679991_8_644x461_tosia-slodka-przytul

 

243679991_1_644x461_tosia-slodka-przytul

 

243679991_7_644x461_tosia-slodka-przytul

 

Wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/144735-to%C5%9Bkasuczkakt%C3%B3ra-mieszka%C5%82a-w-opuszczonym-domu/

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nasza Kikula przyszła mi do głowy!:):) Nazywamy ją jedną wielką CAŁUŚNICĄ, podbiega i od razu całusy rozdaje! Dzieci uwielbiają spacery z Kiką. :) 

http://olx.pl/oferta/kochana-kikula-w-typie-amstaffa-szuka-najlepszego-domu-na-swiecie-CID103-ID9Ktw3.html

 

245800883_8_644x461_kochana-kikula-w-typ

 

245800883_1_644x461_kochana-kikula-w-typ

 

Wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/128345-kika%C5%9Bliczna-pr%C4%99gowana-suczka-szuka-domu/

Link to comment
Share on other sites

dzięki Wam za pomoc. Oczekuję jeszcze propozycji.Podesłałam pierwszemu domkowi Florka i sarę.

[...]

 

A Rudzik myślisz, że się dla niech nie nadaje? Może warto podesłać, to ich do niczego nie zobowiązuje a może... Przepraszam, że tak się dopytuję i dopraszam ale to świetny, młodziutki pies a tkwi w DT już ponad trzy miesiące :(

Link to comment
Share on other sites

A Rudzik myślisz, że się dla niech nie nadaje? Może warto podesłać, to ich do niczego nie zobowiązuje a może... Przepraszam, że tak się dopytuję i dopraszam ale to świetny, młodziutki pies a tkwi w DT już ponad trzy miesiące :(

Zaraz podeślę im Rudzika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...