Jump to content
Dogomania

PROSZE O ODDANIE WĄTKU NA PSY W POTRZEBIE! to wątek zbiorczy'segregator'psiaków


Ania z Bytomia

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulaa']A czy ta siostra psychola odda suczkę?[/quote]
niestety siostra psychicznego także jest psychiczna, ma schizofremie:roll: mam 2 informacje 1 dobrą 1 złą :p zaczne od złej
a więc siostra psychicznego nie podda sie bez walki, nie ch ce już oddać Majeczki:shake: jutro psychiczny pan wychodzi ze szpitala :angryy: ale dowiedziałam sie też że tak czy inaczej muszą mi oddać sunie lub komu innemu. P Leszek został podany do sądu przez MOPR o umieszczenie w zakładzie dla osób starszych :multi: tylko że rozprawa bedzie dopiero 18 września:-( siostra p. Leszka nie weźmie suni do siebie bo też ma u siebie w domu Perełke (dość spora jest mimo imienia:p ) i suńki sie nie zgadzają ze sobą :multi: oby szybko udało mi sie ją z tamtąd wyciągnąć :roll: wiec na już kciuki są potrzebne! ;) a ja mam dziś bardzo pechowy dzień :-( mój znaleziony prosiaczek odszedł wnocy za TM :placz: a jeszcze o 3:30 jak szłam spać (bo czyściłam cholerną klawiaturedo połowy nocy) domagał sie o marchewke i mizianko na dobranoc, wszystko było ok... DLACZEGO!!!!!!!:placz: :placz: :placz:
Patsi, Dziękuje ze przekazałaś informacje na forum:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Anuś, a dlaczego nie chce??? Co się stało??? To co z Majeczką zrobi???

I co się stało z Prosiaczkiem...:placz: :placz: :placz:[/quote]
prosiek odszedł chyba z przyczyn naturalnych:-( , bo jedzonko napewno mu nie zaszkodziło...:shake: podawałam mu tylko warzywa, owoce i zielonke z działki (nie posikaną przez psy i nie zmodyfikowany pokarm genetycznie) do tego suszony chlebek do ścierania ząbków - żywiłam go jak reszte świnek hodowanych w dzieciństwie tj. 18 sztuk :cool3: same sie rozpleniły bo jako dziecko nie uświadamiano mnie skąd sie biorą kolejne prośki jak dnia poprzedniego było ich mniej :p dziś siostra psychicznego powiedziała że nie da go umieścić w tym ośrodku, a psa także nie odda bo p.Gienek (pomyliłam imie w poprzednich postach) ją chce :angryy: cóż za egoizm :placz: stwierdziła że zmieniła zdanie co do suni :mad: ale bede walczyła zawzięcie, jak sie tym zmęczy napewno odda ją "dla świętego spokoju" Gienek jeszcze nie wyjdzie jutro ze szpitala, chcą go przetrzymać dłużej - nie wiadomo jak długo i jak długo Majeczka będzie musiała nadal siedzieć w głodzie, smrodzie i brudzie, bez szczepień, odrobaczenia, odpchlenia i sterylki :-(
jutro kolejny dzień walki o życie Majuchny... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Anuś kochana, masz jakieś wiadomości??? Jak dzisiaj??? :cool3:[/quote]
jest bez zmian :shake: babsztyl powiedział że pogadamy jutro... :diabloti: może coś sie ruszy, bo okłamałam ją dla dobra Majki że suńka ma już wszystko załatwione (szczepienia opłaci fundacja, ma już załatwiony nowy domek i tylko na nią czekają...) musiałam coś nakłamać aby sie cokolwiek ruszyło w jej sprawie :roll: :oops:

Link to comment
Share on other sites

hmm... sprawy sie mają kiepsko, tymczasowa opiekunka wyjechała sobie na wakacje na tydzień, Majeczką zajmuje sie jej córka:diabloti: co nie zmienia faktu że sunia nadal jest wyprowadzana raz na dzień i karmiona byle czym :angryy: w ubiegłym tygodniu okazało sie że jestem w ciąży :multi: i niestety musze troche przystopować z tymczasowiczami :shake: raczej nie bede mogła jej wziąść do siebie, bo miałabym pod opieką 4 psy, 3 koty, królika, 4 kaczki, kanarka i ryby... to troche za dużo jak dla mnie, a trzymać 2 koty i 3 psy pod jednym dachem w kawalerce to byłaby męczarnia dla zwierzaków :-( tymczas jaknajbardziej dla Majuni nadal potrzebny, po powrocie tymczasowej opiekunki będe próbowała nadal zdobyć sunie (mam już chwyt:p ) ale gdzie ja ją umieszcze? :placz: wiem że teraz jest zatrzęsienie "wakacyjnymi" psiakami, choć licze że jakiś mały kącik dla Majki także sie znajdzie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

myśle że na moje konto będzie łatwiej i wygodniej... bo o ile wiem to najpierw do AFN trzeba przesłać fakture a potem posyłają kase, poza tym będe wam rachunki przedstawiała tutaj więc nie bójcie sie o jakiekolwiek oszustwo :oops: chyba że jednak zadecydujecie inaczej i bede musiała sie rozliczać z AFN a nie z wami
[SIZE=4]mój nr konta (ING) 15 1050 1243 1000 0022 9470 1335 z dopiskiem "MAJA"[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

niestety tymczasowa opiekunka wraca dopiero w sobote wieczorem :cool1: jak tylko wróci to od niedzieli zaczynam znowu działać :diabloti: tylko co z tego jak nie mam gdzie suni umieścić, a ona gania koty których jest u mnie 2 :p nie wiem jak jest w relacji bezpośredniej, na dworze jak widzi kota z daleka to głupieje jak nie wiem co :shake: tak samo nie wiem co z cieczką - czy miała już czy nie, to także jest bardzo ważne bo kasy na sterylke nie mam a jest u mnie psiak nie kastrowany z powodu arytmi. Także jak narazie jestem w labiryncie bez wyjścia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...