Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Moje wszystkie dzikuski tak chodzą na smyczy.Szarpią się jak 3 grosze w worku. Skracam wtedy smycz i  muszą iść przy nodze. Pomaga, chyba czują się wtedy bezpieczniej. Dobrze też działa na nie spacer z naszymi psami, które idą spokojnie. Najczęściej pakują się dzikuski między nasze  psy i dostosowują się do ich kroku.

Link to comment
Share on other sites

O 21.03.2016o15:44, Marycha35 napisał:

Mam nadz., że kasiorka dotarła:)

Dotarła, dotarła, przepraszam, że nie jestem w stanie uaktualniać na bieżąco.

Poniżej ostatnio zaksięgowane wpłaty:

-Mela Jakimiuk-20zł/08.03.2016/stała marzec

-dorota1-10zł/10.03.2016/stala marzec

-Jolanta Sz.-30zł/14.03.2016/wpłata z FB

-Marycha35-20zł/15.03.2016/stała luty+marzec

-Dulska-20zł/15.03.2016/stała marzec

-bakusiowa-30zł/18.03.2016/stała marzec 20zł +10 zł nadwyżki

-certusowa-20zł/21.03.2016/stała marzec

-magenka1-10zł/24.03.2016/stała marzec

-Sara2011-20zł/24.03.2016/stała marzec

Bardzo serdecznie dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

O 18.03.2016o15:28, Poker napisał:

Musimy się wziąć za jego los,bo zapuści jeszcze głębsze korzenie u LILU.

Szkoda ,że tyle osób znika z dogo , z krzywdą dla psów.

Feluś ma ogłoszenie wyróżnione na olx. Telefon w ogłoszeniu podany jest do Bonsai. Mam nadzieję, ze Bonsai może bez problemu odbierać ew. telefony. Przez jakiś czas był podany mój telefon ale ja z racji pracy nie zawsze jestem w stanie odbierać telefony i zmieniłam znowu na Bonsai. Ja też nie zbyt dobrze czuję się w roli " informatora", nie wiem czy potrafię dobrze zachęcać potencjalnych dzwoniących.

Czy ewentualnie ktoś mógłby podjąć roli  rozmów z dzwoniącymi?

Link to comment
Share on other sites

Ja w pracy zazwyczaj mogę odbierać telefony, a jeżeli nie, to wkrótce potem oddzwaniam. Niestety telefon milczy jak zajęty w sprawie Felusia. 

Ja też lepiej czuję się rozmawiając o psie, którego znam dobrze, ale w przypadku Felusia traktuję swoją funkcję raczej jako wstępny przesiew. Wiemy, że Feluś nie nadaje się np. do domu w bloku w centrum miasta (a takie osoby niestety zazwyczaj dzwonią) lub osób bardzo niedoświadczonych, które to deklarują. I takie osoby, gdy opowiem im o Felusiu, same dochodzą też do wniosku, że jednak nie są dobrym domem dla Felka. Resztę osób odsyłam do Lilu (aczkolwiek wiele ich nie było, niestety). 

Link to comment
Share on other sites

Feluś ma stale wyróżniane ogłoszenie na OLX, którego sama pilnuję : http://olx.pl/oferta/felus-maly-piesek-ktory-nigdy-nie-zaznal-milosci-szuka-domku-CID103-IDbuoox.html

Zrobiłam mu tez ogłoszenie na gumtree i morusku + ma jeszcze niektóre stare ogłoszenia na innych portalach robione przez Bejotkę. Sprawdzałam bazarek ale nie znalazłam aktualnego bazarku z ogłoszeniami.

Bardzo proszę o jakieś pomyły, sugestie co zrobić aby znaleźć Felkowi domek. Za miesiąc, dwa pojawią się problemy finansowe.

PROSZĘ O POMOC...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio odnotowane wpłaty na Felusia, bardzo za nie dziękuję.

-Czarna Kafka-10zł/01.04.2016

-markofix1-10zł/01.04.2016

-Maciej K.-60zł/04.04.2016/wpłata z FB

-Poker-20zł/04.04.2016/

-p.Aneta I.-20zł/04.04.2016/wpłata z FB

-Agnieszka103-5zł/06.04.2016

-Sara2011-20zł/09.04.2016

Stan konta Felusia : + 450zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...