Jump to content
Dogomania

Bruno . Bardzo chory, odebrany z koszmaru - niestety za TM :(


bela51

Recommended Posts

Dziekuje wszystkim, ze przyszliscie do Bruna. To ważne. Jesli wątek zyje, to szanse na pomoc rosną..

Marzyłabym, aby ktos obfiarował mu na zawsze ciepły kąt.

Miejsce, gdzie przebywa teraz jest bardzo, bardzo tymczasowe :(

Ale jestesmy wdzeczni tym ludziom, ze przygarneli go w sytuacji, gdy jego zycie było bardzo zagrozone.

Niestety, to zagrozenie ciągle trwa, mimo wysiłków lekarzy :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki a może mógłby ktoś zrobic bazarek cegiełkowy na leczenie biedaka ??? :(

Marticzko, nie wiem, czym dam rade, ale jesli nikt inny sie nie zglosi ....

 

Belciu, na jakie konto wpłacać kasę dla bidulka? W piątek będę mogła grosik posłać

 

 

Poproszę nr konta, wpłacę jednorazowo 20 zł. Wiem, że to niewiele, ale emerytury w Polsce nie są duże.

 

 

Ja tez wspomoge finansowo leczenie smutaska

Kochani, bardzo Wam dziekuje. Napisałam do Agaty, bo nie wiem, jakie konto Wam podawac. Jutro wysle wiadomosci.

Link to comment
Share on other sites

tez poproszę numer konta w przyszłym tygodniu przeleję grosik ale Biedaczek :(   byłam kiedyś na wątku owczarki Nuki też łapka wyglądała jak u Bruna było podejrzenie raka kości okazało się jednak że to zapalenie kości było po urazie długie leczenie i Nuka wyszła z tego

 

tu jej wątek

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/135233-nuka-z-e7-podejrzenie-raka-%C5%82apy%E2%80%93-ma-dom-trzymajcie-kciuki-nuka-dziekuje-wam/

Link to comment
Share on other sites

też poproszę numer konta. Czy jaśnie państwo będą poniosą konsekwencje, czy oczekują na list pochwalny albo podziękowania?

 

Najgorsze, że oni pewnie nie widzą w tym nic dziwnego czy niewłaściwego czy w ogóle wartego przemyśleń.

Nic nie oczekują, najwyżej się dziwią, co to baby chciały ...

Link to comment
Share on other sites

Wysyłałam dzisiaj wiadomosci z numerem konta do wpłaty.

Niestety nie udało sie wysłac do yolanovi i do Meli Jakimiuk.

Mysle jednak, ze moge zamiescic to konto na wątku, bo jest ono tez podawane oficjalnie na FB.

 


Ewa Przybyszewska

Przychodnia Weterynaryjna As

ul. Stodólna 13

87-800 Włocławek

nr konta

12 1050 1979 1000 0090 7999 5974

z dopiskiem "dla Bruna"

 

Prosze  nie zapomniec o podaniu nicku z dogomanii.

Będziemy wdzięczni za kazdą przelana zlotówkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Serce się kraje na widok takiego cierpienia. Też będę z Brunem. A jaśnie państwo powinni pokryć wszystkie koszty leczenia, bo inaczej na łańcuchu powieszą kolejnego psa.

 

Tak byłoby sprawiedliwie. Ale czy ktos powiedział ze zycie jest sprawiedliwe ? :(

Na pewno niełatwo byłoby to wyegzekwowac :(

W kazdym razie , ja zycze im wszystkiego najgorszego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...