Jump to content
Dogomania

Misia już w najlepszym dogomaniackim domku


Mysza2

Recommended Posts

Wyslalam jednorazowo 10 zl dla psinki.

Nie wskakuja mi polskie znaki, jakas awaria :)

 

Bardzo dziekujemy Joasiu:) :)

piękne te zdjęcia:) dobrze, że sunia coraz lepiej sobie radzi w nowym otoczeniu:)

I oby z podsikiwaniem też przeszło, bo inaczej to ciężko będzie o domek

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Misię odwiedziła pani weterynarz. Miśka była bardzo grzeczna - obyło się bez warczenia i gryzienia ;-)

Została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym. Zapłaciłam 68 zł.

Wstępnie umówiłyśmy się na sterylizacje za dwa tygodnie.

 

58bvs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Misię odwiedziła pani weterynarz. Miśka była bardzo grzeczna - obyło się bez warczenia i gryzienia ;-)

Została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym. Zapłaciłam 68 zł.

Wstępnie umówiłyśmy się na sterylizacje za dwa tygodnie.

 

58bvs.jpg

 

 

Dzielna Misiunia!!!

 

Przelew poleciał

Link to comment
Share on other sites

 

Dziękujemy Kasiu za wieści. Gabi przeleje pieniążki.
Obawiałam się że u Pani dr będą rany szarpane, a tu proszę jaka grzeczna dziewczyna:):)

 
Sama dobrze wiem, że jak tylko podejmę decyzję o diecie, to zaraz w złość wpadam :), a tu dziewucha linii nabiera i ogłady-tylko pozazdrościć :)
Link to comment
Share on other sites

   
Sama dobrze wiem, że jak tylko podejmę decyzję o diecie, to zaraz w złość wpadam :), a tu dziewucha linii nabiera i ogłady-tylko pozazdrościć :)

Aniu, kochanego ciała nigdy za mało:):)

Ogłady tak, ale z linią to chyba tak szybko nie idzie:):)

Rozmawiałam dzisiaj z Kasią przy okazji rozmowy o Aiszuni.

U Misi wszystko dobrze, aczkolwiek wpadki z czystością zdarzają się.

No i drzwiami też się interesuje od czasu do czasu:)

Link to comment
Share on other sites

Tak milosc do drzwi bywa wielka :)

 

Ja mam takiego kota - ksywa Faszysta - ktorego od czasu do czasu musimy izolowac, bo w nocy napada na pozostale koty.

No wiec jest zamykany w sypialni, co nie jest mu zupelnie na reke /czy tez lape/ i te drzwi od sypialni niezle juz przeoral pazurami - farby na nich juz prawie nie ma.

Cale szczescie jest malo skoczny i drapie drzwi, tak do 40 cm :)

 

Misia widocznie tez bardzo nie lubi jak drzwi sa zamkniete :)

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie tak:) :)

Ale Misia nie tylko forsuje drzwi od wewnątrz.

Jak są wszyscy razem w ogrodzie, a drzwi do domu zamknięte, to też jej nie pasuje i atakuje od zewnątrz:) :)

 

Może Misiunia jest zdania, że za drzwiami coś ciekawego, godnego uwagi się dzieje, a ona nie wie co.

Link to comment
Share on other sites

My się śmiejemy z naszego Bandziora, że "puka", bo jak chce wyjść albo wejść z domu/do domu, na balkon/z balkonu, z jednego pokoju do drugiego to oczywiście łapa w ruch...Drzwi przez to wyglądają, jak wyglądają.....Na szczęście jest niskopodłogowcem i tylko na dole są zadrapania, bo wyżej nie dosięga;)

Dodatkowo z wiekiem się rozleniwił i przez to prócz drzwi, w ruch poszły inne przedmioty. W nocy, kiedy wstaje i zeskakuje z łóżka, to nie chce mu się z powrotem wskakiwać, tylko w nie uporczywie drapie, aż ktoś się obudzi i tym sposobem kilka razy w nocy muszę wstawać i pakować na poduszkę;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...