Jump to content
Dogomania

Misia już w najlepszym dogomaniackim domku


Mysza2

Recommended Posts

opis Misi bardzo mi przypomina Zosie...Kasiu- Twoja siostra Paulina coś o tym wie;)

Zosia to samo- ja w domu to drapała żeby na ogród, jak w ogrodzie- to do domu chciała i tez wszystkie zamknięte drzwi ją drażnią!

 

Wydaje mi się jednak, że to początki- trudne! sunia musi poznać nowe miejsce, ludzi, poczuć się pewniej...ona nie rozumie, że jej Pani już nie wróci:( pewnie jej szuka, tęskni..

Zosia miała to samo, a teraz- w domu jak ma zamknięte drzwi to czasem je drapnie (te co zwykle są otwarte), ale jak drapie inne drzwi to stanowczo reagujemy klaśnięciem i odciągnięciem jej w inne miejsce...

Bardzo Misia podobna z charakteru do Zosi, ale Zosia- teraz taka grzeczniutka;) Misia też będzie, wierzę w nią bardzo.

!

Link to comment
Share on other sites

opis Misi bardzo mi przypomina Zosie...Kasiu- Twoja siostra Paulina coś o tym wie;)

Zosia to samo- ja w domu to drapała żeby na ogród, jak w ogrodzie- to do domu chciała i tez wszystkie zamknięte drzwi ją drażnią!

 

Wydaje mi się jednak, że to początki- trudne! sunia musi poznać nowe miejsce, ludzi, poczuć się pewniej...ona nie rozumie, że jej Pani już nie wróci:( pewnie jej szuka, tęskni..

Zosia miała to samo, a teraz- w domu jak ma zamknięte drzwi to czasem je drapnie (te co zwykle są otwarte), ale jak drapie inne drzwi to stanowczo reagujemy klaśnięciem i odciągnięciem jej w inne miejsce...

Bardzo Misia podobna z charakteru do Zosi, ale Zosia- teraz taka grzeczniutka;) Misia też będzie, wierzę w nią bardzo.

!

No tak... z Zosią przecież też tak było ;)

 

Izunia dziękujemy za wpłatę :)

Link to comment
Share on other sites

Izuś ja to samo skojarzenie z Zosią miałam.

Misia sporo młodsza od Zosi, miejmy nadzieję że szybciej odpuści, zwłaszcza z unicestwianiem drzwi:) :)

Na szczęście idzie wiosna, potem lato, drzwi niedługo będą otwarte:) :)

Na pewno tęskni, wszystko się powywracało w jej życiu.

Ale co muszą czuć psiaki, które wylądują w schronisku, kiedy stracą dom.

Misia to i tak szczęściara:):)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo Aduś i Pani Doroto:):)

Pani Dorota K. to właśnie ta Pani z sąsiedztwa, która do mnie dzwoniła w sprawie Misi.

Bardzo podnosi na duchu, że jednak nie wszyscy są obojętni wobec nieszczęścia tych naszych bid.

Pamiętacie Murzynka z ul. Laski w Dąbrowie, tam też wiele osób z tej ulicy cały czas interesowało się jego losem,

pomogło w jego leczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo Aduś i Pani Doroto:) :)

Pani Dorota K. to właśnie ta Pani z sąsiedztwa, która do mnie dzwoniła w sprawie Misi.

Bardzo podnosi na duchu, że jednak nie wszyscy są obojętni wobec nieszczęścia tych naszych bid.

Pamiętacie Murzynka z ul. Laski w Dąbrowie, tam też wiele osób z tej ulicy cały czas interesowało się jego losem,

pomogło w jego leczeniu.

 

Pewnie, że pamiętam historię Murzynka i wsparcie wielu osób!!!

 

Tymczasem kolejna osoba z Dąbrowy Pani Elżbieta Ż. wpłaciła dla Misi kwotę 100,- dziękujemy z całego serca!!!

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że pamiętam historię Murzynka i wsparcie wielu osób!!!

 

Tymczasem kolejna osoba z Dąbrowy Pani Elżbieta Ż. wpłaciła dla Misi kwotę 100,- dziękujemy z całego serca!!!

Bardzo pięknie dziękujemy Pani Elżbiecie:):)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Kasią.

U Misi są postępy, zintegrowała się z psami.

Z zachowaniem czystości w domu jeszcze nie w 100% ale postępy są.

Kasia napisze nam więcej, ale ogólnie idzie ku lepszemu :):)

 

Misia zdecydowanie brnie do przodu :-)

Przesypia bez pisków całe noce. W dzień też jest dużo spokojniejsza i odczepiła się od drzwi :-) Teraz jak chce wejść do domu to najpierw popiskuje pod drzwiami a jak nie reagujemy to zaczyna głośno szczekać.

Zdarza się jej nadal załatwiać w domu ale jest dużo lepiej. Zdarza się jej też pokazać zęby albo ostrzegawczo kłapnąć jak jej coś nie pasuje np. przytrzymanie za szelki. I jest mega obrażalska :-) idzie wtedy po krzaczki w ogrodzie i udaje, że nas nie widzi/nie słyszy :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...