Jump to content
Dogomania

My shooting star czyli Yasmina Guapass- Urodzinowy film


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Tak więc chcę się pochwalić, że szczeniaki urodziły się 05.02.2008. :multi:
Niestety sprawdził się moj najwiekszy koszmar - jest jedna suczka.
Suczka rozwija się dobrze, mamuśka bardzo sprawnie się nią opiekuje.
Malutka nie jest az taka malutka bo zdaniem hodowcy jest dość spora :roll:
No ale to pewnie od mamusinej troski brzuszek urusł :eviltong:

Suczka jest dla mnie ( chociaz nie było to pewne ) i jestem na etapie wybierania imienia do papierów.
Pewnie będzie to Faith ( Wiara) :loveu: a dokładnie Faith A posse ad esse ;)

Myślę, ze około 5 kwietnia jade po malutką :cool3: .. już nie mogę się doczekać ! :multi:

:laola:

Link to comment
Share on other sites

axusiu-tez ci zycze psa o prawidlowych popedach ona-to jest dopiero cudne zycie z takim psem:multi:.no i pamietaj ze z eksterierem to od razu...do pracy[wiadomo jakiej:diabloti:].bardzo wazne jest ksztaltowanie eksteriera od malucha.;)[od razu mowie:to moje zdanie,jak chcecie je roztrzasac przez miesiac na 100stronach-to sami i dobrej zabawy zycze:evil_lol:].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']axusiu-tez ci zycze psa o prawidlowych popedach ona-to jest dopiero cudne zycie z takim psem:multi:.no i pamietaj ze z eksterierem to od razu...do pracy[wiadomo jakiej:diabloti:].bardzo wazne jest ksztaltowanie eksteriera od malucha.;)[od razu mowie:to moje zdanie,jak chcecie je roztrzasac przez miesiac na 100stronach-to sami i dobrej zabawy zycze:evil_lol:].[/quote]

Oj prace to już ma zapewnioną :lol: :cool3:
Przy mnie pies sie nie nudzi ... Moja nawet z kontuzją biega na szkolenia, no bo ona nie moze usiedzieć w domu i ja w sumie tez:roll: :eviltong:
Jak przywioze maluchą do domu daje jej 2 tygodnie na kwarantanne po szczepienną i żeby sie zaaklimatyzowała w nowym domu i ruszamy na plac co by nauczyć ją zabawy piłeczką. Na psie przeczkole troszke pochodzimy ale to raczej tak dla socjalizacji szkolenia PT bedziemy miały prywatnie :p
Już nie moge się doczekać, wiosny i tych godzin spędzonych na placu :loveu:
ahh .. :oops:

Link to comment
Share on other sites

godzin ? :crazyeye: na wiosnę ? tą wiosnę ?

no ale pomijając szkoda ze nie wyboru , zawsze moglabys sobie popatrzec porównac zachowanie 2 czy 3 dziewczynek pod kątem swoich oczekiwan.

ale i tak zazdroszcze ze w tak niedługiej przyszlosci takie maluchi bedziesz miec :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][B]Mch[/B] chodzi chyba o to, że w przypadku takiego maluszka czas spędzony na palcu liczy się raczej w minutach, a nie w godzinach ;)[/quote]

Hehe, juz rozumiem. To moze wyjaśnię bo zaraz się dowiem, ze jestem jakaś okropna i znęcam się nad pieskami :eviltong:
Na plac chodziłabym z dwoma psami pracować więc jeden cwiczy drugi czeka - dlatego godziny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Hehe, juz rozumiem. To moze wyjaśnię bo zaraz się dowiem, ze jestem jakaś okropna i znęcam się nad pieskami :eviltong:
Na plac chodziłabym z dwoma psami pracować więc jeden cwiczy drugi czeka - dlatego godziny ;)[/quote]
Ja te "godziny" odebrałam po prostu jak przenośnię rozentuzjazmowanej przyszłej właścicielki ;) Wiadomo, że dobry szkoleniowiec (a z tego co czytałam tu i na innych forach wybierasz się do naprawdę cenionego fachowca) nie pozwoli szczonka przemęczyć ;)
Masz już jakieś fotki glutków? A jeśli nie, to może choć fotki rodziców? :cool3:
Nie daj się prosić, ja sama póki co nie mam szans na szczylka, to niech chociaż mogę pozazdrościć :lol:

Link to comment
Share on other sites

asher - fotki glutków nie mam, musze pomęczyć hodowce żeby mi wysłał :mad:
Mam fotki mamuśki i tatusia, zaraz coś wrzucę.

Alicja - Bax to będzie braciszek :loveu: przyszywany ale bedzie :roll::eviltong:
( Miałam propozycje od hodowcy aby zaczekać na miot własnie Quero + Jade .. abym tam mogła sobie wybrać suczke jeśli ta jedna mi nie odpowiada :lol: wtedy to już byśmy byli rodzinką :evil_lol: )

Zdjęcia Mamusi :
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4069/ganidaeo6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3968/ganida1mm1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3885/ganida3px7.jpg[/IMG]

Tatusia dam poźniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...