Jump to content
Dogomania

My shooting star czyli Yasmina Guapass- Urodzinowy film


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co mozna powiedziec wiecej? Masz wystawy i nawet opisy sędziów, a o wyszkoleniu czy przeswietleniach ani mru mru. Na owczarku jest jedna osoba, która ma stamtad szczeniola, mozna zapytac sie jakie warunki tam napotkała, a inna osoba z owczarka ta strone prowadzi, wiec musi byc w kontakcie z hodowca. Poza tym ta suka raz ma kłąb, a raz go w ogóle nie ma, zupełnie nie w moim typie.

Link to comment
Share on other sites

1. mają tylko dwie suki (w tym CHYBA jedna suka mieszka u kogoś) i goldena i jedną sukę na hodowlanych.

2. Mieszkają z psami w domu, szczeniaki też się wychowują w domu, nie ma kojców ani nic z tych rzeczy.

3. CHYBA (;D) szkolą psy

Sprzedają psy po 800 zł, 1000zł żeby zawsze móc mieć kontakt z właścicielem, pomóc.

Pan jest naprawdę bardzo miły, i wygląda na takiego co to ma jakąś wiedze na temat ONów :)

Link to comment
Share on other sites

nikt nie napisal ze to zla hodowla. brakuje tylko informacji o wyszkoleniu suk hodowlanych.czy maja korung.jesli suki nie maja ipo1[przydalaby sie tez punktacja albo film z treningow:cool1: ]to samo sa skzolone nic mi osobiscie nie mowi bo moga ja moge brac udizal w lekcjach tanca na puentach a tancerka nie budut:cool3: :evil_lol: .i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem matka ma IPO1, HD-SV:HD a-normal (a1), wyszkolenia mało ale jest śliczna zakochałam sie w niej. Tatusa jeszcze nie znam, jak tylko zostanie wybrany to zaraz Wam napisze. Ale pewnie bd miał IPO2 no i oczywiscie dobre przeswietlenia. Wiem tez ze troszke ubogo jest, powinno byc jeszcze ED i moze jakies wyzesze wyszkolenie, ale mowi sie trudno. Zakochałam sie w tej suczce i w EDOX'ie (szczeniaku po niej) i podjełam decyzje. Myśle ze do szkolenia wystarczy to co bd miała po niej.

Link to comment
Share on other sites

jesli ma chociaz ipo1 suka to ok.po zniesieniu wymogu ipo dla suk to jak suka posiada ipo1 to juz jest dla mnie plusik.szkoda ze nie ma ed,zw i korungu ale....jednak maly plusik za to ipo1 ma.szkoda tylko ze nei znalazlam takiej info na stronie i punktacji z owego ipo.:-(

Link to comment
Share on other sites

przydalo by sie-zdecydowanie to lepsza promocja hodowli a brak takiej info wprowadza w blad.jeszcze lepiej dodac filmik z treningu ipo-to baaardzo dobrze swiadczy o hodowcy:p .
ja mam troche inne podejscie do kupna psa:nie kieruje sie nigdy tym ze mi sie pies czy suka podoba.ale to takie zboczenie.:cool1: .

Link to comment
Share on other sites

Zdanie zmieniłam, z uzytkiem nie miałabym tak łatwo na wystawach. A exterier tez da sobie rade na szkoleniu (przynajmiej mam taka nadzieje). Jestem szczesliwa ze udałomi sie znalesc dobrego hodowce ktory nie idzie na ilosc a jakosc. Cieszy go gdy urodza sie 4 szczeniole bo moze poswiecic im wiecej czasu niz 10 rozbieganych maluchów. Decyzja podjeta, teraz tylko czekamna decyzje kto zostanie tatusiem maluchów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...