Jump to content
Dogomania

Doris, sunia w typie ONka znalazła swojego człowieka!


Patrycja*

Recommended Posts

Miałam dziś telefon w sprawie Doris. Nie będę zdradzać szczegółów, powiem tylko, że jest Pan, który chce zaadoptować Doris i jesteśmy umówieni w poniedziałek  w schronisku :) Trzymajcie kciuki!

 

A tutaj Doris podaje Wam łapkę w podziękowaniu za obecność na jej wątku :)

 

DSC02359.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Państwo byli u Doris w niedzielę razem z dziećmi. Zdecydowali się na Doris, więc zabieram ją w środę ze schroniska i zawożę do Zabrza. Przy okazji sprawdzę warunki w jakich będzie mieszkała Doris :)

 

Rodzina składa się z Pana, Pani i dwójki dzieci. Mieli już owczarka przez 14 lat więc znają się na rasie. Niestety niedawno musieli go uśpić. Szukali kolejnego psiaka i trafili na Doris i jej zdjęcia z dziećmi. Wprawdzie mają dwupokojowe mieszkanie, ale na informację, że Doris jest dość energiczna, Pan zapewnił mnie, że będzie miała zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu. Dodatkowo jego żona jest w domu kiedy on pracuje, więc Doris będzie miała cały czas towarzystwo. Poinformowałam Pana również, że Doris dość ciągnie na smyczy i rzuca się na inne psy, jednak nie stanowiło to dla niego żadnego problemu.

 

Najpóźniej w czwartek po południu zdam relację :)

Link to comment
Share on other sites

Jest też dobra wiadomość. Dziś otrzymałam ostatnie wyniki Doris i mogę oficjalnie ogłosić, że dziewczyna jest zdrowa jak ryba, gotowa do adopcji! :)

W tym tygodniu zmieniam jej opis i biorę się za akcję promującą sunię. Mam nadzieję, że przyniesie ona pozytywne skutki w postaci super domku!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jest też dobra wiadomość. Dziś otrzymałam ostatnie wyniki Doris i mogę oficjalnie ogłosić, że dziewczyna jest zdrowa jak ryba, gotowa do adopcji! :)

W tym tygodniu zmieniam jej opis i biorę się za akcję promującą sunię. Mam nadzieję, że przyniesie ona pozytywne skutki w postaci super domku!

No i to są wiadomości! Jestem pewna że szczęście jej nie ominie. Zobaczysz, że jakaś rodzinka z dziećmi po zobaczeniu jej zdjęć postanowi, że musi ją mieć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...