Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Sorki za moją nieobecność na wątku ( do Asi dzwonię:)) ale już nie daję rady ze wszystkim.

A że Franio ma się dobrze to staram się ogarnąć bidy w potrzebie.

Ogłoszenia non stop odświeżam.

Na razie cisza:(

Były telefony ale bez efektu.

Franio to dla mnie wyjątkowy psiak.

Mały , kochany urwis.

Kocham tego urwipołcia:)

Link to comment
Share on other sites

Ale anecik szaleje. Za chwilę będzie miała 3 psy na stanie.

Obiecała ,że weźmie Franka bo chłopak w potrzebie a Ossi to miłość, która spadła jak grom z jasnego nieba:)

Anecik i jej TZ razem się troszczą o zwierzaki więc jestem spokojna,że dadzą radę.To wspaniali , kochani Ludzie:)

Ja mam 5 psiaków i królika i nie ma problemu :)

Franio teraz mieszka z Kasparem , Caliną i Riką więc jest przyzwyczajony do większej liczby ogonków.

Mimi i Ossi są wielkości głowy Kaspara , Calina to też duża panienka, jedynie Rika jest rozmiaru Frania.

Bardzo cieszę,że Ossi przyjedzie do anecik bo Franek będzie miał kumpla do zabawy .

Mimi to mała księżniczka a chłopaki powinny się dogadać  i razem bawić.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ale anecik szaleje. Za chwilę będzie miała 3 psy na stanie.

 

Tak jak napisała Ewu - Franek był umówiony wcześniej i dt obiecany. Ale przecież nie mogłam zostawić Ossiego :). Jeszcze by pojechał gdzieś pod Poznań (był ktoś zainteresowany) Rozmawiałam z Panem ze schroniska w Łowiczu i jest duże prawdopodobieństwo że Ossi ma charakterek Mimisiowy.

Ale to nie ma problemu bo kota jedna nie ma się z kim bawić i może z Frankiem się dogada :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisała Ewu - Franek był umówiony wcześniej i dt obiecany. Ale przecież nie mogłam zostawić Ossiego :). Jeszcze by pojechał gdzieś pod Poznań (był ktoś zainteresowany) Rozmawiałam z Panem ze schroniska w Łowiczu i jest duże prawdopodobieństwo że Ossi ma charakterek Mimisiowy.

Ale to nie ma problemu bo kota jedna nie ma się z kim bawić i może z Frankiem się dogada :)

Anetko Franio kocha cały świat:)

To cudny, uroczy dzieciak..

Ossiego nie mogłaś odpuścić, takiej miłości nie wolno przegapić:)

Link to comment
Share on other sites

Miałam gościa a tu tyle wpisów. Nie uduszę Cię Basiu - zwierzaki Cię potrzebuję i my też :)

 

No właśnie nie mogłam odpuścić Ossiego (ale imię to chyba będzie zmienione - jakoś trudno mi się odmienia)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...