Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

W poniedziałek przelałam na konto Basi 20,00 zł od agat21, które wpłaciła 15.06. Czekałam, na więcej wpłat, ale już nikt więcej nie wpłacał. Miałam prowadzić finanse Frania, ale z różnych względów nie udało mi się to, głównie z tego powodu, że wpłaty były dokonywane na trzy konta: Basi, fundacji i moje, wypłaty natomiast były dokonywane m.in. jako przedpłaty na kilka faktur łącznie, potem były wklejane faktury (inaczej nie było możliwe) i prowadzenie rozliczenia nie było możliwe baz częstych wyjaśnień. W tej sytuacji bardzo proszę Basiu o wybaczenie, że nie wywiązałam się z podjętej funkcji skarbnika :( Trudno prowadzić rozliczenie finansowe nie mając wglądu w materiały źródłowe - konta i faktury. Przynajmniej ja nie potrafię :(

Od kwietnia na moje konto wpłaca dla Frania tylko agat21 poproszę, żeby wpłacała na Twoje konto Basiu. Na PW podam Jej Twój nr konta z prośbą, żeby na nie wpłacała.

Mam nadzieje, że mi Basiu wybaczysz. Nie mymiguję się z pomocy psiakom. Jeśli kiedyś będzie taka potrzeba, to z przyjemnością służę pomocą, jak dotychczas  :)

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek przelałam na konto Basi 20,00 zł od agat21, które wpłaciła 15.06. Czekałam, na więcej wpłat, ale już nikt więcej nie wpłacał. Miałam prowadzić finanse Frania, ale z różnych względów nie udało mi się to, głównie z tego powodu, że wpłaty były dokonywane na trzy konta: Basi, fundacji i moje, wypłaty natomiast były dokonywane m.in. jako przedpłaty na kilka faktur łącznie, potem były wklejane faktury (inaczej nie było możliwe) i prowadzenie rozliczenia nie było możliwe baz częstych wyjaśnień. W tej sytuacji bardzo proszę Basiu o wybaczenie, że nie wywiązałam się z podjętej funkcji skarbnika :( Trudno prowadzić rozliczenie finansowe nie mając wglądu w materiały źródłowe - konta i faktury. Przynajmniej ja nie potrafię :(

Od kwietnia na moje konto wpłaca dla Frania tylko agat21 poproszę, żeby wpłacała na Twoje konto Basiu. Na PW podam Jej Twój nr konta z prośbą, żeby na nie wpłacała.

Mam nadzieje, że mi Basiu wybaczysz. Nie mymiguję się z pomocy psiakom. Jeśli kiedyś będzie taka potrzeba, to z przyjemnością służę pomocą, jak dotychczas  :)

Elu dostałam tę wpłatę, potwierdzam i dziękuję:):):)

Link to comment
Share on other sites

Ja przez tan wyjazd zaglądałam tylko sporadycznie na dogo.

Franio bezpieczny więc wzięłam  wątkowy "urlop" bo byłam wykończona i fizycznie i psychicznie.

Wczoraj i dzisiaj wszystko od nowa pod znakiem szaleństwa i jeżdżenia w psich sprawach.

Anecik jutro zadzwonię , pogadamy:)

Link to comment
Share on other sites

No i mamy Franka.

Na gorąco - zakolegował się z psem sąsiadów (narzeczonym Mimi) biegają wzdłuż siatki w te i we wte, z Mimronkami się obwąchał, Mimi ze dwa razy na niego warknęła. Ossi chyba sobie myśli że przyszła jakaś konkurencja i trochę warczy na Franka ale pracujemy nad tym. Na koteckę domową prawie nie zareagował bardziej jesteśmy ciekawi jak zareaguje na Frania Lucek - w końcu Ossi bęcki od niego dostaje. Ale poszedł gdzieś i czekamy aż wróci.

 

W domu jeszcze nieśmiały, siedział dłuższą chwilę w wiatrołapie i nie chciał podejść. Ale otworzyliśmy drzwi na taras i poleciał za Mimronkami na dwór :)

 

Na razie tyle.

Link to comment
Share on other sites

Ossi i Lucek nie lubią Franka :(

Franio rzeczywiście kocha cały świat a te dwa smyki go nie lubią :( Ossi jest chyba bardziej zazdrosny od Mimi i warczy, kłapie i goni Franka. Franek bardzo szybki - nie wiem jak on to robi ale nawet zmęczył ONka od sąsiadów jak tak ganiali przy tej siatce. Tamten padł a Franek sam se latał :) Mimronki są raczej wypoczynkwo-kanapowe więc mu nie towarzyszą. Ossi coś tam próbował ale w życiu za Frankiem nie zdąży. Jak Fanek zrobił ze 3 kółka to Ossi był w połowie pierwszego.

Zjadł kolacyjkę, wciskał się na wersalkę, na kolana do miziania i właściwie to wcale nie chciał wejść do klatki (bo jak mówiła Joasia u niej tak spał). Jednak z uwagi na Ossiego i jego kłapanie oraz warkolenie Franek został namówiony do wejścia do klatki. I teraz śpi, a Mimronki mnie otoczyły i też śpią. Jutro mam wolne to zobaczymy jak będzie. W końcu dla Franka dzisiaj cały świat się zmienił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...