Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

nie wiedziałam, że wujek Maciek777 jest aż tak przystojny :D

Ja wiedziałam ;) :D.

Tłusty czwartek był więc może nie będę wdawał się w szczegóły ;)

Oj tam, oj tam, trochę mógłbyś nam poopowiadać ;). Olenek na pewno też jest ciekawy :).

wujek
....Maciek
pozdrawia dziewczyny ! http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/chlop17.jpg ....... ..... ach boskyyyy ten wuj .....

Ewuś, no wiedziałam, że wujek Maciek jest przystojny, ale że aż tak ...   :).
 
Koniczko, co tam słychać u naszego Olenka ? :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

wujek

....Maciek 

pozdrawia dziewczyny !

....... http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/chlop17.jpg ..... ach boskyyyy ten wuj .....

Skąd masz moje zdjęcie? :D

 

Też chcę takiego wuja...

Ale jaki pożytek z takiego wuja? :lol:

 

Oj tam, oj tam, trochę mógłbyś nam poopowiadać . Olenek na pewno też jest ciekawy .

Zlitowałem się nad grupką płaczących pączków w sklepie ;)

 

Ewuś, no wiedziałam, że wujek Maciek jest przystojny, ale że aż tak ...   .

Zawstydzacie mnie i za raz sobie pójdę... :)

 

Koniczko, co tam słychać u naszego Olenka ? .

Dołączam się do pytania :) Nie można zapominać czyj to wątek :D

 

ech ...ach ....

zeby tak czlek mlodszy byl ...

coz poczac 

ale popatrze choc na tego wujenka naszego 

szkoda tylko ze sie  w calosci nie ukazal byl ....jeno  do szyjki ....

pozdrawiam dziewczeta i chopcy ....

Olenku wybacz 

:D

Również pozdrawiam!

 

...wujo sie ujrzal 

..oczy przeciera ...

,, toc ja tak wiglondam tera?,, ...... rana013.gif...

O właśnie, jak ta żaba :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zawstydzacie mnie i za raz sobie pójdę... :)

Oj tam, oj tam, wujek przecież nie jesteś wcale taki wstydliwy  :). 

Dołączam się do pytania :) Nie można zapominać czyj to wątek :D

No jak to czyj, przecież Twój ;).

A na poważnie, to Koniczki  już trochę   ;) nie było.

Na wątku przystojnego Wuja serdecznie witam Olena - albo na odwrót, jak kto woli.

Witamy piękną Jolantinę :) na wątku   przystojniaków :).

Domku Olenka, gdzie jesteś,   mógłbyś się już wreszcie  ujawnić...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oj tak, Ewuniu. Też mi się marzy dom dla Olenka.

 

Mari23, a może jednak byłyby jakieś szanse na DT dla Olenka  u Ciebie ?

 

 

ech :( serce mi się łamie :(

psiaków mi znów przybyło - musiałam dwie sierotki ratować od wywózki do Raciborza

i moje staruszki chorować znów zaczęły :(

Link to comment
Share on other sites

O czym wy mówicie, gdzie te gorące fotki?

Oleno, ktoś  tu chyba niezbyt uważnie  :D  czytał wątek :).

ech  serce mi się łamie
psiaków mi znów przybyło - musiałam dwie sierotki ratować od wywózki do Raciborza
i moje staruszki chorować znów zaczęły :(

Mari23  rozumiem, ale Ty na pewno też rozumiesz, że pytamy. Do Ciebie mamy bowiem  zaufanie :),  które na dogo jest  niestety czasem towarem deficytowym :(. Olen zasługuje na dom, ma wspaniały charakter i ... jest starszym psem. Nie mamy  za wiele czasu, ale przeniesienie Olenka do boksu nie wchodzi w rachubę, szukamy tylko i wyłącznie naprawdę  domowych warunków, dlatego  pozwoliłam sobie  Ciebie zapytać   :). Może akurat jakiś psiak od Ciebie znajdzie dom i będzie to miejsce...
A co się dzieje z Twoimi staruszkami ?
 
Olen jest w dobrej formie :). Natomiast  Koniczka ma kłopot :(.
 
Zostałam po dzisiejszej rozmowie telefonicznej upoważniona  przez Koniczkę do przekazania informacji, że  szuka od ponad tygodnia swojej przygarniętej 6 lat temu suni, która zginęła :( z posesji. Koniczka rozwiesiła plakaty, jeździ do schronisk, robi ogłoszenia i  ma nadzieję, że sunia się znajdzie. Julka miała obrożę z adresatką, może ktoś uczciwy zadzwoni, da znać...  Koniczko  trzymaj się  kochana, rozumiemy, że teraz musisz się zająć poszukiwaniem swojej suni. Trzymamy kciuki, żeby Twoja  Julka się znalazła :).
Link to comment
Share on other sites

Oj, biedna Julka, biedna Koniczka :(

Panno Marple, dzięki, że zaglądasz do Olenka :). Poszukiwania suni Koniczki trwają. Oby tylko suńka  się odnalazła...

 

Olen ma obcięte pazurki i był dzisiaj 1,5 godziny na spacerze :). Koniczka się dowiedziała, że Olenek był przywieziony do schroniska po wypadku :(.

Link to comment
Share on other sites

Oleno, ktoś  tu chyba niezbyt uważnie  :D  czytał wątek :).
Mari23  rozumiem, ale Ty na pewno też rozumiesz, że pytamy. Do Ciebie mamy bowiem  zaufanie :),  które na dogo jest  niestety czasem towarem deficytowym :(. Olen zasługuje na dom, ma wspaniały charakter i ... jest starszym psem. Nie mamy  za wiele czasu, ale przeniesienie Olenka do boksu nie wchodzi w rachubę, szukamy tylko i wyłącznie naprawdę  domowych warunków, dlatego  pozwoliłam sobie  Ciebie zapytać   :). Może akurat jakiś psiak od Ciebie znajdzie dom i będzie to miejsce...
A co się dzieje z Twoimi staruszkami ?
 
Olen jest w dobrej formie :). Natomiast  Koniczka ma kłopot :(.
 
Zostałam po dzisiejszej rozmowie telefonicznej upoważniona  przez Koniczkę do przekazania informacji, że  szuka od ponad tygodnia swojej przygarniętej 6 lat temu suni, która zginęła :( z posesji. Koniczka rozwiesiła plakaty, jeździ do schronisk, robi ogłoszenia i  ma nadzieję, że sunia się znajdzie. Julka miała obrożę z adresatką, może ktoś uczciwy zadzwoni, da znać...  Koniczko  trzymaj się  kochana, rozumiemy, że teraz musisz się zająć poszukiwaniem swojej suni. Trzymamy kciuki, żeby Twoja  Julka się znalazła :).

 

wiem, jak to jest, kiedy zaginie pies - to straszne,  chyba nie ma słów, które opiszą, co wtedy czuje kochający tego psa człowiek...

przeszłam przez to niedawno z Czarną, która w nowym domku uciekła przy wysiadaniu z samochodu...

wszystko dobrze się skończyło i tego z całego serca życzę Koniczce !!!

 

a u mnie - piesków dużo, chorują, prawie każdemu coś dolega, bo to w większości staruszki - np. jutro Puszek będzie miał bez narkozy usuwaną brzydką narośl - bardzo się jutrzejszego dnia boję :(

u mnie dzień bez weta nieczęsto się zdarza....

Link to comment
Share on other sites

Na wątku przystojnego Wuja serdecznie witam Olena - albo na odwrót, jak kto woli.

Olen i ja witamy Ciebie :)

 

ech serce mi się łamie

psiaków mi znów przybyło - musiałam dwie sierotki ratować od wywózki do Raciborza

i moje staruszki chorować znów zaczęły

Doskonale rozumiem:( Od czasu do czasu wpadam na Twój wątek uzupełnić informacje i niestety wiem ile nieszczęścia tam jest :(

 

Zostałam po dzisiejszej rozmowie telefonicznej upoważniona  przez Koniczkę do przekazania informacji, że  szuka od ponad tygodnia swojej przygarniętej 6 lat temu suni, która zginęła :( z posesji. Koniczka rozwiesiła plakaty, jeździ do schronisk, robi ogłoszenia i  ma nadzieję, że sunia się znajdzie. Julka miała obrożę z adresatką, może ktoś uczciwy zadzwoni, da znać...  Koniczko  trzymaj się  kochana, rozumiemy, że teraz musisz się zająć poszukiwaniem swojej suni. Trzymamy kciuki, żeby Twoja  Julka się znalazła :).

Niedawno mi zaginął pies. Co prawda na jedną noc, a i tak ni wiedziałem co z sobą zrobić. Bardzo współczuję i trzymam kciuki za szybkie odnalezienie!

 

Olen ma obcięte pazurki i był dzisiaj 1,5 godziny na spacerze . Koniczka się dowiedziała, że Olenek był przywieziony do schroniska po wypadku .

Ale spacer! :)

Ale jak się domyślam to już żadnych dolegliwości powypadkowych nie ma?

 

Jestem codziennie u Olenka, ale tylko od czasu do czasu japę otwieram

 

Ja tak samo

 

to tak jak ja, a za sunię Koniczki bardzo mocno kciuki trzymam

Proszę otwierać częściej :D

 

a u mnie - piesków dużo, chorują, prawie każdemu coś dolega, bo to w większości staruszki - np. jutro Puszek będzie miał bez narkozy usuwaną brzydką narośl - bardzo się jutrzejszego dnia boję

u mnie dzień bez weta nieczęsto się zdarza....

Trzymam kciuki za Puszka! Raz już byłem przy zabiegu na żywca (zakładanie psu szwów) i już więcej nie chcę :( Bardziej bolało patrzenie i słuchanie niż gdy niedawno mnie tak szyli...

 

Koniczko, powodzenia! Oby sunia się odnalazła cała i zdrowa!
tu jest wątek:
http://www.dogomania.com/forum/topic/145528-zagin%C4%99%C5%82a-suczka-cz%C4%99stochowa-bia%C5%82a/

Oby ktoś rozpoznał sunię!

Link to comment
Share on other sites

trauma okropna, gdy pies zaginie ... :(

ale powiem Wam, że pies nie pozwoli nam zaginąć !

W niedzielę miałam wypadek, Ovolina siedziała przy mnie tzw. "murem"

otrzymałam ludzką pomoc, ale moje kochane Suczydło nie opuszcza mnie na krok

Poważny ten wypadek? :(

Ale masz bohaterkę :)

Link to comment
Share on other sites

Poważny ten wypadek? :(

Ale masz bohaterkę :)

 

 

Zgodnie z rozkazem wuja Maćkosia otwieram japę i pytam Gusiaczka: jejku, jaki wypadek?!

 

 

Ja już przepytałam Gusiaczka na temat okoliczności wypadku, ale japy nie otworzę i szczegółów nie zdradzę.

Gusiaczek - jak z Tobą? Lepiej już?

 

Niestety kurza ślepota jest koszmarem

zaczynam się goić, ale do ideału daleko

lepiej,bo strupki się czynią,ale obolała jestem bardzo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...