Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

wiecie co, a jak u Olenka ze stawami, bo labki z reguły mają z nimi problem, a z tymi Jego 16 laty; czy On rzeczywiście ma 16 lat, bo na tyle nie wygląda;

Asiuniab,  można zapytać Koniczkę o to,  jak ze stawami Olena  jest teraz ;). Pytałam o to, kiedy dzwoniłam i pamiętam że wówczas jak na wiek Olena ze stawami było nieźle :). A wiek Olena... no cóż, nigdy nie wiadomo ile lat ma tak naprawdę znaleziony psiak. Na pewno Olen jest starszym psem, spojrzenie ma jednak takie młode :).
Link to comment
Share on other sites

to fajny pies, a ogloszenia ma?

Ma, ale z tego co widzę to z połowy grudnia. Troszkę się przeterminowały :(

 

Znacie może jakiś bazarek ogłoszeniowy?

 

 

Witam w czwartek pojadę do Olenka wezmę go na spacerek i zobaczę pazury. Będzie wet więc dla pewności pokażę :)
Mam nadzieję że uda mi się zrobić kilka nowych zdjęć. Dziś wkleję takie śmieszne ale nie najświeższe.
 

 

Dziękujemy za super fotki :) Jak i za to, że tu przychodzisz i ożywiasz wątek świeżą porcją informacji :)

 

Wysłałem kilka zaproszeń na wątek. W sumie to prawie wszystkie na jakie mogłem sobie pozwolić by bezkarnie pospamować :D Inni mają zapchaną skrzynkę lub wyłączony komunikator...lub już tu są :D

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na zaproszenie Maćka.

Ogłaszać chłopaka trzeba:)

http://www.dogomania.com/forum/topic/144819-bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-dla-majki-i-kory-do-03022015-do-2100/

Dzisiaj się zakończył ale może jeszcze uda się wykupić

Wielkie dzięki za zjawienie się u Olena i to w dodatku z bazarkiem :)

Już wysłałem zapytanie o 50 ogłoszeń coffee.gif

 

Koniczka, z ogłoszeniami wstrzymam się do momentu aż będzie wiadomo czy udało Ci się zrobić te nowe zdjęcia :) A tekst podawać ten sam co w ostatnich ogłoszeniach czy chcesz zmienić? 

http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Olen---podarujmy-mu-kochajacy-dom-id101452.html

Jeśli zmienić to podaj proszę nową treść bo znasz Olena najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Przytuptałam do Olena nocną porą.

Śliczny czarny misiu i wcale na 16-letniego seniora nie wygląda.

Dziękuję Wujaszku za zaproszenie. Nie wiem jak to się stało, że przeoczyłam taki ładny banerek i sama tu nie przyszłam

Miło Cię tu gościć :)

Banerków tyle na dogo, że można przeoczyć ;) Najważniejsze, że już jesteś :D

 

Witam się serdecznie z Olenem :)

A Olen z Tobą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...