Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Koniczko, serce pęka na myśl o tym, co teraz przeżywasz :( Nie trać nadziei, trzeba sprawdzać schrony, ogłoszenia, dzwonić do hyclów; czasem to trwa, ale często finał jest szczęśliwy.
Maćkosiu, wypatruj labka - w razie czego będziemy pomagać: po to tu jesteśmy.
Mizianko dla bohatera wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Zagladam z mnostwem pozdrowien i kciukow 

za Olenka i za to serce cudne bojace ...ech ..... http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/dzieki5ss.jpg

Dla Ciebie również pozdrowienia :)

 

https://www.facebook.com/events/424536007727024/Witam na wydarzeniu Olenka jest filmik pozdrawiam

Ale tańce przy drzewie :D

W ogóle jest bardzo energiczny :)

A nagrywanie w tak intymnym momencie, a później wrzucanie na FB to już inna sprawa ;)

Dziękujemy, pozdrawiamy :)

 

Koniczko, serce pęka na myśl o tym, co teraz przeżywasz :( Nie trać nadziei, trzeba sprawdzać schrony, ogłoszenia, dzwonić do hyclów; czasem to trwa, ale często finał jest szczęśliwy.

Jak najbardziej się zgadzam!

 

Maćkosiu, wypatruj labka - w razie czego będziemy pomagać: po to tu jesteśmy.

Dziękuję Marplusiu :) Jednak obawiam się, że to by nie było konieczne :unsure: Gdybym go przyprowadził do domu i pomieszkałby tu kilka dni by chociaż dowiedzieć się czy nikomu nie uciekł to, przez sentyment, najprawdopodobniej bym już go nikomu nie oddał do adopcji, czy bym tego chciał czy nie ;)

Z resztą mam nadzieję, że ta historia dobrze się skończyła. Gdy mój Baj niedawno uciekł do lasu po południu to mimo poszukiwań nie udało się go odnaleźć, a do domu wrócił następnego dnia ok 6 rano, gdy się tylko jasno zrobiło...

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/events/424536007727024/Witam na wydarzeniu Olenka jest filmik pozdrawiam

Koniczko, pięknie Ci dziękujemy za filmik  :). Mimo  poszukiwania  swojej suńki znalazłaś jeszcze czas dla Olenka, jesteś  naprawdę kochana :). Tak jak pisze   Panna Marple serce rzeczywiście pęka na myśl, co teraz przeżywasz... Miejmy nadzieję, że sunia się  jednak odnajdzie, mocno trzymam  kciuki.
 
Yesoo, jaki ten Olen jest fajny :). Bohater tego wątku jest po prostu cudowny. Też serce pęka na myśl, że taki super pies nadal jest w schronisku :(. Jak widać na filmiku  Olen  się świetnie  dogaduje z psami :). Jest boski i taki pełen energii, zupełnie nie widać tego wieku ;).  I jest taki piękny :). Dlaczego ja nie mogę zabrać Olena   :(. Błagam, niech się znajdzie ten dom dla Olenka.  Żeby zdążył mieć prawdziwy dom...

Link to comment
Share on other sites

Witam :-) Przyszłam tutaj z wydarzenia Olena na FB. Słuchajcie może warto by było również i tam pisać. Wydarzenie, w którym nic się nie dzieje nie jest odwiedzane. Na pewno przez FB jest większa szansa na rozreklamowanie staruszka. Wiem że Prima też ogłasza Olena.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam :smile: Przyszłam tutaj z wydarzenia Olena na FB. Słuchajcie może warto by było również i tam pisać. Wydarzenie, w którym nic się nie dzieje nie jest odwiedzane. Na pewno przez FB jest większa szansa na rozreklamowanie staruszka. Wiem że Prima też ogłasza Olena.

Basiu, witaj na wątku  Olenka :).  Prima ogłasza Olenka dzięki Cyrance :), która na moją prośbę  założyła tam Olenkowi wątek, za co bardzo dziękuję :).

Ja nie jestem na FB, ale porozsyłałam znajomym  link do wydarzenia Olenka. Koniczka cały czas działa i wyprowadza Olenka na spacery :).  Basiu,  jeśli Ty jesteś na FB, to może mogłabyś rzeczywiście też się zaangażować w większe rozreklamowanie wątku Olenka :). Też próbuję  cały czas znaleźć  Olenkowi dom, na razie jednak nie ma efektu :(.  Nie mogę dać Olenkowi domu i bardzo tego żałuję ... Wiemy, że czas ucieka ... a Olen  tak czeka na dom. Oby się doczekał... Jeśli ktoś z wątku Olena jest na FB, to pewnie też pomoże  :).  Też mam nadzieję, że  im więcej osób pozna losy Olenka, tym większe mogą być szanse tego wspaniałego psa na dom. Basiu, zaglądaj tutaj    :).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odwiedziny :)

 

Witam :smile: Przyszłam tutaj z wydarzenia Olena na FB. Słuchajcie może warto by było również i tam pisać. Wydarzenie, w którym nic się nie dzieje nie jest odwiedzane. Na pewno przez FB jest większa szansa na rozreklamowanie staruszka. Wiem że Prima też ogłasza Olena.

Witamy na wątku :)

Ja również nie jestem na FB więc nic nie poradzę :(

 

????????? Rok na ten dzień czekałem i przegapiłem :( :( :(

 

ja z rana się przywitam, bom chora i nie w pracy

 

to ja się tak samo przywitam z rana, bo ja również jestem chora i nie w pracy;)

Zdrowia Wam życzę :)

 

Same chore?

Z przepracowania :)

 

Ja jeszcze zdrowa, ale coś mi się dziwnie ciepło robi więc pewnie już niedługo...

Obyście nie zarażały ;)

Link to comment
Share on other sites

To się wujek skleroza nazywa i - spokojnie-  nie jest zakaźne ;)

Dopadła mnie wreszcie :/

 

Ojej, przyszłam odwiedzić Olena i trafiłam do szpitalika!
Ale najważniejsze, że Olenek zdrowy!!!

Rzeczywiście tu szpital. Te osoby które nie piszą to już pewnie zupełnie leżące ;)

Olen na filmiku zdawał się być bardzo zdrowy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...