Jump to content
Dogomania

Uwaga Na Oszustkę Z łodzi!!!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydaje mi sie że owa sisunia pisala na wiosne z moją Rybcią ,Kazala jej robic zdjęcia rasowcom z Elbląskiego schronu.Krecieła tą nieczego nie podejrzewajacą dziewczyną aż zaczęlysmy ją wpuszczać w maliny i zdemaskowala sie. Pisala ,że jest z Elblaga ,wymyslala różne historie jak z horroru.A to ,że opisała żle schronisko w gazecie i kierowniczka z policją wpdla jej do domu i teraz nie może tam iśc wybrać sobie psa itp.
Wyslalysmy jej zdjecie mojego colaka i byla bardzo nim zainteresowana.
Może coś wyczuła ,bo Ryba pisala pod moje dyktando ! Kreatura i wesz !

Link to comment
Share on other sites

z tego co piszesz Basia to może byc kobieta około 30-tki- dyskretnie więcej ale nie dużo....mam rację? jak napiszesz nam więcej o niej to mogę jej profil opisac:diabloti: przydałaby się jej morda na zdjęciu-na każdym schronie wisiec powinno z czarną listą innych...

Link to comment
Share on other sites

Tak to nie jest mloda kobieta. Nic wiecej nie wiem tylo to ,że ma fantazje jak nikt.Od razu ją wyczulam.Pisala Rybci ,ze wziela szczeniaka dla kolezanki ,kolezanka sie romyślila ,szczeniak jest chory itd. Ryba przeżywala i juz chciala jechac do pieska.Ale ta powiedziala ,że go oddala do schroniska i takie tam bzdury.Chciala mieć informatora o rasowcach w schronisku.Potem bardzo nalegala o fotki ,dosłownie naciskala o nie !
Zaproponowalyśmy jej przyjazd do Pasłęka po colie.Chcialam ją poznac ,bo wiedzalam ,że nie ma czystych zamiarow.Podejrzewalam ją ,że wysyla psy za granice.Ale sie wycofala !

Sisuniu ! kreaturo ,jeżeli to czytasz to wiedz ,że chcialas Rybcie użyc do swoich paskudnych czynów ale my rozszyfrowalysmy cie szybko !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...