Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom! SUM od lat ból: łańcuch wrastający w ciało. rany,klatka, zimno, ciągłe niedożywienie


AgaG

Recommended Posts

Wieści z dziś, Dostałam sms ze państwo tęsknią za Sumciem, Pan od 6 rano szykuje plac podkojec adaptacyjny :) Nie będe cytowac smsa, bo był bardzo prywatny i ... bardzo wzruszający :) Sumciak już zawsze bedzie Ci dobrze. Jeszcze trochę poczekaj i będziesz częścią Rodziny

A tak w ogóle to sprawdziły się przewidywania behawiorysty,z którym odbyłam konsultację, powiedział parę dni temu, że nalezałoby najpierw izolować psa po wprowadzeniu go do stadka i stopniowo oswajać z suniami :)
Tak sobie myślę, że moim psom to się pomnik grzeczności należy, bo nie miałam najmniejszych problemów z przybyszami, choć np. na spacerach Zahir chciałaby atakowac psy i zawsze chodzi na smyczy :)

Link to comment
Share on other sites

 

No to Sumik powoli może się pakować  :lol:

 

Jego majątek to obecnie dwa koce, przy czym w jednym wygryzł dziury :) już je raz pakowałam, by miał "swój zapach" na nowym miejscu. Poza tym na razie wszystko miał pożyczone: szelki i smycz od mojego Zahira.
W końcu muszę się wybrać po wyprawkę, poszukać szelek typu guard, no i smyczy z dwoma karabinczykami. Adresówke dostał ode mnie w prezencie. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

śliczne zdjęcia, płaczę z radości, że tak się Sumikowi poszczęściło ;D

Prawda? i jeszcze "posag" dostanie .

 

witam

nigdy nie pisałam lecz śledzę wątek od smutnego początku, na takie dobre wieści aż się sam "pysk" cieszy, chcę mu zafundować wyprawkę do nowego domu , dlatego proszę o konto i ile mam wpłacić

pozdrawiam

Musiało tak być, bardzo dużo osób mu kibicowało, pomagało i w ogóle.A przede wszystkim to fajny pies i już.

Link to comment
Share on other sites

witam

nigdy nie pisałam lecz śledzę wątek od smutnego początku, na takie dobre wieści aż się sam "pysk" cieszy, chcę mu zafundować wyprawkę do nowego domu , dlatego proszę o konto i ile mam wpłacić

pozdrawiam

 

No to Sumiątko będzie eleganckie :)

Ślicznie dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

witam

nigdy nie pisałam lecz śledzę wątek od smutnego początku, na takie dobre wieści aż się sam "pysk" cieszy, chcę mu zafundować wyprawkę do nowego domu , dlatego proszę o konto i ile mam wpłacić

pozdrawiam

Jak kupię tę wyprawkę i obfotografuję ją oraz paragony to wyślę pw. :) Dziękuję  w imieniu Sumciaka.

Cenna propozycja, zwłaszcza, że chciałabym, aby Sumciak w najbliższym czasie odwiedził weta i miał zrobione podstawowe badania.

 

W tym tygodniu wyruszę na zakupy. Nie wszędzie są guardy, jak ktoś wie, gdzie duzy wybór na psa średnich rozmiarów, to mi podpowiedzcie :) byle było w miarę blisko centrum Krakowa. Może M1? bo w Galerii Krakowskiej, gdzie zwykle kupuję, ostatnio mieli braki :(

Link to comment
Share on other sites

Jak kupię tę wyprawkę i obfotografuję ją oraz paragony to wyślę pw. :) Dziękuję  w imieniu Sumciaka.

Cenna propozycja, zwłaszcza, że chciałabym, aby Sumciak w najbliższym czasie odwiedził weta i miał zrobione podstawowe badania.

 

W tym tygodniu wyruszę na zakupy. Nie wszędzie są guardy, jak ktoś wie, gdzie duzy wybór na psa średnich rozmiarów, to mi podpowiedzcie :) byle było w miarę blisko centrum Krakowa. Może M1? bo w Galerii Krakowskiej, gdzie zwykle kupuję, ostatnio mieli braki :(

 

 

Mozna zamowic w necie - szkoda czasu na wloczenie sie po sklepach :

http://www.ohmypet.pl/OhMyDog/Kategoria/szelki-guardy,khj

http://furkidz.eu/Szelki-Guard

Link to comment
Share on other sites

Mozna zamowic w necie - szkoda czasu na wloczenie sie po sklepach :

http://www.ohmypet.pl/OhMyDog/Kategoria/szelki-guardy,khj

http://furkidz.eu/Szelki-Guard

Niby tak, ale przez net nie ocenię, ani czy zapięcie mocno trzyma, ani czy regulacja jest odpowiednia itd. Ze smyczami podobnie, Krabińczyki niektórych smyczy sa do niczego. odskakują choc są zapięte i uwalniają psa. Ja mam obsesję, by pies nie uciekł.

Dlatego wyprawkę zawsze kupuję osobiście. :)

Link to comment
Share on other sites

Bywam w zasadzie tylko na dwóch wątkach, Suma i Ergo.Na wątku Ergo jest też mowa o innych psach, między innymi o Domanie, którego akurat znam osobiście.No i okazuje się, że i Sum i Doman jadą do swoich domków.Ale fajnie.Teraz jeszcze trzeba zaczarować domek dla Ergo i będzie mi lżej na sercu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bywam w zasadzie tylko na dwóch wątkach, Suma i Ergo.Na wątku Ergo jest też mowa o innych psach, między innymi o Domanie, którego akurat znam osobiście.No i okazuje się, że i Sum i Doman jadą do swoich domków.Ale fajnie.Teraz jeszcze trzeba zaczarować domek dla Ergo i będzie mi lżej na sercu.

 

ewkar,

Ty nam musisz przyrzec, że jak się znajdzie dom dla Ergo to nam z Dogomanii nie znikniesz !!!

Wniosłaś tu bardzo wiele swoją osobowością.

Na takie osoby jak Ty należy tu chuchać i dmuchać.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

ewkar,
Ty nam musisz przyrzec, że jak się znajdzie dom dla Ergo to nam z Dogomanii nie znikniesz !!!
Wniosłaś tu bardzo wiele swoją osobowością.
Na takie osoby jak Ty należy tu chuchać i dmuchać.

 

Zgadzam się w całej rozciągłości :)
Link to comment
Share on other sites

A może ja bym mu uszyła jakieś legowisko? Tylko musiałabym znać rozmiar i kolor jaki by pasował.Może nie do kojca, ale do domu jak już w nim zamieszka.Takie mięciutkie, z mikrofazy.Jak myślicie?

Na razie przed Sumciakiem długa droga, ale jak już minie okres adaptacji, zostanie zaakceptowany przez sunie, to pewnie, byłoby swietnie. :) Przy czym ze względu na najstarszego psiaka pastwa Alusia który już moczy podkłady w nocy, to chyba musiałoby być takie maksymalnie łatwe w praniu i suszeniu. Kocyk Alusia jest prany codziennie, a on myty pod brzuszkiem codziennie. Na razie czekam na telefon od państwa, jak tam postęp prac na podwórku :)

Link to comment
Share on other sites

AgaG,
bo mi ptaszki dzisiaj w lesie wyćwierkały, że Sum ma być Leoś.
Prawda to ?

Tak :) na cześć filmu "Leon zawodowiec" na szczęście tylko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...