Jump to content
Dogomania

Książę Bulbo odszedł za TM :( Bardzo dziękujemy kochanej Hope za piękny ostatni okres życia dziadeczka! PROSIMY O DEKLARACJE DLA NASTĘPNEGO STARUSZKA!


Zosia123

Recommended Posts

Hope wszystkie te nazwy leków przekazał JuMi z FB, wszystko juz zamowione, bądź zakupione, ma ci wysłać razem z szelkami dla Bulbo.Odezwie się też pewnie do ciebie odnośnie tego sterydu - wg niej jest troche ryzykowne stosowanie sterydu wraz z p/zapalnymi. Kupiła go na wszelki wypadek - jak się nie przyda to będzie dla innego psa - Julia lepiej ci to wytłumaczy, ja tam lekarzem nie jestem:)

Wszystkie leki wyszły ok 200zł, jak dostane fv to oczywiście wylądują na wątku

 

A co ciekawego Bulbo opowiada?:D

 

Anica z tego co mi doradzano to "ludzkie" leki dla staruszków mogą wywoływać więcej skutków ubocznych, jeśli staruszek cierpi na jakies inne schorzenia/niewydolność wątroby, nerek/wrzody to z reguły ludzki lek jest odradzany. Mój staruch wyniki badań ma niczym 6 letni pies a pesel rzekomo wskazuje na 18/19 lat:) Jak zaczął powoli kojarzyć (nie było mnie wtedy stać na karsivan), lekarz przepisał mu cavinton - "ludzki lek na starość" i nie ma żadnych skutków ubocznych, wyniki badań po 2 latach brania leku idealne. Dopasowanie leku to chyba kwestia indywidualna:)

Link to comment
Share on other sites

Napewno jest tak jak mówisz!  zresztą też uważam że to sprawa indywidualna!  i też ja chciałam podawać Jasi ze względów finansowych ten tańszy... tylko mnie cioteczki przestraszyły, nie jestem tutaj żadnym autorytetem raczej dzielę się tym co usłyszałam :)  ... i wiem że nieraz czynnik... ten finansowy decyduje!

Link to comment
Share on other sites

Hope wszystkie te nazwy leków przekazał JuMi z FB, wszystko juz zamowione, bądź zakupione, ma ci wysłać razem z szelkami dla Bulbo.Odezwie się też pewnie do ciebie odnośnie tego sterydu - wg niej jest troche ryzykowne stosowanie sterydu wraz z p/zapalnymi. Kupiła go na wszelki wypadek - jak się nie przyda to będzie dla innego psa - Julia lepiej ci to wytłumaczy, ja tam lekarzem nie jestem:)

Wszystkie leki wyszły ok 200zł, jak dostane fv to oczywiście wylądują na wątku

 

A co ciekawego Bulbo opowiada? :D

 

Anica z tego co mi doradzano to "ludzkie" leki dla staruszków mogą wywoływać więcej skutków ubocznych, jeśli staruszek cierpi na jakies inne schorzenia/niewydolność wątroby, nerek/wrzody to z reguły ludzki lek jest odradzany. Mój staruch wyniki badań ma niczym 6 letni pies a pesel rzekomo wskazuje na 18/19 lat:) Jak zaczął powoli kojarzyć (nie było mnie wtedy stać na karsivan), lekarz przepisał mu cavinton - "ludzki lek na starość" i nie ma żadnych skutków ubocznych, wyniki badań po 2 latach brania leku idealne. Dopasowanie leku to chyba kwestia indywidualna:)

Co mówi Bulbo-tylko sie domyślam, ogólnie, jego zdaniem jestem zapewne za wolna, bo marudzi, jak za długo się ubieram (no po co mi kurtka, szalik, czapka i buty?no po co?), za wolno nasypuję karmy (nie dość,że wolno, to jeszcze mało!), za mało czasu spędzam leząc na podłodze i pozwalając się tratować, za mało się z nim bawię, a za dużo czasu poświęcam innym piesełom (a on tylko tak zupełnie niechcąco trąca mnie zabawką, albo z zabawką w paszczy krzyczy na mnie ;) ), zła jestem, bo nie pozwalam się szczypać, każę chodzić, nie pozwalam kotów udusić (z miłości pewnie)...no i ogólnie...łajza jestem :D

 

Napewno jest tak jak mówisz!  zresztą też uważam że to sprawa indywidualna!  i też ja chciałam podawać Jasi ze względów finansowych ten tańszy... tylko mnie cioteczki przestraszyły, nie jestem tutaj żadnym autorytetem raczej dzielę się tym co usłyszałam :)  ... i wiem że nieraz czynnik... ten finansowy decyduje!

Aniu, wiesz doskonale,że co dwie głowy to nie jedna-im nas więcej, tym lepiej :) każda ma jakieś swoje doświadczenia, spostrzeżenia i jestem ogromnie wdzięczna za każdą radę :)

Link to comment
Share on other sites

DZISIAJ BYŁEM PIERWSZY RAZ SAM W DOMU (ZNACZY SIĘ Z PIESAMI, ALE SAM W POKOJU SEBKA). NIE PODOBAŁO MI SIĘ Emotikon frown NIE LUBIĘ BYĆ SAM...I NIE LUBIĘ, JAK CZŁOWIEKI WYCHODZĄ-BO CO JAK NIE WRÓCA? TOLEK TEZ NIE LUBI...ON NAJIERW KRZYCZY, PÓŹNIEJ IDZIE SIĘ POŁOŻYĆ, TROCHĘ POPŁACZE I ZASYPIA.
JA TEŻ PŁAKAŁEM, A PÓŹNIEJ NA PODŁODZE ZROBIŁEM SOBIE LEGOWISKO Z KOŁDRY, PODUSZKI, PIŻAMY, KAPCI I CO TAM JESZCZE UDAŁO MI SIE ŚCIĄGNĄĆ...I SPAŁEM. 
A JAK WRÓCILI, TO SIĘ WSZYSCY WITALI, A JA STRZELIŁEM TRADYCYJNEGO PIĘKNEGO FOCHA-POŁOŻYŁEM SIĘ W POKOJU HOPIAKA NA MOJEJ KOŁDERCE ODWRÓCONY OGONKIEM DO WSZYSTKICH-NIECH SE NIE MYŚLĄ,ŻE MNIE TAK ŁATWO PRZEBŁAGAJĄ! ALE DZISIAJ TŁUSTY CZWARTEK I TAK PACHNIAŁO...ŻE SIĘ ODFOCHAŁEM I POLAZŁEM ŻEBRAĆ O PĄCZUSIA Emotikon tongue CAŁEGO NIE DALI, TYLKO TAKI TYCI-TYCI KAWAŁECZEK...CHCIAŁBYM WIĘCEJ-ALE JAK SIĘ DOMYŚLACIE "NIE WOLNO!!!" ECH...
I JESZCZE WAM POWIEM,ŻE SEBEK JEST SUPER GOŚĆ-JAK TYLKO PRZYJDZIE ZE SZKOŁY, ODKŁADA PLECAK, BIERZE MOJĄ SMYCZ, SZALICZEK, PIŁKĘ-I IDZIEMY NA PODWÓRKO GRAĆ Emotikon grin
KSIĄŻE BĘDĄCY GRZECZNYM JAK SAM W DOMU

Link to comment
Share on other sites

Pięknie piszesz nam kochany Bulbo - szkoda tylko że brakuje emotikonek. Ja miałam taką fajną listę ale mi coś chrom się powygłupiał i nie mogę ich znaleźć. Mam za to jakąś nową i teraz testuję czy działa.clap.gif Działa, chcesz linka ?  

no pewnie,że kcem :?D

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki żarełko dostałem :D pysznego żarełka duuuużooo :D tak dużo,że kurier się zasapał na schodach, a TZ aż sapnął jak paczuszkę podniósł! Ślicznie dziękuję Dobremu Aniołkowi, który prosi o anonimowość-szanujemy to i dziękujemy za dar serca for me.060.gif

Później Hopiak fotkę zrobi i żarełka i jak jej się uda, to pokaże jak jem? a01e5.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dobranocun

 a u nas choroby kłopoty

 ...kłopoty choroby ...i tak na zmiane

 

jak chorujemy toc wszyscy ech ...

 

 niechby już ta wiosna nadeszla sobie

pozdro21ss.JPG

 

Widzisz Ciociu...Hopiak tez mówi "Bulbo, byle do wiosny!",że wtedy będzie mi lepiej, nie będzie błotka, zimna i mrozów...bo...ja ich nie lubię :( lubię słonko i ciepły wiaterek...i bardzo ludzi lubię...i jeszcze Hopiak mówi,że jestem kradziej serc i że płakusiać będzie jak do SWOJEGO DOMKU kiedyś pojadę...i opowiada mi o tym DOMKU,że będzie super,że będą mnie kochali, karmili, głaskali, bawili się ze mną...tylko...tylko najpierm muszą mnie znaleźć, bo jeszcze o mnie nie wiedzą...

Link to comment
Share on other sites

Bulbo ale to wstyd tak żebrakować... Doh2.gif. A koledzy też tak skutecznie żebrają? Hopiak to ma chyba miękkie serce. I inne człowieki też ...000672828.gif.

 

Ciekawe jak będzie Ci się spacerkowało... 

To się wstydzę253.gif ale tu proceder żebraczy kwitnie i mam się od kogo uczyć ;) 

A nie chwaliłem się? że idzie mi co raz lepiej na schodach? co prawda najlepiej za kotem...ale już lepiej i sprawniej :D

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie, to czarne paskudy śmieją się ze mnie i specjalnie pokazują się, czekają az ruszę w ich stronę i uciekają! się zdziwią kiedyś, oj zdziwią-bo wyjścia są dwa-1. będę chodził SAM 2. będę chodził z kółkami-pierwsze wyjście najlepsze, drugie...pfff...dam radę ;)

Link to comment
Share on other sites

To się wstydzę253.gif ale tu proceder żebraczy kwitnie i mam się od kogo uczyć ;) 

A nie chwaliłem się? że idzie mi co raz lepiej na schodach? co prawda najlepiej za kotem...ale już lepiej i sprawniej :D

 

 

ha ha :) za kotem to każdy piesio sprawny i zdrów ;)

pańcia musi więcej kotków sobie sprawić - Bulbo odmłodnieje w kilka sekund ;)  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...