Jump to content
Dogomania

Lunka/Lenka ma wspaniały DS:) :) :)


AgusiaP

Recommended Posts

Dla mnie bomba :)

 

 

Matko, jaka bidulka ta sunia od Pani, która zginęła  pod kołami pociągu!!! Też jestem za wsparciem dla suniaczka.

 

 

Ja miałam bardzo skromniutki wkład w utrzymanie Lenki, ale również jestem za :)

Dziękujemy dziewczynki :):)

 

I zapraszamy na bazarek dla Misi

http://www.dogomania.com/forum/topic/145620-kram-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-dla-misi-lisia-i-zulusa-do-02032015-godz-2200/

Link to comment
Share on other sites

Pani Agnieszko, każde wejście na ten wątek poprawia wszystkim humor, jak sama Pani widzi:) :)

Nasz, o przepraszam Wasz wariatuńcio znowu z locie:) :)

 

Cudna wariatuńcia z Lenki!!!

 

Marzą mi się  takie fotki wszystkich bezdomniaków, lub chociaż tych, którym pomagamy.

 

Pieniążki z konta Lenki w kwocie 525,- już przekazane dla Misi

http://www.dogomania.com/forum/topic/145747-misia-moja-pani-zginęła-pod-kołami-pociągu/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pani Agnieszko, a co by Pani zrobiła, jakby ktoś całkowicie PRZYPADKOWO podrzucił pod Pani bramę psiaka? :P;)

Przyznaj się którego chcesz podrzucić :) Zakład że Baksika :)

Ale nic z tego, adresu nie podamy, bo jakby co, to też mamy co nieco do podrzucenia: ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy bardzo proszę bez jaj ;) U mnie limit wyczerpany. :) A mam dobre wieści, byliśmy z Lenką u okulisty, bo martwiły mnie jej zaróżowione kąciki oczu i narośl, którą ma ma na lewej gałce ocznej. Oczka przebadane dokładnie pod mikroskopem, zbadane dno oka i  trzecie powieki, i wszystko w porządku. :) Trzecie powieki Lenka ma niedopigmentowane, więc będą lekko różowe, a ta narośl to blizna po jakimś urazie, więc niegroźna. :) I jeszcze jedno, pani doktor dokładnie obejrzała Lenkowe ząbki i stwierdziła, że ma niepościerane wypustki i nie może mieć więcej jak półtora roku. :) Moje przeczucia mnie nie zawiodły, bo Lenka zachowuje się jak bardzo młody psiak :))))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani Agnieszko, pożartować nie wolno :):):)

Nie będziemy nic podrzucać, tylko pobierzemy u Was materiał genetyczny i będziemy klonować:):)

Super, że oczy zdrowe i Lenka odmłodzona o pół roku co najmniej.

Nie mogę się napatrzyć na to zdjęcie na kanapie, miodzio.

A minę ma Lenka jak pani na włościach:):)

Buziaki dla całej sfory i Gingera (no i dla Państwa oczywiście też:):))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...