Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

Rozliczyłam bazarek ( rozliczenie w pierwszym poście ), wyszło 146, 70 zł ( razem z przelewem od WIGA z poprzedniego bazarku).Wpłata od ulvhedinn nie wpłynęla, nie mogłam się z nią skontaktować.Zaokrągliłam sumę do 150 zł i taką to przelałam na konto AgaG.Proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym.Raz jeszcze wszystkim dziękuję.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O, to kciuki za zdrówko.

Aga, ja się bardzo boję zadłużeń, ciężko się z tego wychodzi, stąd moje pytanie.Wiem, że nie cała kwota poszła do Murki, brakowało coś około 280 zł.Powinno już być.Są jeszcze nie rozliczone bazarki, ale przecież trzeba jakoś uzbierać 450 zł za listopad.

 

Link to comment
Share on other sites

O, to kciuki za zdrówko.

Aga, ja się bardzo boję zadłużeń, ciężko się z tego wychodzi, stąd moje pytanie.Wiem, że nie cała kwota poszła do Murki, brakowało coś około 280 zł.Powinno już być.Są jeszcze nie rozliczone bazarki, ale przecież trzeba jakoś uzbierać 450 zł za listopad.

 

O, to kciuki za zdrówko.

Aga, ja się bardzo boję zadłużeń, ciężko się z tego wychodzi, stąd moje pytanie.Wiem, że nie cała kwota poszła do Murki, brakowało coś około 280 zł.Powinno już być.Są jeszcze nie rozliczone bazarki, ale przecież trzeba jakoś uzbierać 450 zł za listopad.

Ewkar dzięki.

Masz rację. Mi na wszystko brakuje czasu, Nie będę tu opisywać, ale nie sądzę, by wiele osób miało tyle na głowie ile ja obecnie. Czasem nie mam nawet 5 minut na spokojną kawę... :(

 

ewkar myślę, że ze względu na święto Twoja wpłata z bazarku dojdzie w poniedziałek. Od mojego ostatniego przelewu dla Murki przyszło 

od Yoana  deklaracja stała za listopad 15 zł

od Dulska 20 zł

 

saldo +35 zł 

 

Ps. nie mam czasu umówić się z informatykiem, ale może ktoś wie, jak w prosty sposób spowodować, by funkcje typu pogrubianie liter zawsze działały a nie jak u mnie ostatnio prawie nigdy? dziś akurat działa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ewkar dzięki.

Masz rację. Mi na wszystko brakuje czasu, Nie będę tu opisywać, ale nie sądzę, by wiele osób miało tyle na głowie ile ja obecnie. Czasem nie mam nawet 5 minut na spokojną kawę... :(

 

ewkar myślę, że ze względu na święto Twoja wpłata z bazarku dojdzie w poniedziałek. Od mojego ostatniego przelewu dla Murki przyszło 

od Yoana  deklaracja stała za listopad 15 zł

od Dulska 20 zł

 

saldo +35 zł 

 

Ps. nie mam czasu umówić się z informatykiem, ale może ktoś wie, jak w prosty sposób spowodować, by funkcje typu pogrubianie liter zawsze działały a nie jak u mnie ostatnio prawie nigdy? dziś akurat działa.

 

 

 

 

Aga,

po prawej stronie na górze okna dialogowego masz taką malutką strzałkę.

Jak najedziesz na nią myszką pokaże Ci się napis : "rozwiń narzędzia". Kliknij.

*******************************************************************************************

Widzę, że Ergo bogaty nie jest.

Nawet jak dotrą pieniądze z bazarku ewkar - też różowo nie będzie

ale długów nie ma i tego będziemy się trzymać.

Link to comment
Share on other sites

Ewkar dzięki.

Masz rację. Mi na wszystko brakuje czasu, Nie będę tu opisywać, ale nie sądzę, by wiele osób miało tyle na głowie ile ja obecnie. Czasem nie mam nawet 5 minut na spokojną kawę... :(

 

ewkar myślę, że ze względu na święto Twoja wpłata z bazarku dojdzie w poniedziałek. Od mojego ostatniego przelewu dla Murki przyszło 

od Yoana  deklaracja stała za listopad 15 zł

od Dulska 20 zł

 

saldo +35 zł 

 

Ps. nie mam czasu umówić się z informatykiem, ale może ktoś wie, jak w prosty sposób spowodować, by funkcje typu pogrubianie liter zawsze działały a nie jak u mnie ostatnio prawie nigdy? dziś akurat działa.

 

 

 

Ergo nie jest na plusie, bo do Murki nie poszła cała kwota.Brakuje sporo, martwię się.

Link to comment
Share on other sites

Ile brakuje ?

 

Według moich obliczeń 280 zł.Z tym, że mar,gajko miała przelać 100 zł, terra 50 zł, dwa bazarki ( jolantina i sleepingbyday) chyba jeszcze nie rozliczone, no i mój przelew jeszcze nie dotarł.Ergo powinien po tym być na lekkim plusie, ale na pewno sporo braknie na opłacenie hotelu za listopad.Niektóre przelewy idą prosto do Murki, inne do AgaG.

Przepraszam, że tak się dopytuję, ale Ergo to pies, który miał straszne życie, już został ukarany przez los.Teraz jeszcze wyskoczyła poważna w końcu choroba, nikt go nie chce, nie ma domu na horyzoncie, taki z niego parias psiego świata.Na to nic się nie da poradzić, dla równowagi niejako chciałabym, aby chociaż nie był nędzarzem.Nie umiem tego wyrazić inaczej, ale chyba wiecie, o co mi chodzi.To piękny i dobry pies, jest mu już dobrze, jest najedzony, ma ciepło, nie dynda na łańcuchu, ale wciąż jest bezdomny.Nie on jeden, wiem, ale do niego mam szczególnie emocjonalny stosunek.
 

Link to comment
Share on other sites

Do mnie oprócz 50 zł od terry wpłynęło 100 zł od mar.gajko, 612 zł od AgaG oraz 250 zł od jess :)

 

Wet mi przysłał wyniki guza, wrzucę jak się fotosik odwiesi, bo nie wiem czemu nie działa teraz...

Info od weta:

 

 

Badanie Erga. W guzku wyszedł nowotwór mastocytoma.

Generalnie na razie żadne postępowanie farmakologiczne (podawanie CHEMII) nie jest zalecane w takim przypadku​.
Mastocytoma może dawać wznowę.
Link to comment
Share on other sites

Do mnie oprócz 50 zł od terry wpłynęło 100 zł od mar.gajko, 612 zł od AgaG oraz 250 zł od jess :)

 

Wet mi przysłał wyniki guza, wrzucę jak się fotosik odwiesi, bo nie wiem czemu nie działa teraz...

Info od weta:

 

Doczytałam info od weta.Nie brzmi to dobrze.
 

Link to comment
Share on other sites

Co to za diabeł ta mastocytoma? Ktoś wie?

Mastocytoma jest jednym z najczęstszych nowotworów skóry u psów. Wywodzi się z komórek tucznych, które są pochodnymi granulocytów zasadochłonnych. Mastocyty zawierają ziarnistości, z których uwalniane są różne mediatory, takie jak histamina, interleukiny, czy heparyna. Mediatory te mogą powodować zwiększenie przepuszczalności i rozszerzenie naczyń krwionośnych, skurcz mięśni gładkich, świąd, zmniejszenie krzepliwości, a także aktywują inne komórki krwi (eozynofile, neutrofile). Mastocytoma jest jednym z nielicznych nowotworów, który może w krótkim czasie "urosnąć" do dużych rozmiarów, po czym się zmniejszyć. Reakcja ta jest spowodowana uwolnieniem wymienionych wcześniej mediatorów i wywołaniem przez nie miejscowego "uczulenia".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...