Jump to content
Dogomania

DULCIA,malizna ,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!


Romka

Recommended Posts

Dunia dzisiaj  po wyjściu na poranny spacer wesoło zaczęła machać  ogonkiem i poszczekiwać:):),ale potem znowu troszkę się bała.Na spacerze teraz na niektórych ludzi ,szczególnie męższczyzn, szczeka i rzuca się na nich ,więc  muszę mieć  na baczności ,aby we właściwym czasie  trzymać ją na krótkiej smyczy,taka to z Duni mała obrończyni:):)

                                                                                     c.d.n.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Dunia baardzo lubi tarzać  się na śniegu:) :),obszczekiwać  męższczyzn,ale tylko jeśli są POJEDYNCZO:) :),bo  jeżeli więcej ,to chciałaby uciec jak najdalej,kuli się ,chowa ogonek i miota się na wszystkie strony ,szukając schronienia:( :(.

Dwie pary kapci już -na smietniku-dała im radę :),więc teraz ,gdy wychodzimy chowamy je na wysokości  uniemożliwiającej  Duni  ,zabranie:),ma swoje zabawki ,jednak woli co innego:)

Koty wciąż zachęca do zabawy,jednak one zostają niewzruszone:) :).Z utrzymaniem czystości dalej nie za bardzo:(

Jesteśmy w trakcie nauki:stój,chodź, do nogi ,ale to potrwa ,bo Dunia na spacerze jeszcze bardzo się boi ,szczególnie ,gdy na  dworze  więcej przechodniów.Przyzwyczaiła się  do tramwajów nie  jest już tak wystraszona jak na początku.

Dunia jest też bardzo czujna,gdyby nie gabaryty mogłaby być psem stróżującym:) :):)

                                                                                                                                               c.d.n. :):) :)

aha,wkrótce-focie Duni:):)

Link to comment
Share on other sites

Cudna gromadka!!! :)

 

 

Na moje konto wpłynęło 50zł od ewu,które przeznaczyłam na transport dla Buni z tego wątku:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143516-bunia7-letnia-ma%C5%82a-suczka-czeka-na-dom/

 

Koszt transportu na trasie Łowicz-Konary koło Częstochowy to koszt 180zł.Ten koszt pokryłam sama,50zł bardzo się przydało.

 

b-b podaj mi konto na które mam przesłać pieniądze z Twojego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Dla zainteresowanych: na pufie leży Rózia,przy kaloryferach-Mika,a na środku wersalki rozłożył się Edmur-Wspaniały:):):) Dunia u ich stóp:):):)

                                                                          c.d.n.:):):)

IMG_1428.JPG

 

I tu jeszcze cała ferajna razem :D

Link to comment
Share on other sites

Dulcia,niunia kochana i jej metamorfoza,cudności :)

 

 

Róża czy Dulcia ma już wirusówki?Z bazarku b-b są pieniądze,może przydałoby się zaszczepić malutką?Daj znać!

Z tego co wiem jeśli psiak ma już dom to nie można wspierać go funduszami z dogo.

Jeśli coś po rozliczeniach zostało to musicie przekazać to i wpisać tutaj na kogo i ile pieniędzy poszło.

Romka masz psiaki pod opieką http://www.dogomania.com/forum/topic/145402-lajka-s%C5%82odka-malizna-w-schronisku-po-%C5%9Bmierci-opiekuna/ Może pieniądze na nie przekazać? 

 

Jest gdzieś post z rozliczeniem?

Link to comment
Share on other sites

Dziś Dunia  podzieliła na kawałki kabel z lampy:(:(,dobrze ,że listwa była wyłączona,a po jej włączeniu całe szczęście w porę zostało to dostrzeżone ,bo stałaby się tragedia:(:(:(,masakra.... zrobiła to  pod nieobecność domowników.

Powiedźcie jak  nauczyć Dunię ,aby nie przegryzała kabli??Myślę,że takie niszczenie w domu ,było jedną z przyczyn pozbycia się suni:(.

Tak ,czy inaczej  sunia -Dunia wszyskich tu odwiedzających  serdecznie pozdrawia i macha wesoło ogonkiem:):):)

                                                 c.d.n.:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...