Jump to content
Dogomania

DULCIA,malizna ,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!


Romka

Recommended Posts

No tak:),Dunia wybrała mój tapczan na miejsce swojego leżakowania i nocnego spania,w nosie ma nowiutkie,specjalnie dla niej kupione legowisko:).

Dzisiaj cały zwierzyniec został na pięć godzin sam w domu,mając do dyspozycji dwa pokoje ,łazienkę,przedpokój i kuchnię:)

Wszysto było w jak nalepszym  porządku,więc oby tak dalej:):):)...

Na spacerach Dunia baardzo się boi,wszystkiego;ludzi ,którzy się do niej zbliżają,ulicznych odgłosów,samochodów,chwilami chodzi przy nodze,za chwilę biegłaby gdzieś na oślep,to znowu przysiada w kątku i patrzy w koło bojaźliwie,Gdy chcę ją w domu pogłaskać,cofa się kilka kroków,by po chwili ,kiedy idę , ruszyć  za mną:):)

Apetyt ma dobry,próbuje bawić się piłeczką,ale nadal jest bardzo wystraszona,więc tylko ona wie,jak bardzo przed zabraniem jej do schroniska,skrzywdzić ją musiał człowiek.

Dunia jej wielkości kota i to nie takiego dużego,więc z łatwością mieści się na moim jednoosobowym tapcznie,wliczając mnie i którychś z kociastych:)

                                                                c.d.n.:):)

Link to comment
Share on other sites

 

No tak:),Dunia wybrała mój tapczan na miejsce swojego leżakowania i nocnego spania,w nosie ma nowiutkie,specjalnie dla niej kupione legowisko:).
Dzisiaj cały zwierzyniec został na pięć godzin sam w domu,mając do dyspozycji dwa pokoje ,łazienkę,przedpokój i kuchnię:)
Wszysto było w jak nalepszym  porządku,więc oby tak dalej:):):)...
Na spacerach Dunia baardzo się boi,wszystkiego;ludzi ,którzy się do niej zbliżają,ulicznych odgłosów,samochodów,chwilami chodzi przy nodze,za chwilę biegłaby gdzieś na oślep,to znowu przysiada w kątku i patrzy w koło bojaźliwie,Gdy chcę ją w domu pogłaskać,cofa się kilka kroków,by po chwili ,kiedy idę , ruszyć  za mną:):)
Apetyt ma dobry,próbuje bawić się piłeczką,ale nadal jest bardzo wystraszona,więc tylko ona wie,jak bardzo przed zabraniem jej do schroniska,skrzywdzić ją musiał człowiek.
Dunia jej wielkości kota i to nie takiego dużego,więc z łatwością mieści się na moim jednoosobowym tapcznie,wliczając mnie i którychś z kociastych:)
                                                                c.d.n.:):)

 

Dziewczynki uważajcie na nią na spacerkach :)
Link to comment
Share on other sites

Romka od  dzisiaj ruszą wpłaty z bazarku dla Dulci i Malmy :)

Jak zaczną przychodzić proszę wpisuj to na bazarkowym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144959-rozliczamciuszki-na-drog%C4%99-do-domu-dulci-i-jedzonko-dla-mamby-do-1701-2000/

Już są zaraz wszystko napiszę na wątku :)

 

 

 

Przekazałam dziś na konto podane przez ewu 305,00zł z bazarku na transport Dulci do domku w Zabrzu

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144929-rozliczamekspresowy-bazarek-na-transport-do-domu-ma%C5%82ej-dulcido-15012015-do-20-00/

Link to comment
Share on other sites

Duni zdarza się zostawiać kałużkę sików na podłodze ,nawet kiedy  wychodzi się z nią co trzy godziny na spacer,gdy tak zrobi ,zachowuje się tak,jakby to była sprawa oczywista;widocznie  w poprzednim domu miała nieregularne spacery ,albo wcale:(

Nadal na spacerach jest przerażona ,choć ciut mniej:)

Dziś towarzystwo kocio-psie zostało  na całe osiem godzin samo w domu  i sprawowało się na pięć plus:):),więc jest nieźle ,choć rano doszło między nimi do drobnej sprzeczki:(.

Na pieska spotkanego  na spacerze , z daleka  warczała ,ale przy bliskim poznaniu-powąchaniu ,uspokoiła się ,ale wolała się oddalić:)

Dunia już nieśmiało macha do mnie ogonkiem i nawet polizała mnie delikatnie w rękę:):)

Dunia -sunia -psiak ,którego nie można nie kochać:):):)

                                                                                          c.d.n.:)

Link to comment
Share on other sites

Nie umiem tego sprecyzować ale jest przestraszona, nieufna, nie garnie się do ludzi, raczej płochliwa... Nie mówię ,że jest uciekinierem ale moje skromne doświadczenia pokazują,że taki psiak długo nie czuje się pewnie i może przy okazji próbować uciec.

Link to comment
Share on other sites

Melduję za na bazarku dla Dulci i Mamby zebrało się 178,25zł :)  

Romka jak wygląda kwestia pieniędzy - zwrotu za przejazd dziewczyn do swoich domków?

Bo patrzyłam na pierwsze stroni i nie widzę tam rozliczenia. Są na minus czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Śliczna Dunia  boi się :dzieci idących za nią,gwizdania(ktoś na ulicy  gwizdał),męższczyzn n.p.stojącących  przy sklepie,gwałtownych ruchów,jeżdżących samochodów,tramwajów,nadal nie najlepiej z utrzymywaniem czystości w domu.

Śliczna Dunia polubiła  czarną kicię Rózię,która na pewno przypomina jej córeczkę Mambę,bo Dunia zdarza się,że biega za nią,zachęca do zabawy,macha wtedy ogonkiem,poszczekuje,ziewa i robi takie tam wygłupy:),ale 11-letniej Rózi  ani w głowie bratać się  z sunią:),więc Dunia odchodzi zawiedziona...gdy piszę  te słowa Dunia śpi na mojej kanapie i cichutko pochrapuje:):)

Dziś gdy weszłam  po pracy do domu, Duniunia baardzo się cieszyła,ogonek był na pełnych obrotach ,a i wysoko skakała,taka z niej kochana psina:):)

                                                               c.d.n.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Dunia ma zwyczaj znosić kapcie ,tam ,gdzie leży,i to tak niepostrzeżenie:),a jeden już rozwaliła:(.

Na spotykane pieski na spacerze ,szczeka ,ale przy tym macha ogonkiem:)

Gdy ktoś przychodzi do mieszkania to baaardzo jest groźna:)-powarkuje:)

W  domu czuje się  coraz pewniej,za to na spacerze nie najlepiej:(

"Poluje " na kocie jedzonko,więc trzeba pilnować,aby jadła swoje:),bo  to mała spryciula:):)

Dziś bardzo się ucieszyła, kiedy podczas spaceru mogła noskiem wąchać śnieg:)

Ogólnie spacery nie bardzo lubi-najlepiej czuje się w domu:):)

                                                                                                           c.d.n.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Od  początku pobytu u nas  Duni ,zawsze właśnie przy spacerze ,uchwyt smyczy zakładany jest na nadgarstek:) -innej opcji nie ma :):)

Coraz  mniej tego posikiwania w domu ,więc myślę ,że z biegiem czasu wogóle ustanie:)

Dunia wszystkich odwiedzających ten wątek  pozdrawia i wesoło macha ogonkiem:):)

                                                                                                                                              c.d.n.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...