Jump to content
Dogomania

DULCIA,malizna ,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!


Romka

Recommended Posts

Dulcia i Mamba już w pociągu z Warszawy do Katowic.Ewu mówi,że Mamba popiskuje a Dulcia jest super przestraszona.Ewu jedzie na korytarzu bo malutkie  "pachną"schroniskiem...

 

Dulcię i Mambę z Łowicza do Warszawy przywiozła na swój koszt agat21.DZIĘKUJEMY!!!!!!! :)  :)  :)

Link to comment
Share on other sites

Mam ,mam najśliczniejszą  sunię na świecie!!!Jeszcze się boi,ale pozwala się wziąć na ręce:):) ,została już ukąpana,najedzona ,wygłaskana:).

Leży na swoim nowym posłanku i spogłada na mnie tym pięknym mądrym wzrokiem:),boi się gwałtownych ruchów.Na koty na razie wogóle nie reaguje,jakby je znała od zawsze:).Jutro idziemy kupić szeleczki,oczywiście czerwone:)

Przepraszam ,ale  ze względów technicznych zdjęcia  będą później... c.d.n.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Ja już w domu, Mamba w dt:)

Wycałowana, nakarmiona, rozrabia na kanapie:)

Chyba jest zarobaczona bo ma duży brzuszek, łzawią jej też oczka.

Pójdziemy do weta na przegląd i odrobaczenie.

Szczepienia też powtórzymy bo powinna być zaszczepiona trzykrotnie.

Myślę ,że druga dawka wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Mam ,mam najśliczniejszą  sunię na świecie!!!Jeszcze się boi,ale pozwala się wziąć na ręce:) :) ,została już ukąpana,najedzona ,wygłaskana:).

Leży na swoim nowym posłanku i spogłada na mnie tym pięknym mądrym wzrokiem:),boi się gwałtownych ruchów.Na koty na razie wogóle nie reaguje,jakby je znała od zawsze:).Jutro idziemy kupić szeleczki,oczywiście czerwone:)

Przepraszam ,ale  ze względów technicznych zdjęcia  będą później... c.d.n. :):) :)

Dulcia jest naprawdę śliczna i te obłędne uszy:)

Link to comment
Share on other sites

Dunia,odpoczywa na kanapie  ,po trudach wczorańszej podróży,jest mega grzeczna,ale bardzo się boi ,nawet podchodzić do niej muszę powoli,ucieka w kącik,ale widać ,że bardzo spragniona jest kontaktu z człowiekiem,niby chce ,a boi się i tak w kółko....

Dziś  wysłałam podpisaną umowę adopcyjną listem poleconym, priorytetem oraz widokóweczkę z miasta ,w którym mieszka Dunia:) do schroniska w Łowiczu:)

Kotka Mika jednak jest baardzo niezadowolona z nowej lokatorki ,użyła ,aby to wyrazić swojego pazurka na Dunię,więc oba zwierzaki są  w trakcie dogadywania i ustalania swoich racji:)

Kot Edmur-obojętny i dostojny , przyjął z rezerwą  nową lokatorkę ,tak samo malutka  wszędobylska Rózia,c.d.n.:):)

Link to comment
Share on other sites

Dulcia bidulka pewnie zdezorientowana i wystraszona nową sytuacją, potrzebuje troszkę czasu, żeby się z nią oswoić...Najważniejsze, że z kotami nie ma problemu, a zwierzaki już sobie poradzą i ustalą hierarchię;)

Basiu, mam nadzieję, że ktoś o Mambę zadzwonił, bo dałam jeszcze stary tekst schroniskowy. Jak się troszkę bachorka pozna, to się zmieni, no i zdjęcia moim zdaniem są obłędne, potwornie łapią za serducho....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...