Jump to content
Dogomania

DULCIA,malizna ,POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!


Romka

Recommended Posts

Zostałam poproszona o wizytę PA u Róży - ale to nie jest potrzebne. Możecie śmiało dawać tam psiaka - Róża miała  Boska z naszego schroniska, który nie był łatwym psiakiem, było z nim trochę pracy i b. dobrze sobie z nim radzili. Córka Róży była u nas w Zabrzu wolontariuszką. 

Link to comment
Share on other sites

Bjuta ,dziękuję bardzo!!! :)

 

Jest tylko jeden problem,nie mamy około 330zł na transport do Zabrza.Przejazd pociągiem także nie wchodzi w grę,przynajmniej tak ocenia to róża.Zaraz wpiszę się na wątek transportowy,może tam uda się coś znaleźć.

 

 

Wątek transportowy:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/7288-w%C4%85tek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty/page-14

 

 

Poproszę też naszych przyjaciół na Fb

Link to comment
Share on other sites

Romka, wątek znalazłam przez przypadek (tak, jak kiedyś wątek Tomiego;)) i zakochałam się (jak kiedyś w Tomim;)) w Dulci i chciałam pomóc z ogłoszeniami, ale widzę, że już się domek szykuje...to dla Dulci czy jej maleństwa? Jeśli dla suni, to może maluszka też ogłosić, żeby przypadkiem nie trafił do domu bezpośrednio ze schroniska bez wizyty PA?

Link to comment
Share on other sites

Róża,robimy wszystko by znaleźć rozwiązanie :)

 

hop! podpowiedziała,żeby w sprawie transportu napisać do dziewczyn z Krakowa-dziękuję :) Dziś AniaB podpowiedziała mi,żeby napisać do FIGu w sprawie transportu.FIGu regularnie jeździ/jedździła na trasie Śląsk-Warszawa,zaraz do  niej napiszę.

 

Także paula_t zgłosiła się do pomocy przy ewentualnym bazarku na transport-DZIĘKUJĘ! :)

 

 

 

EDIT:Nie mogę wysłać poczty,wyskakuje mi error.Czy Wy też tak macie?

Link to comment
Share on other sites

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA BAZAREK!!!!!

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144929-ekspresowy-bazarek-na-transport-do-domu-ma%C5%82ej-dulcido-13012015-do-20-00/

 

Ewentualny dochód z bazarku zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów transportu Dulci do domku w Zabrzu.

 

Bazarek trwa do 13.01 2015r. do godz.20.00

 

POPRAWIAJCIE MNIE BO TO MÓJ PIERWSZY TAKI BAZAREK,może powinnam coś dodać?

Link to comment
Share on other sites

Róża,robimy wszystko by znaleźć rozwiązanie :)

 

hop! podpowiedziała,żeby w sprawie transportu napisać do dziewczyn z Krakowa-dziękuję :) Dziś AniaB podpowiedziała mi,żeby napisać do FIGu w sprawie transportu.FIGu regularnie jeździ/jedździła na trasie Śląsk-Warszawa,zaraz do  niej napiszę.

 

Także paula_t zgłosiła się do pomocy przy ewentualnym bazarku na transport-DZIĘKUJĘ! :)

 

 

 

EDIT:Nie mogę wysłać poczty,wyskakuje mi error.Czy Wy też tak macie?

 

 

Romka, lecę się zapisać na bazarku i jutro zacznę wysyłać zaproszenia tak, jak obiecałam :)

 

Wiadomo już kto podejmie się transportu?

Link to comment
Share on other sites

Romka, lecę się zapisać na bazarku i jutro zacznę wysyłać zaproszenia tak, jak obiecałam :)

 

Wiadomo już kto podejmie się transportu?

Wiadomo,pan wozi zawsze nasze psiaki.Ostanio Bertę,wcześniej Korę.ja jestem zadwolona,bo firma jest ok.Podam namiary jak będziecie zaintrresowane.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za obecność !!! :) :*

 

ps. Tak gwoli wyjaśnienia ,to ja jestem córką Róży :)) przybiegłam w przerwie w nauce do sesji  zobaczyć jak się sprawy maja i zaprosiłam pare znajomych cioteczek do pomocy. Czekamy na Dulcie z niecierplwością !

 

super Beatko :) Dulcia będzie miała Dogomaniacki domek :) :) ;) wiadomości na bieżąco na Dogo :)

Mocno trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie już we wtorek Dulcia i jej córeczka Mamba opuszczą schronisko.Mamba pojedzie do BDT w Gliwicach,za pomoc w umieszczeniu małej w domu dziękuję pauli_t a przede wszystkim ewu.DZIĘKUJĘ BARDZO!!!

Dulcia natomiast skorzysta z podwody do domku w Zabrzu.

 

Mam już wszystko ustalone z ewu i ze schroniskiem.Mała zarezerwowana. :)

Link to comment
Share on other sites

Romka, do Figu najlepiej zadzwonić.

 

Info z podpisu Figu:

transport Warszawa--Katowice 606 262 956

sporadycznie bywam na dogo i mam pełną skrzynkę.
kontakt na maila : [email protected] lub telefon.

 

 

Hop! Dziękuję za wszystko za ogłoszenia i za pomoc.Chyba teraz nie wykorzystam tego kontaktu,ale bardzo mi się przyda na poźniej.

 

Ewu ,przyjedzie po małą albo do Warszawy albo do Łowicza.Dziękuję raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...