Jump to content
Dogomania

Niania dla psów w TVP i inne programy telewizyjne


fruttella

Recommended Posts

Wladczyni,biorac psa bynajmniej ja licze sie ze pies jak czlowiek moze zachorowac,miec wypadek(to sie akurat sprawdzilo i jedno i drugie:( )i koszty na pewno nie beda male...

Czy ja napisalam ze ona go chciala uspic?Jasne ze trzeba sie liczyc z pieniedzmi bo tak to juz w tym zyciu jest.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WŁADCZYNI']są ludzie którzy liczą się z każdym groszem i ja rozumiem zaniepokojenie kosztami wyżywienia i leczenia dużego psa.[/quote]

Zgadza sie, ale ona nawet nie wiedziała ile bedzie to kosztowało, 10 kg karmy kosztuje ok. 170-190 zł. To nie jest więc jakas kosmiczna róznica w porównaniu do dobrej karmy. Poza tym przeciez maja - o ile dobrze zrozumiałam - stadninę koni, wiec z kazdym groszem chyba az tak sie nie licza, aby nie było ich stać na worek karmy weterynaryjnej miesiecznie.

Ale akurat postepownie z chorym psem na trzustke, nie jest wyjatkowo skomplikowane i kosztowne. Wystarczy karma i leki + co jakis czas badania.

Ja karmiłam swojego psa przez prawie 2 miesiace puszkami - Intestinalem Eukanuby. Zjadał 1,5 dziennie - czyli za ok 10 zł - czyli miesiecznie za 300 zł (10 zł x 30 dni). Na szczęscie to mały pies. Do tego doszły jeszcze koszty leczenia, leków, kroplówek, badań i itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']tu już nie wiem co nią kierowało[/QUOTE]

moze chciala na cala Polske zaszpanowac, ze bedzie kupowac dla psa "strasznie droga karme" :diabloti:

EDIT:

ogladalam dzis kolejny odcinek z tvnu, nie wiem, czy to ja mam takie wrazenie, ze ta Rup w prawie kazdym odcinku stosuje swoje ukochane brzeczace puszki...

Link to comment
Share on other sites

wiadomo każdy pies który czegoś nie umie, robi coś nie pomyśli właściciela itd to pies który dominuje:evil_lol:

[QUOTE]ogladalam dzis kolejny odcinek z tvnu, nie wiem, czy to ja mam takie wrazenie, ze ta Rup w prawie kazdym odcinku stosuje swoje ukochane brzeczace puszki...[/QUOTE]
ciekawe co zrobią jesli pies oleje puszkę - ja mogę rzucać przedmiotami długo i namiętnie i co najwyżej pies się znudzi i sobie pójdzie jak nie będzie ciekawie ani nic do jedzenia za stanie w miejscu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój pies, jakbym rzuciła w niego puszką , to sprawdziłby czym ciekawym pańcia rzuca i czy nie da się tego aby zjeść :diabloti:

Ale może to rzeczywiście dlatego, że on śpi na poduszce i doskonale wie, że jest władcą wszechświata :lol:

Naprawdę powinni zamiast tego psiego psychologa puszczać jakiś serial sensacyjny o tym jak psy przejmują władzę nad światem...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko - przypadkiem trafiłam na program "krewni królika" (czy jakoś tak) na zig zap'ie - czy ktoś to ogląda?
Bo była przeprowadzana rozmowa z paniami nt. porozumienia z psem itp. Całkiem rozsądnie odpowiadały, również były pytania nt. zapoznawania z obcym psem (odpowiedź: nie głaskać po głowie, nie dotykać z góry, nie narzucać się...)
Ogląda to ktoś? Czy warto?

Link to comment
Share on other sites

Chyba "krewni i znajomi królika". Natrafiłam sie kilka razy skaczac po kanalach. Wypowiadali sie hodowcy na rozne tematy, ale widac, ze tacy prawdziwi, bo glupot nie gadali. Dobrze, ze ktos uswiadamia dzieciaki (bo to kanal chyba z bajkami).
Madre rzeczy tez mowi Dorota Sumińska na chyba tvp polonia.

Link to comment
Share on other sites

Dla fanów ;) p. Sumińskiej polecam sobotnie audycje w "jedynce" radiowej (chyba o 10 startuje) - słuchacze dzwonią i zadawają różniaste, czasem najdziwniejsze pytania. Warto posłuchać - można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy - również jaka jest p. Sumińska "w akcji" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...