Jump to content
Dogomania

<<Max, Ralf za TM


Beat2010

Recommended Posts

Przykro mi bardzo :(

Marta, a jak on na tym wózeczku daje sobie radę?

żeby nie opuchlizna na przedniej lapce po wenflonie to byłoby nieźle; zajrzyj na wątek mojej tymczasowiczku tusi, tam w poście 2463 jest zdjęcie, a w pości 2473 link do filmu jak chodzi; nie jest to może trekingowa kraksa ulv, ale jakoś sobie radzimy...

http://www.dogomania.com/forum/topic/124169-tusia-w-dt-czeka-na-druga-operacj%C4%99-prosimy-o-duchowe-wsparcie/page-124

Link to comment
Share on other sites

Własnie rozmawiałam z Beatką, i przekazuję kilka zdań z dt od Don Diego i Maxa :) Oba psiaki odmłodniały po opuszczeniu schroniska. Don Diego nazywa się teraz Ralf, i doskonale na to imię reaguje. Psiaki robią 2 spore kółka na spacerach wokół osiedla, Maxik cieszy się jak wraca do domu, a Ralf chciałby sobie jeszcze pospacerować :) Obydwa są bardzo łagodne, nie pokazują ząbków przy zapinaniu i odpinaniu smyczy, uwielbiają być głaskane. To tak w telegraficznym skrócie, a resztę dopisze Beatka - zdjęcia też będą :)

Link to comment
Share on other sites

Niby operacyjne , szczególnie jądro, ake; jak zrozumiałam powiedział, że pies i tak stary, łapy siadają; jedno zreperuje drugie czyli chodzenie poleci

Ja, po wzmocnieniu maksa bym operowała skoro nie ma przerzutow ,jeżeli chirurgicznie się da i serce
pozwoli.
Ale to nie moja decyzja
MAX w domu odmlodnial, lepiej chodzi, ju nie odgryzla ręki przy głaskaniu i zdejmowaniu snyczy.
Oceniam jego wiek patrząc na zdjęcie z przyjęcia do schronu; wyglądał mi na szczeniaka; jest opinia , że zdjęcie robione z góry i Max miał wtedy 4 lata, czyli teraz 13 lat; ze stanu zdrowia wygląda na tyle lat.
Sama nie wiem, warunki życia tez swoje robią

Link to comment
Share on other sites

na zdjęciach Max z Aliną ? :)

staruszek ożył w domu , super !

ale koszta badań są duże , a jak dojdzie do leczenia , będą jeszcze większe niestety ..

13 lat i dużo i nie tak bardzo jeszcze , schronisko pewnie podwoiło mu wiek zdrowotny warunkami , co robić .. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...