Jump to content
Dogomania

<<Max, Ralf za TM


Beat2010

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Więc tak - wpłaty są co miesiąc od dorci i Kasi, uzupełnię, Aga bardzo dziękuje za pomoc. Dziś mam dostać maila o Ralfiku :) . Byłam tam przypadkiem pod bramą , tylko Maciuś i Miłka chodzily po terenie ( Agi nie było w domu, a nie mogłam czekać, tylko podrzuciłam aluminiowe puszki po kocim jedzeniu . Aga wozi je do skupu złomu, każdy grosz się liczy przy takiej grupie). Maciuś, mój dobry znajomy zw schronu bardzo się ucieszył na mój widok, łapkę podawał, chciał przecisnąc się przez kraty, on wygłaskany, ja oblizana :). Miałam troszkę watpliwości, czy aby nie pilnuje właśnie domku i mnie nie capnie - bardzo tulił uszki do tyłu :)

Link to comment
Share on other sites

Ralfik jest przekochany - ale taki bardzo chudziutki .

Wydaje się, że nie zrobi samodzielnie kilku kroków - a jednak jak do niego podchodziłam zawsze wstawał na łapki przy mojej niewielkiej pomocy i maszerował razem z resztą grupy, a potem szedł sobie na drzemkę pod choinkami w ogródku..

To są wiadomości z sierpnia - nie wiem jak teraz z jego chodzeniem, jest coraz zimniej więc chyba w ogródku już nie przesiaduje tyle, jak to było latem, ale za to grzeje doopkę w swoim pokoju, zaslanym materacami i ciepłymi pledami, w których do snu może się zakopać po uszy :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U Agnieszki smutek - odeszla jedna z naszych dawnych podopiecznych - Nózia {*}, w domu u Agnieszki znana jako Luśka.

Kolejna ofiara mocznicy - ta choroba dziala po cichutku daje znc o sobie zwykle wtedy, jak juz jest za póżno.

Już wiem, przypadkiem dzwonilam wczoraj do Agnieszki, w tak niedobry dzień:( 

 

Nózia - cudny, mały ustawiać boksu w schronie, waleczna krzywonóżka Nózia. To była jedna z pierwszych podopiecznych Iwny, a potem i moja jak dołaczyłam do wolontariatu.

Link to comment
Share on other sites

tak, to już starowinka. Tak jak pisała Iwna-trzeba podnieść, żeby wstal, potem już daję radę :). Ma zaniki mięsni w tylnej częsci, ale tak to już jest u psiaków z bardzo zaawansowaną spondylozą. Ze schroniska  rok temu był wyniesiony  na rękach. To sukces domku, że rok przeżył i chodzi :).

 

 

Ralfuik leżal chwilkę bez kołdry pod sobą, Aga lata za nim i Lordem i podklada im kołdry na ziemi, żeby nie leżały w wilgoci.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...