Jump to content
Dogomania

[*] Zyguś już nie czeka, on już nie czekał jak powstawał ten wątek... Umarł, a schron zapomniał to odnotować


yolanovi

Recommended Posts

Zygusiu... nie zdążyłyśmy pomóc. Tak przykro.Wierzę, że biegasz szczęśliwy za TM. Wierzę, że czujesz ile dobrych ludzi chciało Ci pomóc, że czujesz ciepło w serduszku gdziekolwiek jesteś... 

Oczywiście ratujmy Marsa póki nie jest za późno - moją wpłatę weźcie dziewczyny na Marsa

Link to comment
Share on other sites

Zyguś odszedł jakiś czas temu. Niestety pracownik schroniska nie podał tego naszej wolontariuszce, a ona, nie wiedząc,  nie ściągnęła Zygusia ze strony. Strona jest aktualizowana zgodnie z informacjami, które otrzymujemy od pracowników schroniska. Strasznie mi przykro. To był jeden z moich faworytów.

Yolanovi wstawiła Marsa. - wiem, ze jest w stanie gorszym niż pokazują zdjęcia. Jeżeli mozecie przenieść na niego deklaracje...

Zosiu czy macie w okolicy zaufany hotel czy DT gdzie możecie zabrac biedaka i jak najszybciej wdrożyc leczenie???Musimy pomóc Marsowi bo to przecież obraz nędzy i rozpaczy :(

Link to comment
Share on other sites

Zyguś odszedł jakiś czas temu. Niestety pracownik schroniska nie podał tego naszej wolontariuszce, a ona, nie wiedząc,  nie ściągnęła Zygusia ze strony. Strona jest aktualizowana zgodnie z informacjami, które otrzymujemy od pracowników schroniska. Strasznie mi przykro. To był jeden z moich faworytów.

Yolanovi wstawiła Marsa. - wiem, ze jest w stanie gorszym niż pokazują zdjęcia. Jeżeli mozecie przenieść na niego deklaracje...

 

Odszedł "jakiś" czas temu bo i żył ....  "jakoś" ...... 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Emiś mogła by przyjąc biedaka i wdrożyc leczenie w lecznicy Lupus. Ale potrzebuje informacji o Marsie. Wielkośc? schorzenia ? czy nie ma odczynów zapalnych skóry czy innego zaraźliwego paskudztwa. Dobrze by było aby dziewczyny mające jakikolwiek kontakt z tym schronem zarezerwowały Marsa. Obyśmy się nie dowiedziały po weekendzie że psiaka już nie ma. Czarno to wszystko widzę niestety. Dlatego tu trzeba już działac i nie ma na co czekac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...