Jump to content
Dogomania

Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.


Gabi79

Recommended Posts

oby takiego właściciela kiedyś też wymieniono na młodzego i bardziej rasowego. Brak słów.

 

Ja na razie tylko banerek, ale może za jakiś czas uda się wspomóc malucha też finansowo.

 

[URL=http://www.dogomania.com/forum/topic/144273-frigo-psi-ideał-którego-ukochani-ludzie-wymienili-na-młodszego-i-rasowego-szuka-domu/]frigo.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani!!!

 

Przydarzyła mi się najkoszmarniejsza rzecz na świecie!!!

W piątek przyjechała do mnie Kaja 

[url=http://up.programosy.pl/foto/kaja.jpg]kaja_min.jpg[/url]

 

Wczoraj tz z nią wyszedł, wyrwała mu się ze smyczą i uciekła.

Z Agusią i Myszą szukałyśmy jej, wieczorem zadzwoniła jakaś pani, że ją widziała na Łęknicach, czyli daleko od mojego osiedla.

Biegła bardzo szybko.

Proszę rozsyłajcie info. Nie wybaczę sobie tego...

Link to comment
Share on other sites

Friguś już powinien za chwilkępojawić się na progu u Anetki :). Piesek rewelacja, grzeczny, trochę jeszcze nieśmiały w domu, za to na polku szaleniec. Nockę troszkę zarwaliśmy, bo mu szwy przeszkadzały, trzeba go mieć jeszcze na oku. Siku było, kupka też, więc chyba wszystko zmierza w dobrym kierunku!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam Friguś już u Anetki,boi się nawet szczeniaczków ale mamy nadzieję że z czasem będzie lepiej. Podróż minęła nam spokojnie na głaskaniu i całuskach :) to taka większa cudowna przytulanka...a żeby nasza droga powrotna również była wykorzystana to zabrałam od Makili staruszka Pepe na operację tchawicy do Dębicy. Pepe był podenerwowany i mimo głaskania nie umiał się uspokoić biedulek:( jutro go odwiedzę bo psiaczek jest już diagnozowany i przygotowywany do operacji w szpitaliku w CITY VECIE.

Link to comment
Share on other sites

Ty$ko, jak fajnie, że tu jesteś.  :smile:

Dziękuję, to miłe. Chyba się śledzimy? Bo gdzie nie ja, to Ty. Gdzie nie Ty, to ja, hehe - cóż, chyba nas obie ciągnie do bezdomniaków ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ty$ko, jak fajnie, że tu jesteś.  :smile:

I będziesz banerkiem pokazywac Frigo na wątkach...   ;-)

 

Frigo zacznie teraz życ. Kochany psiak.  :smile:

Chyba często psy, które szczeniaków nie znały, boją się ich. Nie dziwię się w sumie...  ;-)  ;-)

Friguś radzi sobie lepiej z mniej wylewnymi psinkami (obwącha się pomerda i moze już sobie przebywać z takim towarzystwem). W kojcu ostatnio pomieszkiwał z Mańkiem, to też bardzo pokrzywdzona przez ludzi psina, która zaczęła się zachowywać (po ostatniej lecz nie pierwszej nieudanej adopcji) jak wyrośnięte szczenię. Lubił podgryźć i potarmosić Frigo, dość często go przestawiał i ustwiał. Frigo potrzebuje złapać oddech i będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,dzisiaj rozmawiałam z Makilą, Friguś bardzo grzeczny,tylko raz na samym początku zrobił siku w domku...czyli czystość utrzymuje :) Unika raczej piesków,to pewnie trauma ze schroniska. Friguś zdecydowanie woli spokój ,kochany psiaczek:) Musimy zrobić koniecznie pakiecik ogłoszeń,kto mógłby się tym zająć??? Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Wiolu, ja w ogłaszaniu nie umiem pomóc. :oops:  

Wątek Frigo rozpoczął się w nieszczęśliwym dla Gabi momencie... Śmierc Kajtusia... Ucieczka Kajuni...  :sad:

Nie wiemy nawet, czy Gabi zdążyła rozesłac zaproszenia...

Jak Kajunia się odnajdzie, to Gabi tu wróci. I rozkręci wątek, jak to cudnie potrafi. 

A rzeczywiście... Kochany Frigo jest już gotowy do pójścia do własnego Domku.

Jak to kiedyś napisała LILUtosi o innym psiaku...TYLKO BRAĆ I KOCHAĆ   :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...