Jump to content
Dogomania

Frigo - psi ideał - zamieszkał w Krakowie, kocha i jest kochany.


Gabi79

Recommended Posts

Friguś to już kolejny psiak którego zawiozłam na hotelik do Makili :) nigdy nie dałabym do hoteliku psa jeśli miałabym wątpliwości co do warunków i opieki. Byłam, widziałam ,mam zawsze kontakt,zdjęcia i wiem że Makila ma ogromne serducho do tych wszystkich zwierząt. Mój Friguś śpi teraz w sypialni Anetki a wcześniej kiedy bardzo się bał spał u córki Makili. Cieplutko ,psiaki zadbane ,leżaczki,kocyki,każdy piesek ma swoje miejsce:)

 

 

 

To brzmi bardzo pozytywnie.

 

A zrobilas moze jakies zdjecia z tych pomieszczen gdzie Frigus i inne psiaki spia ?

Link to comment
Share on other sites

Nie byłam na tym wątku ale dotarło do mnie ,że są tu wątpliwości wobec Makili.

Byłam wielokrotnie u Anety,od lat znam hotelik i nigdy nie miałam zastrzeżeń.

Od dawna jest tam Megi, która wygląda jak pączek w maśle i z dzikiego, wycofanego psa zamieniła się w miłą , spokojną sunię.

Jest tam dziadzio Pepe, który zaczął chodzić, wręcz biegać a wiem jak się poruszał i wyglądał kiedy przyjechał do Makili.

Wszystkie powierzone pieski są pod kontrolą weta i wiem o ich każdej dolegliwości.Do Anety jeździłam z Panną Marple i obie uważamy hotelik za dobry i serdeczny wobec psiaków.

Wielokrotnie byłam w pomieszczeniach , w których są pieski , sama dawałam Anecie fotele i kanapy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie byłam na tym wątku ale dotarło do mnie ,że są tu wątpliwości wobec Makili.

Byłam wielokrotnie u Anety,od lat znam hotelik i nigdy nie miałam zastrzeżeń.

Od dawna jest tam Megi, która wygląda jak pączek w maśle i z dzikiego, wycofanego psa zamieniła się w miłą , spokojną sunię.

Jest tam dziadzio Pepe, który zaczął chodzić, wręcz biegać a wiem jak się poruszał i wyglądał kiedy przyjechał do Makili.

Wszystkie powierzone pieski są pod kontrolą weta i wiem o ich każdej dolegliwości.Do Anety jeździłam z Panną Marple i obie uważamy hotelik za dobry i serdeczny wobec psiaków.

Wielokrotnie byłam w pomieszczeniach , w których są pieski , sama dawałam Anecie fotele i kanapy.

 

Ewu, dziękuję za Twój wpis!!!

 

Paula_t ma u Makili "swojego" Baksika (swojego w sensie, znalazła go). Baksik był wychudzonym, zalęknionym psiakiem, a teraz to  przytulak zakochany w Makili.

 

Proszę nie szukajmy sensacji, tam gdzie jej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Ewu, dziękuję za Twój wpis!!!

 

Paula_t ma u Makili "swojego" Baksika (swojego w sensie, znalazła go). Baksik był wychudzonym, zalęknionym psiakiem, a teraz to  przytulak zakochany w Makili.

 

Proszę nie szukajmy sensacji, tam gdzie jej nie ma.

 

Wiem jak wyglądał kiedy go Paula znalazła( obraz nędzy i rozpaczy,psiak bojący się własnego cienia) i wiem jak wyglądał potem bo go wielokrotnie widziałam i głaskałam.

Gruby, zadowolony przytulak:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To brzmi bardzo pozytywnie.

 

A zrobilas moze jakies zdjecia z tych pomieszczen gdzie Frigus i inne psiaki spia ?

A po co mi zdjęcia kiedy widzę gdzie śpią i jak żyją :) Jest tam bardzo dobrze ,a Anetka to cudowna o wielkim sercu do zwierząt osoba!!!!! Po drugie to watek Frigusia który szuka domku :) a nie watek hoteliku...nie rozumiem skąd te wątpliwości ? 

Link to comment
Share on other sites

Ja również jestem u naszego kochanego Frigusia :) mam nadzieję że po tej przerwie świąteczno-noworocznej w końcu zadzwoni domek Frigusia!!!!!

 

Ja też na to liczę, a tymczasem melduję, że przelałam 348,- za pobyt Frigusia w hoteliku 03.-31.12.2014 czyli 12zł x 29 dni

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu wszędzie taka cisz ale na szczęście mamy już ten okres za sobą i teraz już będzie się działo!!!:) Domku Frigusia czekamy na Ciebie!!! Oby chłopaka szybciutko ktoś wypatrzył:) Pozdrawiam i życzę wszystkim  zdrówka,uśmiechu i dużo siły i wytrwałości w działaniu na rzecz tych naszych kochanych zwierzątek!!! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...