Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Słuchajcie, pilnie szukamy hoteliku, domu tymczasowego, fundacji, stowarzyszenia, któe mogłoby wyciągnąć Sawannę ze schroniska!!!!! z chorą łapą nie moze tam zostać!!!! proszę udostępniajcie ją, może znacie jakąś fundację, któa mogłaby wyciągnąć ją? 

Link to comment
Share on other sites

Też zwróciłam uwagę na jej łapę :(. Psy schroniskowe, często mają rozlizane łapy(uraz po wenflonie np ze sterylizacji/kastracji) + reakcja na stress = lick granuloma , ale u Sawanny, to wyglada znacznie gorzej :(.

 Dziewczyny, serca nie mogą nam pękać. Tam takich psów, jest mnóstwo. Ogłaszanie i adopcja, to jedyna realna dla nich szansa . Dobrze, że zaistniała .........

 

Nutusiu, chętnie skorzystam z Twojej pomocy, bo ja mało wprawna w te klocki :calus: .  Popytaj Ziutkę, jak z tymi ogłoszeniami(myślę, że mają sens, a i Ona - radę da :) ), i ruszamy :) - ze mną, jako ze skarbnikiem ;).

Link to comment
Share on other sites

No, to ślij mi proszę nr konta na pw. :)

 

 A wracając do Sawanny (suni z uszkodzona łapką), to w Radysach nie ma weta i jakiejś "izby Chorych", żeby jej ŧę łapke opatrzyć, sunię odizolować i leczyć?

 

Chyba nam się udało znaleźć hotelik pod Warszawą z weterynarzem, wszystko jesst ustalane teraz. Może uda się ją zawieść tam w sobotę. Najwyżej potem będziemy robić zbiórki pieniężne. 

Link to comment
Share on other sites

O, widzę, że już wszystko jasne! ;)

To Ty Krysiu złóż Ziutce oficjalne zamówienie na bazarku ogłoszeniowym, a Ty Ayme, ślij mi kolejne 10 psiaków do ogłoszeń.

Aha, i może Ziutencjo, ogłoś Sawankę w pierwszej kolejności ze względu na tę łapinę :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O, widzę, że już wszystko jasne! ;)

To Ty Krysiu złóż Ziutce oficjalne zamówienie na bazarku ogłoszeniowym, a Ty Ayme, ślij mi kolejne 10 psiaków do ogłoszeń.

Aha, i może Ziutencjo, ogłoś Sawankę w pierwszej kolejności ze względu na tę łapinę :(

 

Bardzo dziękuję :))) dajcie mi chwilkę, bo właśnie ogarniamy pomoc dla Sawanny, może ją ogłosić na mazowieckie? wyślę na pewno nowe psiaki do adopcji :))))

Link to comment
Share on other sites

Ale czy nie ma tam lekarza w schronisku, żeby udzielić szybko suni pomocy ? I - odizolować od innych psów?

 

 Lecę na bazarek Ziutki, dokonać stosownego zamówienia :)

 

Chyba nam się udało znaleźć hotelik pod Warszawą z weterynarzem, wszystko jesst ustalane teraz. Może uda się ją zawieść tam w sobotę. Najwyżej potem będziemy robić zbiórki pieniężne. 

 Widzę, że coś się dzieje :)

Link to comment
Share on other sites

Ayme - nie wiem czy wiesz, ale WSZYSTKIE psiaki są ogłaszane na mazowieckie :megagrin:  Tak doszłyśmy do wniosku ze spacami od ogłoszeń, że choć u nas podaż jest największa, to i popyt w sumie też ;)

 

Tak więc poprosiłam Ziutencję, by ogłosiła Sawankę poza kolejnością i... niech przyjeżdża do mazowieckiego jak najszybciej! :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Ziutką - może ogłosić Sawanę nawet dziś. Tak więc pilnie czekamy na potwierdzenie czy sunia jedzie pod Warszawę - wtedy w ogłoszeniach zmienimy Radysy na "pod Warszawę".

W razie czego, puść mi info sms, Ayme, dobra, (608 33 86 72) to od razu przekażę Ziutce, żeby nie musiała wątku przeszukiwać.

 

Aha - i oczywiście zapomniałam, że do każdych 5 ogłoszeń przysługuje 1 gratis, więc ślij mi jeszcze 2 kolejne psiaki w ramach dwóch pakietów od konfirm31 :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O, widzę, że już wszystko jasne! ;)

To Ty Krysiu złóż Ziutce oficjalne zamówienie na bazarku ogłoszeniowym, a Ty Ayme, ślij mi kolejne 10 psiaków do ogłoszeń.

Aha, i może Ziutencjo, ogłoś Sawankę w pierwszej kolejności ze względu na tę łapinę :(

 

Wysłałam 12 psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Ziutką - może ogłosić Sawanę nawet dziś. Tak więc pilnie czekamy na potwierdzenie czy sunia jedzie pod Warszawę - wtedy w ogłoszeniach zmienimy Radysy na "pod Warszawę".

W razie czego, puść mi info sms, Ayme, dobra, (608 33 86 72) to od razu przekażę Ziutce, żeby nie musiała wątku przeszukiwać.

 

Aha - i oczywiście zapomniałam, że do każdych 5 ogłoszeń przysługuje 1 gratis, więc ślij mi jeszcze 2 kolejne psiaki w ramach dwóch pakietów od konfirm31 :)

 

Ogłaszać na mazowieckie!!!! w sobotę jedzie do Warszawy, a ja ją zawożę do hoteliku Mokry nosek pod Warszawę :) będę informować na bieżąco co i jak :))) dziękuję!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Ziutką - może ogłosić Sawanę nawet dziś. Tak więc pilnie czekamy na potwierdzenie czy sunia jedzie pod Warszawę - wtedy w ogłoszeniach zmienimy Radysy na "pod Warszawę".

W razie czego, puść mi info sms, Ayme, dobra, (608 33 86 72) to od razu przekażę Ziutce, żeby nie musiała wątku przeszukiwać.

 

Aha - i oczywiście zapomniałam, że do każdych 5 ogłoszeń przysługuje 1 gratis, więc ślij mi jeszcze 2 kolejne psiaki w ramach dwóch pakietów od konfirm31 :)

 

acha, tylko w ogłoszeniach już kontakt nie na schronisko, i bez numeru ident. ani bez kojca
adres mailowy może być nasz, ten co w stopce
nie wiem, jak z telefonem do ogłoszeń?

zaraz się dowiem

Link to comment
Share on other sites

Tokaj zgłoszony Ziutce do pilniuśkiego ogłoszenia na warmińsko-mazurskie tym razem, w miejsce Sawany. Sawanka pojedzie do weta, potem do hoteliku, zobaczymy dokładniej co to za zwierz, zrobimy nowe foty, napiszemy nowy tekst i wtedy ją ogłosimy. A, i Suicie się trafiło - też jedzie do hotelu, ale innego niż Sawana.

A tak w ogóle, to w sobotę wyzwolonych z Radys zostanie 7 psiaków! :laugh2_2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tokaj zgłoszony Ziutce do pilniuśkiego ogłoszenia na warmińsko-mazurskie tym razem, w miejsce Sawany. Sawanka pojedzie do weta, potem do hoteliku, zobaczymy dokładniej co to za zwierz, zrobimy nowe foty, napiszemy nowy tekst i wtedy ją ogłosimy. A, i Suicie się trafiło - też jedzie do hotelu, ale innego niż Sawana.

A tak w ogóle, to w sobotę wyzwolonych z Radys zostanie 7 psiaków! :laugh2_2:

dokładnie tak!!!

tutaj wydarzenie Sawanny na fb, gdzie jestem oranizatorem :) 

 

https://www.facebook.com/events/400484870127240/?pnref=story

 

 

wszystko dokładnie opisane. zapraszam do pomocy :)))

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję, Nutusiu :). Zamówienie złożone oficjalnie, teraz tylko czekam na @ od kejciu z nr konta.

 Płaczę nad Tokajem, ale to faktycznie, bardzo trudny przypadek. Pomóc może tylko cud :(

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.320426704811218.1073741918.299621636891725&type=1

 

Sa też osoby, które próbują ratować Tokaja, zbierają deklaracje na hotelik, jak się uda uzbierać, będzie hotelik. Na razie napsiano do Fundacji pomocy Bernardynom.

Poniżej link do wydarzenia Tokaja:

 

https://www.facebook.com/events/331000977087718/?fref=ts

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/events/331000977087718/?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...