Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Wszystkich na raz się nie da :(

Potrzeba osób, które mogą poświęcić czas, zrobić wydarzenie, robić ogłoszenia, szukać DT, DS.
Zbierać fundusze itd....

Ktoś chętny? Dziewczyny po Carmen i Baronessę mają jechać w tygodniu, jeśli nie będzie innego wyjścia, bo transport już zapełniony i brak miejsc. Tak chyba jeszcze nie było, co?

Link to comment
Share on other sites

Też słyszałam. Ja nie wiem, czy to lepiej, czy gorzej, ale pewnie - nie za fajnie.

Sądzę, że każdy może tam zamówić psa. I go odebrać. Tylko poczucie rozsądku i odpowiedzialności, decyduje o dalszych losach psa. W wielu schroniskach, nie ma ani  rozmów kwalifikacyjnych, ani podpisywania dwustronnych umów adopcyjnych.

Link to comment
Share on other sites

kto to jest yumanji? może być na priv.

 Dogomaniaczka, prowadząca hotelik. Ja też Jej pomagałam (własnych psów tam nie miałam), póki nie okazało się, w jakim  stanie były niektóre psy - Szaman, Skinni , Ast i chyba ktoś jeszcze :(. Ponadto, mimo zaistniałych problemów finansowych, nie zgadzała się na oddanie na DT któregoś z psiaków.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/75395-gdzie%C5%9B-jest-taki-domgdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-wiare/

 

 Nie wiem, jaki jest ciąg dalszy sprawy i co się dzieje z pozostałymi psami i jakie warunki są teraz u yumanji.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście osoby, które przyjechały po szczeniaczka, a który nie dojechał, wzięli Calineczkę. Natomiast Burzę awaryjnie zabrała yumanji, za co jej bardzo dziękujemy. Będzie potrzebna pomoc w intensywnym ogłaszaniu Burzy, bo Burza nie ma sponsorów i musi jak najszybciej znaleźć dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...