Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Nowy opis dla czarnego psa w typie asta, teraz ma na imię Bruce, jego opiekun to Marek.

Bruce to pies średniej wielkości (ma ok. 45 cm w kłębie) w typie amstaffa. Jego znakiem rozpoznawczym są duże, stojące uszy . Bruce jest bardzo żywiołowy i energiczny . Po wyjściu z klatki ciągnie na smyczy, ale u psów, które mają tak mało ruchu nie jest to zaskoczeniem. Bruce często próbuje zwracać na siebie uwagę skakaniem na człowieka. Obecnie pracujemy nad tym aby te zachowanie wyeliminować. Przyszły opiekun będzie musiał zapewnić mu dużo ruchu, nie zapominając również o dostarczeniu psu rozrywki umysłowej. Jego stosunek do innych psów jest różny , czasami chcę się łądnie przywitać i bawić, ale czasmi pokazuje zęby i gotowy jest zaaktakować. Bruce jest psem, który uwielbia towarzystwo ludzi. Do dzieci , kotów oraz innych zwierząt stosunek póki co nieznany. Jego sierść jest krótką i łatwą w pielęgnacji .


Robię dla niego wątek i ogłoszenia. Póki co Bruce nie ma zdjęć, potrzebuję więc te ze strony w oryginalnym formacie. Czy mogę prosić? Chodzi mi o to zdjęcie:

[IMG]http://i43.tinypic.com/2nst210.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Nowy opis dla czarnego psa w typie asta, teraz ma na imię Bruce, jego opiekun to Marek.

Bruce to pies średniej wielkości (ma ok. 45 cm w kłębie) w typie amstaffa. Jego znakiem rozpoznawczym są duże, stojące uszy . Bruce jest bardzo żywiołowy i energiczny . Po wyjściu z klatki ciągnie na smyczy, ale u psów, które mają tak mało ruchu nie jest to zaskoczeniem. Bruce często próbuje zwracać na siebie uwagę skakaniem na człowieka. Obecnie pracujemy nad tym aby te zachowanie wyeliminować. Przyszły opiekun będzie musiał zapewnić mu dużo ruchu, nie zapominając również o dostarczeniu psu rozrywki umysłowej. Jego stosunek do innych psów jest różny , czasami chcę się łądnie przywitać i bawić, ale czasmi pokazuje zęby i gotowy jest zaaktakować. Bruce jest psem, który uwielbia towarzystwo ludzi. Do dzieci , kotów oraz innych zwierząt stosunek póki co nieznany. Jego sierść jest krótką i łatwą w pielęgnacji .


Robię dla niego wątek i ogłoszenia. Póki co Bruce nie ma zdjęć, potrzebuję więc te ze strony w oryginalnym formacie. Czy mogę prosić? Chodzi mi o to zdjęcie:

[IMG]http://i43.tinypic.com/2nst210.jpg[/IMG][/QUOTE]

Nie dopisałam, że wymagana wizyta przedadopcyjna, a myślę, że jest konieczna. Proszę, to dopisać. Jeśli chodzi o nr tel to czekam na potwierdzenie od opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

A oto wątek Bruca:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248951-Bruce-pi%C4%99kny-czarny-pies-w-typie-AST-czeka-na-swoj%C4%85-szans%C4%99?p=21576492#post21576492"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248951-Bruce-pi%C4%99kny-czarny-pies-w-typie-AST-czeka-na-swoj%C4%85-szans%C4%99?p=21576492#post21576492[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Na razie tylko takie. Na domowym kompie (teraz jestem w pracy) mam nieco większe, ale niewiele...

[IMG]http://www.schronisko-katowice.eu/components/com_joomgallery/img_pictures/psy_1/1001-13-2_1_20131101_1602519355.jpg[/IMG][/QUOTE]

Dziękuję, wykorzystałam to zdjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki mam chętny dom na niedużego młodego i bezproblemowego pieska lub suczkę.
Pani dzwoniła z ogłoszenia naszej Dianki ale koniecznie chciałaby psa obejrzeć a Dianka jest w Kętach.
Kopiuję żeby się nie powtarzać z wątku Dianki
[quote name='Mysza2']
Dzwoniła pani z Katowic zainteresowana Dianką, ale koniecznie chcą wcześniej zobaczyć ją na żywo.
Nigdy wcześniej nie mieli psa, ani u siebie ani w domach rodzinnych.
W domu jest 8 letni chłopczyk i córka 17 lat.
Wyjazd (średnio daleki) do Dianki raczej Pani nie zainteresował, od razu spytała czy nie mamy jakiś innych psów bliżej.
Pani miła i pełna entuzjazmu, ale z wiedzą na temat psów raczej żadną.
Oczywiście starszy pies raczej nie, rok, półtora:roll:
Jakbyście dziewczyny miały w bliskiej okolicy młodą bidę (ale bezproblemową) to piszcie.
Obiecałam pani że prześlę jej na maila linki[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Dziewczynki mam chętny dom na niedużego młodego i bezproblemowego pieska lub suczkę.
Pani dzwoniła z ogłoszenia naszej Dianki ale koniecznie chciałaby psa obejrzeć a Dianka jest w Kętach.
Kopiuję żeby się nie powtarzać z wątku Dianki[/QUOTE]

A pani powiedziała jaka wielkość psa ją interesuje?

Link to comment
Share on other sites

Kama może? Bo Skoczek( 45 cm w kłębie bo nie wiem jakiego pani by chciała) do ludzi psów ok tylko - skacze, i może wychodzić na fotele możemy powiedzieć co z tym zrobić tylko czy pani da radę? Żaba (skacze), Simon, Sara, Nadya (ciągnie) Hary, Swiek? Nie wiem co będzie z nimi w domu.
pys są średniej wielkości
Co o tym myślicie?

na pierwszej stronie są linki do watków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irvette']Kama może? Bo Skoczek( 45 cm w kłębie bo nie wiem jakiego pani by chciała) do ludzi psów ok tylko - skacze, i może wychodzić na fotele możemy powiedzieć co z tym zrobić tylko czy pani da radę? Żaba (skacze), Simon, Sara, Nadya (ciągnie) Hary, Swiek? Nie wiem co będzie z nimi w domu.
pys są średniej wielkości
Co o tym myślicie?

na pierwszej stronie są linki do watków[/QUOTE]
to wyślę Pani te linki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']W sobotę mamy dzień otwarty. Może pani mogłaby podjechać do naszego schroniska? Mamy dużo psów, mało jednak jest w tym wieku co mówiłaś i aż takich małych jak Dianka.[/QUOTE]

[quote name='Patrycja*']Z Mańkiem w boksie jest teraz sunia bardzo podobna do niego. Tylko nic o niej nie wiem. Jedynie to, że wróciła do schroniska. Może faktycznie najlepiej żeby przyszła na dzień otwarty.[/QUOTE]
Napiszę to pani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...