Jump to content
Dogomania

Uratowane dwie szczeniaczki - mają domy :)


malagos

Recommended Posts

Pan z Krakowa do mnie zadzwonił. Podoba mu sie czarnulka :).

Do sprawy, włączyła się znajoma dogomaniaczka od malagos - wegielkowa, czyli Pani nie z Krakowa, a z Kielc. Pani myślała, że szczeniaczki są w Warszawie, a one, biedulki - w Makowie..... Będziemy w kontakcie telefonicznym. Trzymajcie kciuki  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam u psiaków. Walczą z kotami i gryzą po uszach biedną, starą sunię. Ze sobą - też walczą - jak to szczeniaki. Dzisiaj bardziej bojowa, była płowa.

Paulino, dzięki za ogłoszenia :) . Ten sobotni dom dla czarnuli (jeśli wypali - tfu, tfu), to dzięki Twojemu ogłoszeniu :). Zaniosłam Pani podkłady dla szczeniaków(na podróż) i kasę na opłacenie jutrzejszego szczepienia jednego szczeniaczka - oczywiście, zaszczepione będą dwa(Pani chce płacić za szczepienie drugiego). Może DS warszawski, zwróci za "swojego", to koszty się zmniejszą ;).

 Płowa panna, nadal szuka domu. Dziewczyny, bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc :). Nie ma, jak dogo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią, właśnie wracali od Państwa ,którzy chcieli oddać 2 parotygodniowe szczeniaczki do schroniska.

Pani zabrała obie malizny:)

Swoją drogą przerastają mnie ci ludzie , nie dopilnowali suki( o sterylce to już nie wspomnę) a  jak się oszczeniła to szczenięta do schronu...

Dobrze ,że ci młodzi, uroczy Ludzie nie dopuścili do tego i zabrali obie sunieczki.

Link to comment
Share on other sites

...

Swoją drogą przerastają mnie ci ludzie , nie dopilnowali suki( o sterylce to już nie wspomnę) a  jak się oszczeniła to szczenięta do schronu...

Dobrze ,że ci młodzi, uroczy Ludzie nie dopuścili do tego i zabrali obie sunieczki.

Włos się jeży na głowie i nie tylko :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...