Jump to content
Dogomania

JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Kicia ze złamaną łapką przeganiana przez ludzi mopem


Little_My

Recommended Posts

Moi Kochani sytuacja Feldonka zmieniła się diametralnie :) Feldonek w sobote jedzie do nowego domku w Krakowie i to ten domek podjął sie kolejnej diagnozy i opieki nad Feldonkiem . Operację więc odwołuję a pieniazki ( jutro dokładnie podliczę) idą za Feldonkiem w świat :) Feldonek bedzie mieszkał z Panią która już opiekuje się takimi sierotkami w tym jeden kotek niewidzący. Pani ma jeszcze dwa małe psiaki . Pani ma duże doświadczenie w opiece nad kotkami . Domek znalazła pewna miła osoba z FB

 

To cudownie :) Niech się koteczkowi wiedzie w nowym domku.

Link to comment
Share on other sites

No więc jutro jedzie Feldonek do nowego lepszego życia :) Mam nadzieję że będę miała jakieś wiadomości o nim . Mam tez nadzieję że weterynarze z Krakowa pomogą Feldonkowi jakkolwiek miało by nie być z tą łapką . Oczywiście pieniązki Feldonka jadą z nim . Liczę na to że nowy domek rozliczy się z tej niemałej kwoty .

 

Po ostatnim rozliczeniu ma Feldonek 408 zł

Dodatkowo z FB Feldonkowi pomogła :

* Pani Adrianna F - 100 zł

* Pani Agnieszka M - 50 zł

Serdecznie dziękuję :)

 

Czyli Feldonek w świat idzie z pełną sakiewką ;) Kwota w niej to : 558 zł

 

Jeszcze raz wszystkim gorąco dziękuję za pomoc dla tego skrzywdzonego stworzenia , bez Was nie dałabym rady ...powiem szczerze że znam Was i dlatego wzięłam tego biedaka spod tego sklepu ;););) Wiedziałam że nie zostawicie nas samych  :diabloti:  Trochę nieelegancko to zabrzmiało ...ale taka jest okrutna prawda ...

Link to comment
Share on other sites

Mortes, popatrz na te dodatkowe obowiązki w szkole trochę w inny sposób - może one są (czasowo) po to, żebyś do wiejskich sklepów nie zaglądała? żartuję oczywiście, chociaż ciężki to żart, wiem;

W każdym razie - gratuluję Feldonkowi coraz lepszych warunków życia, mimo że przed Nim jeszcze trochę bółu - Feldonku, trzymaj się kocie   :buzi:  

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Masz kocie dużo szczęścia...Wielu ludzi kotów nie lubi-wczoraj wieczorem był reportaż o dręczeniu kotów we Wrocławiu...Takiego okrucieństwa trudno sobie nawet wyobrazić i to młody chłopak.Młodzi ludzie powinni być bardziej światli,wykształceni-skąd się takie pomysły biorą?.I żeby żywe stworzenie do mikrofalówki?do pralki? dlaczego?Za co?I dlatego Felusiu cieszę się bardzo,że Tobie się udało..

Powodzenia kocie w nowym domu.

EOT
Ela

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz wszystkim gorąco dziękuję za pomoc dla tego skrzywdzonego stworzenia , bez Was nie dałabym rady ...powiem szczerze że znam Was i dlatego wzięłam tego biedaka spod tego sklepu ;) ;) ;) Wiedziałam że nie zostawicie nas samych  :diabloti:  Trochę nieelegancko to zabrzmiało ...ale taka jest okrutna prawda ...


Iza, weź mnie nie rozśmieszaj - Ty byś skrzywdzonemu zwierzęciu nie pomogła bez "zaplecza"? Że niby taka wyrachowana jesteś? Po prostu... pękłam ze śmiechu!!!!! :megagrin:


I ja Nutusi do towarzystwa - też pękam ze śmiechu na takie dictum. Przecież gdyby nie Iza i jej determinacja nie byłoby nas tutaj. :)

Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy Feldonek juz w nowym domku :) Może przekopiuję z FB , bo Pani nie ma na Dogo : 

 

 

Dzień PEŁEN EMOCJI...

Feldonek vel Ferwor jest już w Krakowie, ale zacznę od początku!
Pojechaliśmy, poznaliśmy cudownych ludzi, którzy zaopiekowali się Feldonkiem i utworzyli to wydarzenie. Młody dzielnie zniósł podróż samochodem, właściwie przespał całą drogę do Krakowa.
Z marszu pojechaliśmy do lecznicy, gdzie został ponownie przebadany, a łapka zdiagnozowana. Niestety jest to uraz neurologiczny i amputacja wydaje się niezbędna. Młody ogólnie zdrowy, ale niestety ma zapaleniu uszu - dostał maść na dwa tygodnie. Wet ocenił jego wiek na 7 miesięcy. Przy amputacji zostanie również wykastrowany i usunięty będzie mleczak, który jeszcze nie wypadł, a dziąsło wokół zaczyna reagować zapaleniem.

Na chwile obecną Ferwor jest u nas i do czasu amputacji, a potem rekonwalescencji, na 100% zostanie z nami! Co dalej? Hmmm nie wiem, ale dom u p. Michaliny troszkę się oddalił... Nie pytajcie proszę dlaczego! Jeśli postanowimy jednak wydać Ferwora to tylko i wyłącznie to sprawdzonego na 1100% domu, niewychodzącego.

Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie Ferwora z naszymi dziewczynami Furią i Aferą, no cóż... miłości od pierwszego wejrzenia nie było, ale agresji też nie. Ferwor zadomowił się u nas dosłownie po 30 sekundach, po 2 min zjadł obiadek, po 20 min załatwił się do kuwety  Ogólnie ten chłopak to żywe srebro!!! Wariat jakich mało, skacze, biega i wariuje (jestem w szoku patrząc na jego łapkę).
Teraz słodko sobie śpi w ulubionym miejscu Furii  noc może być dość "ciekawa" ale o tym jutro...

10395168_10204926220298292_1719898050947

 

10421093_10204926224498397_7421433678569

 

1962725_10204926222698352_29233162025810

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o przekazane dla Pani pieniązki Feldonka ( 558 zł) to Pani bedzie brała na wszystko rachunki :)  Spakowałam też Feldonkowi karmę która została a która dostał od Cioci Asikowskiej i Little_My . Niech sobie chrupie w nowym , przesympatycznym domku :) I powiem Wam tak po cichu że trzymam kciuki żeby w tym domku został na zawsze :) Super ludzie !!!!

Link to comment
Share on other sites

Masz kocie dużo szczęścia...Wielu ludzi kotów nie lubi-wczoraj wieczorem był reportaż o dręczeniu kotów we Wrocławiu...Takiego okrucieństwa trudno sobie nawet wyobrazić i to młody chłopak.Młodzi ludzie powinni być bardziej światli,wykształceni-skąd się takie pomysły biorą?.I żeby żywe stworzenie do mikrofalówki?do pralki? dlaczego?Za co?I dlatego Felusiu cieszę się bardzo,że Tobie się udało..

Powodzenia kocie w nowym domu.

EOT
Ela

 

Też widziałam ten reportaż.. Brak słów. I rozmowa z dziewczyną tego zwyrodnialca, która widziała, jak kota wkładał do pralki, ale myślała, że to żart, a potem kot już nie żył.Tak trudno jest wyłączyć pralkę i wyjąć kota, jeśli widać, że to nie żart??!!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...