Jump to content
Dogomania

Jamniczka Jadzia szuka domu !!!


olka9628

Recommended Posts

Witamy !

 

DSC_2798.JPG

 

Jadzia jest 6-letnią sunią w typie jamnika. Ma ok. 30 cm w kłębie i waży ok. 11 kg. Jest bardzo mądrą i pojętną psiną. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie jest zazdrosna o jedzenie. Reaguje na swoje imię, potrafi komendy "siad", "łapa" i "leżeć". Czasami zdarza jej się pociągnąć, jednak przez większość czasu smycz nie jest napięta. Mimo tego, że tryska z niej masa pozytywnej energii jest przy tym psem bardzo opanowanym, zrównoważonym, nie sprawiającym żadnych problemów.
 
DSC_2792.JPG
 
DSC_2793.JPG
 
DSC_2790.JPG
 
Po spacerze uwielbia wylegiwać się na kanapie lub kolanach opiekunki. Bardzo potrzebuje bliskości człowieka. Sunia pragnie spędzić swoje życie na ciepłej kanapie, pod kocykiem, przy boku swojego ukochanego właściciela. 
 
DSC_2799.JPG
 
Jest odrobaczona, zaszczepiona oraz wysterylizowana.
Obecnie przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.
 
20140918_175002-1.jpg
 
Kontakt do opiekuna:
Telefon: 510-400-117 (dzwonić w godzinach popołudniowych)
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za zdjęcia  :D Hmm..czy tylko mi się wydaje, że z Jadzi zaczyna się robić powoli grubasek?  :P

 

Jadzia powędrowała wczoraj na spacerek z Harrym i Fikusem, do którego nie była zbytnio przekonana mimo, że on podchodził do niej w bardzo koleżeńskich zamiarach. Może to przez to, że Fara ugryzła ją w czwartek i jest uprzedzona do większych czarnych psów. Z Harrym jakoś problemu nie było i ładnie maszerowali obok siebie. Potem zmieniło się towarzystwo na Hefnera i Fare oraz dołączył bezimienny 5 - miesięczny szczeniak, którego wszędzie było pełno. Na poczatku spaceru Fara spięła się z Hefnerem i potem Hefner z Jadzią szli obok siebie jak takie dwa boroki, jak najdalej od Fary. Wyglądało to trochę komicznie. Przez to zdarzenie wygląda na to, że zakumplowała się także z Hefnerem  :) Jadzia to bardzo pojętna psina i ten opis, który był na początku prawie wogóle jej nie określał. Mam wrażenie, że można ją nauczyć wszystkiego. Jest jednym z tych psów, które bardzo szybko pojmują czego się od nich oczekuje. Jak widać na zdjęciach nauczyła się już normalnego leżec, bo na początku wyglądało to bardziej na zdechł pies, kiedy mysłałam już, że zawsze będzie się tak kłaść nagle zrobiła mi niespodziankę i polożyła się normalnie  :D Teraz ćwiczymy dalej zdechł pies, podstawy już jakieś mamy, próbowałyśmy wczoraj także turlaj się oraz czołgaj się i nawet nam to wychodziło. Już nie mogę doczekać się następnego spaceru. Takie kochane z niej psisko, że już za nią tęsknię, a gdzie dopiero czwartek :( Wielki przytulas i mądry psiak w jednym. Takie psy uwielbiam, a na dodatek zero agresji z czego się bardzo cieszę :D Tak wgl to Jadzia się trochę zasiedziała w schronie dlatego dziś napiszę do Jamniki Niczyje, żeby udostępnili ją na swojej stronie. Przydałyby się jeszcze jakieś ogłoszenia, ale sama mam niewiele czasu na to...może jest ktoś chętny do pomocy? :)

Link to comment
Share on other sites

Przydałyby się jeszcze jakieś ogłoszenia, ale sama mam niewiele czasu na to...może jest ktoś chętny do pomocy? :)

Mogę wieczorem coś porobić (swoim psom zawsze robię 6/7, ale jak chcesz więcej to okay), tylko wyślij mi na pw opis i jakie zdjęcia chcesz ;) Ewentualnie na jakich stronkach :)

Link to comment
Share on other sites

Mogę wieczorem coś porobić (swoim psom zawsze robię 6/7, ale jak chcesz więcej to okay), tylko wyślij mi na pw opis i jakie zdjęcia chcesz ;) Ewentualnie na jakich stronkach :)

 Dziękujemy :)

 

Maciaszek mogę prosić o zmiane linku do picasy na stronie schroniska bo zmieniłam tytuł i nie działa? :)

Link to comment
Share on other sites

Jadzia dzisiaj poszła wyprostować łapki ze mną. Niestety nie na długo. Wzięłam ją dopiero koło 17.30. Byłyśmy tylko na terenie schroniska, trochę poćwiczyłyśmy komendy: siad, łapa, waruj. Potem usiadłyśmy sobie w korytarzu, bo Jadzia ciągle się trzęsła, prawdopodobnie z zimna. Od razu wskoczyła na fotel i nie chciała się już stamtąd ruszyć, więc porządnie dziewczynę wygłaskałam ;) A po wejściu do boksu od razu wyłożyła się w legowisku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...