Jump to content
Dogomania

TEQUILA- piękna, energiczna, owczarkowata sunia wciąż czeka


madzia.uje93

Recommended Posts

Witamy serdecznie u Tequili! :)

 

Tequila to przepiękna owczarkowata sunia, na spacerach baardzo energiczna, zwłaszcza jak jest w towarzystwie innych psów. Czasami świruje i zaczyna kopać jak najęta, albo szuka kamieni i chodzi później z nim w pysku przez pół spaceru :D Do innych psów jest neutralna, natomiast napewno nie nadaje się do domu gdzie będą koty. Zna komendę siad, ogólnie kompletnie nie wygląda na swój wiek, może jedynie lekko siwawa bródka ją zdradza. 

 

A tu zdjęcia Tequilki :)

DSC_0097.JPG

Pycholek :loveu:

DSC_0099.JPG

W swoim żywiole :D

DSC_0102.JPG

I uśmiech do aparatu :)

DSC_0105.JPG

 

Tequila (imię z domu) to 8 letnia średniej wielkości owczarkowata sunia. Mimo swojego wieku to bardzo energiczny psiak, wszędzie jej pełno, a na spacerze wszystko musi sprawdzić i obwąchać, co sprawia że lekko ciągnie na smyczy. Natomiast gdy już rozładuje nadmiar energii idzie grzecznie przed opiekunem. Potrafi komendę "siad", w stosunku do innych psów jest neutralna, jednak nie toleruje kotów. Uwielbia kopać dołki, a jej ulubioną zabawką są kamienie :). Ma krótką gęstą sierść, która będzie wymagała regularnego czesania. Sunia może zamieszkać w bloku, jednak będzie musiała mieć stałą dawkę ruchu w postaci dłuższych spacerów. Tequila jest odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana. Kontakt w sprawie adopcji: 692269457 lub [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Schronisko zdjęło Tequilę ze strony. Czyżby znalazła dom?

Tak, Tequila poszła w piątek do domciu, mam już namiary więc w poniedziałek będę dzwonić :)

 

Mi też się wydaję, że poszła bo na pawilonach jej nie widziałam, po za tym byłam na spacerze w zastępstwie z psem Magdy i Tequila nim nie była ;)

 

Dziś byłaś na zastępstwie z moim psem??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...