Jump to content
Dogomania

Yogi (dawniej "Staruszek") już w cudownym DS. Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

mk999 - pięknie dziękuję! już wysyłam!

 

Poker, elik, tianku, ewa gonzales, Jo37 - ogromnie dziękuję za obecność i wsparcie!

 

A czy ktoś może mi podpowiedzieć jak napisać jeden post tak, by cytować wypowiedzi z innych b postów? W poprzedniej wersji dogo wiedziałam, ale teraz nie mogę znaleźć. Myślałam, że to opcja "mulicytowanie", ale chyba nie

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Rubik, na razie nie wiem jak pomóc?...  mam problemy ze swoją staruszką ale zapisuję psiaczka, może u nas wszystko będzie dobrze i będę mogła pomóc :)

 

Dziękuję za przybycie. Trzymam kciuki by było dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Jaki kochany kudłaty psiaczek !

Bede kibicowac, moze uda mi sie jednorazowo cos podesłac,ale na razie nie obiecuje.

 

Proszę o kibicowanie :) Jak się uda jakiś grosik wysupłać będzie super, ale wiem, jak czasem krucho jest w budżecie

Link to comment
Share on other sites

witam

zagladam co u dziadunia

jakby co ciocia pisz pw z danymi na jakie pieniazki maja isc to od razu zrobie deklaracje na zleceniu stalym skromnie te 5 zl ale napewno szczerze i juz pierwsza za ten misiac bym puscila

jakby co na fanty tez mozesz liczyc

w tym troche nowych troche starszych

ale jakby jakis bazarek byl daj znaka z checia podesle

tylko podejrzewam ze adres jak szly na rudego misia musial sie gdzies zapodziac

w kazdym razie jak cos napewno beda czekaly na potecjalny bazaros :-)

Link to comment
Share on other sites

mk999 - pięknie dziękuję! już wysyłam!

 

Poker, elik, tianku, ewa gonzales, Jo37 - ogromnie dziękuję za obecność i wsparcie!

 

A czy ktoś może mi podpowiedzieć jak napisać jeden post tak, by cytować wypowiedzi z innych b postów? W poprzedniej wersji dogo wiedziałam, ale teraz nie mogę znaleźć. Myślałam, że to opcja "mulicytowanie", ale chyba nie

Było tak, że funkcja "Multi cytowanie" pozwalała "zebrać" kilka postów i odpowiedzieć na wszystkie w jednym poście. Od kilku dni ta funkcja działa jak zwykłe Cytuj".

Być może coś się podziało na serwerze i administracja nawet o tym nie wie.

Żeby odpowiedzieć w jednym poście na kilka postów wybieram teraz opcję cytuj. Nie odpowiadam tylko kopiuję wybrany post i wychodzę. Cytuję następny post, przed tym postem wklejam ten, który cytowałam wcześniej i tak postępuję z kolejnymi postami, na które chce odpowiedzieć. Jak juz mam wszystkie, odpowiadam na skopiowane posty.

Żmudne to, ale skuteczne;)

Jak się komuś nie chce tak bawić, to zawsze może cytować  posty osobno i na nie odobno odpowiadać :)
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...